28.Prosinec 2008

Tak nevim co bych mel o sobe napsat ja si myslim ze stoji za to me poznat a nikdo by me nemel soudit driv nez me pozna jinak mi muze co?POLIBIT PRDEL!!!!!!!!
Rad poznavam novy lidi a chodim kalit s kamošama kterym verim a oni veri me.Pokud by se chtela seznamit naka holčina tak at klidne napise!!Ja uz sem se poznal treba s hodne lidma po libku nebo icq ale bouzel sem vetsinu z nich zatim nepoznal osobne napr.jednu moc fajn holku s kterou si obcas dobre pokecam a uz se domlouvame 100 let ze nekam zajdem ze Niki alias ...NikolQa... nebo jak, no uz je na case aby sme nekam zasli!!!!!!!!!!!
Piča ja už se tesim na toho Silvestra to bude kalba vole.

 

 

 

Cassandra Lynn 800x600

O 16 dní později : silvestr byl uplně na piču asi nejhorší v mím životě.

napsal/a: Dj_Ironik 19:13 Link komentáře (1)LLoyd Banks

09.Září 2008

Lloyd Banks si pro vydání svého druhého počinu nemohl vybrat lepší chvilky. Za prvé, psi z G-Unit mlčí. Ano, decánko vyje Young Buck a poštěkává Lil' Scrappy, nicméně prim hraje na podzim Banks. Druhým faktorem je vydání alba před zimním deštěm (když pomyslím na Young Jeezyho, tak už asi i sněhem) z Def Jamu. Kdyby Banks vyšel ve stejnou dobu jako Jay-Z, brečel by. A do třetice - vyšel těsně po očekávaných bangrech, jako "Food & Liquor", "Release Therapy" a "4:21...The Day After", Načasoval si to lépe, než to umí teroristi s bombami. Jenže, teď otázka, dokáže i jeho precizně načasovaná bomba trefit cíl?
Cover

napsal/a: Dj_Ironik 17:17 Link komentáře (0)50 Cent

06.Září 2008

Curtis James Jackson (* 6. července 1975 New York), známý spíše pod pseudonymem 50 Cent, je americký černošský gangsta rapper, který se proslavil alby Get Rich or Die Tryin' a The Massacre. Celosvětově prodal dohromady 22 milionů nosičů těchto multiplatinových alb, čímž se řadí mezi nejúspěšnější rappery všech dob. Jackson má image tvrdého chlapíka, v mládí žil v chudých poměrech a prodával drogy. V roce 2000 na něj byl spáchán pokus o vraždu, při kterém byl devětkrát zasažen projektilem ráže 9mm, z útoku se však jakoby zázrakem zotavil, díky čemuž si vysloužil přezdívku Bulletproof (neprůstřelný). Je několikanásobně trestaný.

Soubor:50 cent retouched.png

napsal/a: Dj_Ironik 10:33 Link komentáře (0)