Můj unikátní kompas (opravdu unikátní, kdo říká že je rozbitý ta mu nevěřte - kecá) mě jednou zase zavedl do těchhle vod a já si řikám, esli bych si přece jen neměl na toho Krakena dát pozor, potvora jedna chapadlovitá. Jen na ní pomyslím, a už se mi zježí všechny chloupky na těle No co, třeba neni tak velká jak se řiká...
Už je to nějakej ten čtvrtek a tady na Perle je to bez slečny docela nuda. Neuvítala by nějaká nástup do mé posádky? Měla by samozřejmě jen samá privilegia, se rozumí nee?
Mno, tak vyrážím, třeba zas najdu nějakej poklad, při jehož hledání mě nebudou chtít sežrat domorodci, zblajznout obří krakatice, rozsekat divný lidi či udělat ze mě krmivo pro žraloky... napsal/a: Ichabod 11:04 Link komentáře (0)
Milý Můj deníčku, dneska jsem plul na Černé Perle, jako ostatně skoro pořád, kolem libimseti.cz, no a řekl jsem si: Co, tohle vážně chodí po zemi? Nééé, toho bych si všimnul...nebo ne? Jo, jistě že jsem jí psal vzkaz, ale neodpověděla mi...zřejmě nechce piráta, ale tomu je to vážně líto...fakt, vážně...nezbývá mi tedy nic jiného než brázdit vody Karibiku dál a doufat, že se slečna ozve, nebo že se na mě štěstí obrátí z jiné světové strany...už končim, mám před sebou kolonu anglickejch fregat, ale s těma si já poradim, jako že jsem Jack! Johohó, těžce mě chytali... napsal/a: Ichabod 18:51 Link komentáře (0)