31.Prosinec 2007
takové malé shrnutí roku 2007

Tak za pár hodin je konec tohoto roku. Jojo byl hodně moc zajímavý.

Leden- nevyšly mi příjmašky na SŠUD, ale mám tam kamarády pořád.

Únor- stres kvůli výzu a Anetka začala chodit s Adámkem a byli jsme spolu na MATĚJSKÝ

Březen- ANET se rozešla s Adámkem a začal příběh jménem Vasil, který pokračoval až do srpna

Duben- dostala jsem se na skvělou školu SŠUM!!!

Květen- s Anetkou a Michálkem atd. jsme jeli do Anglie, která byla nejlepší

Červen- rozloučení se ZŠ. Bylo to holt smutné, ale to asi pro všechny deváťáky

Červenec- krásnej vztah s ROSŤOU

Srpen- Lenička měla narozeniny, zelené vlasy a s Anetkou nej 3 dny ve ZLÍNĚ

Září- nástoupení na střední

Říjen- poznala jsem jak skvělé spolužáky ve třídě mám

Listopad- předvánoční strest

Prosinec- co o něm psát vždyť ještě neskončil :D

 

Tak chtěla bych všem popřát krásnej rok 2008!!!! A poděkovat všem kámošům, ale jmenovitě: MOJÍ NEJ KÁMOŠCE ANETCE, další osobě co pro mě znamená po Anetce nejvíc Janičce V., mojí blondýně Verči, Bětce a NEJ KAMARÁDOVI ADÁMKOVI H., bráškovi Míšovi, Bážovi, Pecimu. A nemůžu zapomenout na zlatíčka z fotky: Simonko, Romanko, Evičko, Markétko, Adámku, Míšáku, Mitty a Matísku děkuju za všechno!!!!! Mám vás šíleně moc ráda. A další spoustě lidí z mojí NEW SCHOOL, ale to vypisovat nebudu, protože je mám ráda všechny (někoho víc, někoho míň)!!! Tak děckáááááá všechno nejlepší

PS: SORRY ZA CHYBY

autor Arwen-Lena. | 17:56   komentáře (0)
15.Prosinec 2007
Janička
No tak v pátek 14.12. 07 jsem já a moje nejlepšís polužačka  a hlavně nejlepší kamarádka teda až po mojí Anetce byli v Náměšti dělat prezentaci naší školy. Po naší debatě jsme se dohodli,že se vezmeme a budeme bydlet ve stanu před radnicí v NnO. Toť vše co mohu říct.
autor Arwen-Lena. | 21:57   komentáře (0)
21.Říjen 2007
21.10.07

Co se dneska děje??? nebo vlastně už i včera......

Všechno bylo na ...... s Matesem, se Štěpánkem........ Dneska se má Adámek špatně a ostatní lidi na ICQ mají taky depku! Teď Anetka nejde ven no fakt super den zase.

autor Arwen-Lena. | 17:00   komentáře (0)
23.Září 2007
Včera
Jojo tak 22.9.07 byl uplně skvělej večer,když pominu tu jednu sms,tak byl super den.
Prostě kolem 21.hodiny jsem byla s Anetkou MOJOU venku a pak jsme se nějak dohodli,že u nich budu spát!!! Tak jsem pak přišla a jako nejdřív celkem nuda,prostě TV. No,ale pak přišla hra na mrože :D!!! Později přišel Luke (bráška Anetky) a hráli jsme schovku a prostě někdy ty keci,když jsme se hledali: Leňo kde seš já tě slyším jak se směješ:D Nebo když jsem hledala Lukeho tak jak jsem nakoukla za roh a tam Luke:D prostě uplně nej!!!!!!!!! Pyžamová párty!!! Anetko a Lukášku děkuju vám moc a někdy si to musíme zopakovat!!! Prrostě supa až na to ranní vstávání :D
autor Arwen-Lena. | 15:00   komentáře (0)
21.Září 2007
tak tohle napsal Robert můj spolužák a je to tak krásné,že jsem si to musela stáhnout a dát sem!!! fakt nádhera!!!!!!!!

Stojím tu a čekám, co se bude dít. Dívám se na Tvou tvář. Ležíš v autě, opřený o sedačku. Máš zavřené oči a krev Ti stéká z obličeje na hrudník. Po Tobě se válí všude sklo. Nevidím Tvé nohy, asi jsi tam tak zmáčknutý. Před autem je strom, na který jsme nabourali. Vidím Tě, jak nedýcháš. Přiblížím se k Tobě a krvavou rukou pohladím Tvou tvář. Všichni utekli, báli se - jsme tu jen my dva. Neměl jsi tolik pít. Staral ses o mě, abych nepila. Měla jsem řídit já! Měla jsem být raději na Tvém místě já... Slzy mi stékají po suché tváři, vidím, jak tady ležíš... nehybně... nemluvíš... Chybí mi Tvůj úsměv, usměj se! Řekni něco! Políbím Tvé studené rty... nehýbou se... Miláčku, Ty jsi živý, že ano? Lehám si na Tvůj hrudník. Cítím na své tváři krev. Nepoznávám Tvůj výraz. Jsi mi najednou tak cizí! Neznám Tě... ale miluju Tě... Miláčku, no tak, vzbuď se! Miláčku, nezlob mě... Stékají mi po tváři stále větší a větší slzy. Smutně Tě objímám. Slyším sanitku. Přijeli si pro nás, lásko! Zachrání nás a budeme zase spolu! Odtahují mě od Tebe. Pokládají Ti dva prsty na krk. Těžce zvednu hlavu a podívám se na toho člověka, který Ti zjišťoval tep - kroutí hlavou. Táhnou mě daleko od Tebe. Ještě Tě vidím sedět v tom zatraceným autě.Pořád stejně. Miláčku, ale oni nás rozdělují! Miláčku, vždyť Ty žiješ, proč Tě vydávají za mrtvého? Sakra miláčku, řekni jim něco! Řekni jim, ať vrátí čas! Miláčku! Odtrhávám se od doktorů a běžím k Tobě... Láskyplně a pevně Tě objímám, jak malé dítě svou hračku. Miláčku, nechci Tě ztratit! Oni nás chtějí rozdělit! Policajt mne chytí za paže a bere od Tebe... Udělám rychlý obrat a beru mu zbraň z pouzdra. Popoběhnu pár metrů a na nic nečekám. Nechci tu žít sama, bez Tebe. Nemělo by to cenu. Přiložím si pistoli ke spánku a pozoruji ostatní, jak na mě panicky koukají. Nenechám si Tě vzít, to víš že ne! Prásk... AU! TO JE BOLEST! BOŽE MŮJ, ZACHRAŇ MĚ! TO NESNESITELNĚ BOLÍ! Pomalu padám k zemi. Krev vyprskne kolem a zbraň padá těsně vedle mě. Klátím se. Vidím Tě! MILÁČKU! Líbám Tě a říkám: MILUJI TĚ!

autor Arwen-Lena. | 20:56   komentáře (0)
12.Září 2007
juhůůůů

Zejtra už je čtvrtek a to se bude dít věcí..... doufám,že to všechno vyjde!!! Těším se až pujdem s Honzíkem ven,pak snad s Vojtem a Matesem. Jen mě asi zejtra zabije 2 hodiny AJ. V pátek pofrčím za Anetkou mojou..... hurááááá.

Děcka jsem si vzpomněla na dnešní korespondenci,jak jsme mlátili do klávesnice,nadávali a pak se tomu už jen smáli,ale jako Jituš jako vždy nepřekonatelná v těch kecech  mějte se fajna

autor Arwen-Lena. | 21:38   komentáře (0)
09.Září 2007
Konečně
Hurá včera večer jsem byla s mojím zlatíčkem Anetkou a dneska se uvidíme znova!!! Prostě Aňulííí díky,že jsem včera s tebou mohla všechno probrat,ať už ten problém s R a jak jsem ti mohla vykládat o naší supa třídě. Kterou celou zdravím a zejtra se uvidíme teda aspoň z částí,protože máme ateliéry. No nic končím jdu si zabalit věci do Brna,jo a ANT najti ten uhloměr !!! Mějte se fajna....... Léňa,Lénička,LNK,Leontýnka a Leon :)
autor Arwen-Lena. | 11:04   komentáře (0)
08.Září 2007
1.tejden v BRNO CITY

Tak mám za sebou můj 1. tejden na Střední škole. Prostě hnus!!! Néééééééé,kecám prostě v naší třídě se mi hafec líbí a to jako vážně. Máme tam uplně skvělé lidi a to jako všechny aspoň se mi zatím zdají bejt všichni super. Někteří víc,někteří míň,ale nic to nemění na tom,že jsou prostě super všichni vez vyjímek. Nejvíc si rozumím s Honzíkem. Fakt hodnějšího kluka jsem nikdy nepotkala. Prostě zlatíčko!!! Jsem ráda,že jsem si tam hned 2.den našla takového skvělého kamaráda. Jinak Peťan taky skvělej kámoš ze třídy,taky hodňoučkej kamarád. Jíťa takové stvořeníale je to supa kámoška. Tomášek vyřechtanej a to ani nemluvě o Davidovi,ten když se začne tlemit tak je celej rudej a já s Honzíkem tam umíráme smíchem taky. Pak Míša a Terka uplně supa holky. Dominik taky super kluk. Pak máme ve třídě ještě hodně lidí,ale s těma jsem zatím moc nemluvila,ale třeba s Nikuškou,Diankou a Olinkou ještě vůbec,což mě mrzí,ale my to napravíme. Fakt jsem ráda za všechny co máme ve třídě.

Ale to neznamená,že jsem zapomněla  na lidi z Náměště. To jako v žádném případě. Na lidičky ze ZŠ nezapomenu (na některé bych ale radši zapomněla). Brno je prostě super,můžu se vídat s Matískem,Adámkem,Mittym,Honzíkem,Jíťou,Romčou,Míšem,Janičkou atd., ale nemůžu vidět tu NEJdůležitější osůbku na světě a to je moje Anetka (nej kámoška na věky věků,kdyby to ještě někdo nezaznamenal)!!!!!!! Je mi po tobě strašné smutno. Ale myslím na tebe a ty naše trapásky,hlášky,radosti,trápení a prostě na všechno,myslím pořád. Mám tvoji fotečku v mobilu,pouzdru,peněžence,v notebooku a až budu mít vyvolané fotky,tak budeš v tom rámečku co jsme kupovali spolu. V Brně mám i to nejkrásnější blahopřání od tebe i pásek nosím pořád. Nikdy nezapomenu!!!  Jedna z věcí co mi chybí v Brně je net,protože ti nemůžu psát,ale taky Rosťovi! Je mi po vás šílené smutno. Děkuju Anetko,že jsi na mě nezapomněla MT!!!! Jsi nej kámoška!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rosťo MT!!!

autor Arwen-Lena. | 19:42   komentáře (0)
31.Srpen 2007
oslava

Tak dneska jsem měla oslavu 16tin...... Jako teďka koho jsem pozvala a tak. Bylo to jen pro nej kámoše z Námlu,ale i pro vyjimky od jinuď. Adámek (BRNO) nemohl byl v práci. Míchálek se mi už odstěhoval. Bětka je pryč až do neděle. Anetka moje nej ZLATO došla. Kokšulka kamarád uplně užasnej taky. A Krupička taky. Petr nedošel se mu prej nechtělo tak jako fakt milé :(((( !!! No a Rosťa ten je z daleka tak nedojel :( (pláč)

Oslava byla od 17 hodin. první došla Verča pak Tom a nakonec Anetka. Jako už od začátku byla sranda. Pak mi popřáli. Od Anetky jsem dostala hodně věcí. Nádhernej pásek HF,dojemné(překrásné) blahopřání,sušenou kytičku,která se mnou bude bydlet v Brně a bombošku. Od Verči blahopřání a čokoládku (mňam :) )!!! A od Tomáška plyšového pavoučka Toma a zypáčka Lenku.

Jak mi drahoušci popřáli pustili jsme si filmík,ale eče před tím jsme hledali ICQ na Sanču(Anetky kluka)!!! Jako to byla taky prdel. Při filmu jsme se taky řezali smíchy. Verča musela kolem 19 jít domů,protože mají návštěvu. Pak jsme byli už jen MY 3. :D Po konci filmíku nám ANT začala vykládat vtipy :D a pak přišli nařadu fotky. Prohlíželi jsme si ze ZŠ,zavzpomínali na staré časy a že za 3 dny budeme všichni jinde že TOME :D taky hláška s Prahou Prostě takové keci. prosté uplně nej oslava :))))

Chtěla bych vám všem poděkovat,že jste si udělali čas,že jste na mě nezapoměli a za krásné dárečky :) DÍKY MOC ZA VŠECHNO. HLAVNĚ ZA TO ŽE VÁS MÁM!!!!! ANETKO mám tě nejraději!!! Jsi můj živůtek

autor Arwen-Lena. | 23:23   komentáře (0)
29.Srpen 2007
ach joooooo

Všude kolem mě jsou všichni šťastní,ale mě se láska a štěstí vyhýbá obloukem. Proč?

Jako fakt je to pech..... Doufám,že aspoň v pátek to bude OK,ale u mě pochybuju. Adámek asi nedojede a Rosťa tomu už vůbec nevěřím,že by sem jel. Peťánku děkuju za dnešní obejmutí MTMMMR

autor Arwen-Lena. | 22:10   komentáře (0)
Starší články >
O autorovi


Jméno: Arwen-Lena.
Region: Třebíč
O mně: Jsem jaká jsem a proto se mě nesnažte změnit! Stejně se vám to nepovede :)
Můj profil

Poslední články
Archiv
Přátelé
Poslední návštěvy
Vytvořil
Free Blogger Templates