04.Červenec 2007

bude!!:(

u

blbej den!!

proč jsi to udělal?

můžu hrát taky??

...

chytá bolest..

...

ignorace?...

budu tě objímat v přestavách..dokud tu nebudes..

z

roztomily..

z

Vložil: DarkDeath ¤ Komentářů (1)

Lukáš.Jméno dítěte,které chtělo být jiné.Chtělo být alespoň trochu samo sebou.Podařilo se mu to,alespoň do té doby než potkal JI.To ona mu zničila jeho štěstí a vlastně i jeho celý život.Začneme od začátku:

Bylo mu 15.V den jeho narozenin nastala u něj veliká změna.Nechtěl být jako ostatní povrchní kluci,se kterými se stýkal každý den.Proto se změnil.Rodičům se to nejdřív nelíbilo,ale pak si zvykli.Ve společnosti to už bylo horší.Každý si myslel,že je gay.. a to jenom proto,že se stal...EMO KID...

Tmavě hnědé vlasy spadající přes oči.. namalované oči,které jen málokdy ukazoval..typické tričko a upnuté kalhoty.. odznaky..pásky.. a náramky z šátků.. a dokončil to botami značky converse..byli červené s modrými kaničkami.Takhle teď tedy vypadal Lukáš.Nestyděl se za své city.Bez problémů je dával najevo a na nic si nehrál.Ale pak potkal ji.Byl zrovna na nějaké párty u kamaráda a ona stála ve druhé partě.Koukali na sebe celou dobu,ale pak se začali bavit.Vyměnili si icq a už to neřešili.Až druhý den ráno,když zapnul počítač a icq se mu objevila prosba o authorizaci si na ní vzpomněl. Ty hluboké až nazelenalé oči měl pořád před sebou.Napsal ji jestli by neměla zájem se sejít.Odpověď byla kladná..

Hned odpoledne ji viděl na houpačce na místním hřišti.Měla to co včera a jemu to vyhovovalo.Takhle to chodilo každý den.Psali si,když nemohli být spolu,ale snažili se být pohromadě co nejdéle.A tak to šlo dva roky.Oběma bylo 17.Chtěl se s ní zase sejít.Vymluvila se,že nemá čas.Bylo mu to divné,ale víc to neřešil a šel se projít sám.Měl rád samotu.. tedy vlastně jen do té doby,než ji potkal.Na okraji města byl lesík,kam chodil nejraději.. bylo tam ticho a klid.Tentokrát ale zaslechl až podezřele známý smích.Šel podle hlasu a uviděl ji s..Karlem.Jeho nejlepším kámošem.Nedělal si ukvapené závěry,nevěděl co tu dělají a možná to ani nechtěl vědět,ale bylo pozdě.Jakmile zaslechl svoje jméno přikrčil se za strom a poslouchal.Věděl,že to není hezké,ale.. musel.Předem se oběma omlouval.,,Mám ho v hrsti.. můžu ho ovládat jak chci.. chová se opravdu jako malé dítě.." ani nedopověděla a oba se rozesmáli.Lukáš se prudce otočil a vyběhl pryč z lesa.Věděl kam půjde.Na okno do jednoho opuštěného domu.Bylo tam krásně..Zapálil si.. a to už dlouho neudělal.

Zklamali ho.. oba.Ale proč?? Co jim udělal tak strašného,že se mu odvděčují takovýmto způsobem??

Nevěděl..a ani o tom nechtěl přemýšlet.Zahleděl se do dáli a potom pod sebe.Neuvědomoval si co dělá a stoupl si na rám.Chystal se skočit,ale na poslední chvíli se zarazil..Vzpomněl si na cigaretu ve své ruce a tak ji típl.Až potom mohl v klidu skočit.Rozloučil se se všemi,které měl tak rád.Se všemi,kteří ho celou dobu podváděli..Odrazil se a skočil.Přímo před auto,které už nestačilo zabrzdit.Byl na místě mrtvý.Zemřel tak mladý,vždyť mu bylo teprve 17. a to kvůli dvěma lidem,na které se vždy spoléhal...Krásný kluk,do kterého by jsme se všechny a možná i všichni zamilovali už tady není vinou těch dvou.. a já je za to do smrti nenávidím...Proč to muselo dopadnout takhle?? Ptám se na tuto otázku každý den minimálně desetkrát,ale odpovědi se mi nedostane..škoda.. už ani nedoufám.. vše je totiž ztraceno..tak neurážejte EMO KIDS.. vždyť jsou to také jenom lidi a ve většině případů mnohem lepší než kdokoliv jiný..

Vložil: DarkDeath ¤ Komentářů (1)

e

-Chci tě obejmout, ale mé ruce na tebe nedosáhnou....

e

-Přál bych si, abych měl nos.....

e

-Když zmokneš, budeš nemocný.

e

-Můžeme si ho nechat?

e

-Prosím nezlom jej...

e

-Budu přectírat, že tě objímám, dokud tě tady nedostanu.

e

-Vzbuť se, lásko!Přišlo se na tebe podívat slunce!

e

-Udělal sem ti koláček, ale snědl jsem ho.

e

-Awww...Nebe pláče...

e

-Nemůžu spát, můj polštářek je také mokrý...e

-Nemůžu slyšet tlukot tvého srdce jsi tak daleko...

e

-Když slíbím, že tě nezabiju, smím obejmout?

e

-umm, buď happy, ok? Zabil jsem ho pro tebe.

e

-Přál bych si abys mě miloval.

e

-Přestaň se na mě dívat...idiote.

e

-Miluji tě.

e

-Dokonce i nebe je peklo, bez tebe.

e

-moje oblíbená věc na jídlo jsou gumová medvídci, vím, že oni nemohou bojovat, když do nich kousneš...

e

-Ty jsi tvrdý oříšek.

e

-Chovej mne bezpečně, zatím co spím.

e

-Když dám své rty takhle, chci tě, líbej mě.

jj

Kdybych měl nohy,nakopal bych ti prdel

.

jj

Možná na to nevypadám,ale jsme profík

v předvádění ninjy.

:-)

Stejně nenávidím šneky...

:-)

Prosím, nerozbij to.

emo

Padám pro tebe.

emo

Potřebuji tě.

emo

Rozveselil jsi moje srdce tak,

že jsem zvracela krev.

emo

Šel jsem ti vybrat kytičku,ale byla to mucholapka

a bouchla mne do hlavy,tak jsem jí zničil a místo toho jsem vzal trávu.

6

Medvídci nás neobejmou,ale někdy jsou to jediné co máme.

e

Udělal sem ti koláček, ale snědl jsem ho.

Vložil: DarkDeath ¤ Komentářů (0)