Kačaboušek:-*   15.Září 2008


Kačaboušku..vůbec nemůžu pochopi jak jsem to mohla bez tebe vydržet takovou dobu...to jsem měla asi nějaký zatmění nebo já nwm.. Ale jsem hrozně moc ráda že to takhle dopadlo...strašně moc ti za všechno děkuju a jsme fakt opravdu moooooooc ráda že jsme zase spolu..jsi pro mě taky moocinky důležitá...víš??jen chci aby jsi to věděla..

napsal/a: Fande 17:46 | Link komentáře (1)lluciaske   28.Březen 2007


Lucinko netrap se uz ze jste se ...vis co proste to tak uz je a on si te nezaslouzi protoze takovahle hodna mila hezka holka nemuze mit nekoho kdo na ni v jednom kuse sral ale uz je to tak hlavne si to nyvycitej jasny!!protoze ty na tom nemas ani kousicek viny proste to posral on sam.promin za tyhle slova ale ja jsem to proste musela rict ty by jsis to mozna taky rikala ale neuvjerila by jsi a ani by jsi si to nepripustila vis....tak se mnej lasko moje pp napsal/a: Fande 20:03 | Link komentáře (0)luciasku   15.Leden 2007


ty jsi muj milasek vzdyt to vis a jak te tak posloucham tak jsi z nej upa vedle?!jdi do nej... napsal/a: Fande 17:43 | Link komentáře (0)
je to moje vina a ja jsem te nechtela este vic rozesmutnit!!!
vis napsal/a: Fande 17:35 | Link komentáře (0)nisa  


jaj no nisa byla supr hlavne teda pro mne!!!no teda i pro lucinku i kdyz ty to momentalne moc nevychazichudinka moje malinka pusu napsal/a: Fande 17:26 | Link komentáře (0)