where are the boys..??   14.Srpen 2006


hmm, (nejen) dneska jsem přemýšlela nad tím, jaké jsou možnosti seznámení o letních prázdninách..řekla bych, že v posledních pěti letech se doba hodně obrátila, pamatuju si totiž, jak jsem si v mých třinácti říkala, že to bude super, až budu velká a získá si mě nějaký ten princ, nemyslím TEN PRAVÝ, ale prostě nějaký a bude mě dobývat, snažit se mě získat atd..noo a teď..jak tak koukám a pozoruju, zjišťuju, že kluci úplně "ochabli", místo aby oslovili dívku, která se jim líbí, radši sedí v koutě, místo aby chodili ven, něco dělat a tak, sedí doma u pc a hrajou přiblblý střílečky a to nemluvím o patnáctiletých puberťácích, ale klucích ve věku 18 - 20, někdy i víc..Co se stalo? Už je neláká oslovení milé slečny? Nebo se snad stydí? Mají strach? Z čeho? Z odmítnutí?....normální kluci už prostě asi fakt vymřeli..většina z nich už jsou zadaní, další část jsou gayové, no a ten zbytek teda MY holky asi přehlížíme nebo co..
....no ale hoďme sem trochu optimismu, teď jak brigádničím v Hypernově v uzeninách, napadla mě možnost báječného seznámení, kde můžete vyhlídnutému "týpkovi" napsat své telefonní číslo na obal od salámu..ale to už je fakt krizovka :)) napsal/a: Arinetka 00:00 | Link komentáře (0)*THE FIRST IDEA*   12.Srpen 2006


Právě jsem si uvědomila, že nějak nevycházím se svými myšlenkami..teda spíš můj mozek nezvládá takové množství..připadám si jako nějaké pobřežní městečko na které se valí jedna z mnoha přívalových vln a nemůžeš proti tomu nic dělat..noo a tak jsem dostala nápad, jak na ty vlny vyzrát, nebo aspoň ztlumit jejich nátlak..jo, to je to pravé slovo..no prostě a jednoduše..budu ty svoje zatracený myšlenky zpracovávat SEM....a tohle byla vlastně první z nich ;) napsal/a: Arinetka 00:30 | Link komentáře (0)