všechno!

autor: Iwanka17 | 19.Březen 2008

takže jako huž sem sem pěkně dlouho nepsala, tak sem zase píšu pár mých novinek ze života! takže Štefinátor můj si koupil auto, alfu romeo, takže bacha kámo ted si vyvážim prdel, a včera si tam koupil a rádio na CD! je z toho fakt odvařenej a já ho šíleně miluju! jinak jaruška je v nemocnici a mě moc chybí! ale za týden mi přijede, huž se zase bavím s Karlos, a sem za to fakt ráda, taky sme to naše bavení zase pěkně oslavili dvouma flaškama vína, jak jibnak zase sem se vožrala jako to prase a šla domů. Pak sem byla s mojí lásinkou Karolínkou a Štěpánkou v čajovně, jooo a byla tam ještě beruna Veruna! ne prostě naše veruš. Sedeli sme tam jak trubky v tureckym sedu, bolili nás nohy páč nás do nich brala křeč a lili do sebe čaj a jako že už sme chtěli jít a zaplatit tak nám donesli dalčí konvici čaje, tak sme tm skejsli o pár hodin délu. Jinak to bylo moc fajne, ale čaj huž nehci tak tejden vydět. no a jak jinak sme byli prvními zákazníky tak sme hend dělali rozhovor z nějakou novinářkou a huž sme i na stříbrských stránkých! no a to je asi tak v kostce vechno co je novýho.... No a pozor, bude tu leoš mareš což mi největší diskanti na něj samozdřejmě jdeme, S karolínkou se opiju a budeme spolu zasejc zvracet na  záchodech, tu holku prostě žeru! je to moje bejbyna s kterou pravidelně chodím na cajgo za garáže , a staví se tam barák, kterej bude mít žebřík nahoru a my se tam budem chodit houpat na liány, se už nemůžu dočkat! No a ve škole nuda jak kráva, ještě že začínají prázdniny, aspon buu moct spát jak dlouho chci a nebudu se muset starat o ten náš ústav! Fakt si v tý škole připadam jak v hororu a někdy zasejc jakv mateřský školce, kdo nezná, nepochopí.. tak já už budu končit, už totiž nevim co spát! čáááuuuu

PECKA!

autor: Iwanka17 | 10.Leden 2008

takže sem doma z chomutova, naspala jsem dohromady za čtyři dny asi tak 8 hodin , myslim v tom chomutově! Náš učitel je fakt čupr chlápek, no chlápek ne, spíš nahuštěnej týpek! mno prostě Dejvid! bude se mi po něm hafec moc stýskat! taký hlášky co tam padaly nechápu! např,, cejtim se jak pičus v knedliku!" to mě dostalo nejvíc, asi vám to ted nepřijde moc vtipný, ale to je fuck páč mě hrozně! joo a byla jsme taky zapařit v Duplexu, parádní diskárna a parádní lidi, akorát s emi moc stýskala po štefanovi, ale už ho brzičko uvidím! pila jsme tam pivko louny a byla jsme v tikvy! v bednách sem vyhrála kilčo a už umim i kulečník! celej víkend sem blila ale u mě je to normální, mám natřenou prdel z toho jak mě holky táhli na pokoj, páč se všicí upadli přes metrovou zídku až dolů, neskutečná prdel, ale bolelo to,,, no pak sme se nemohli zvednout páč to moc klouzalo, no a taky nás zastavili benga, chtěli občanku, no smůla že sme sme jí neměli u sebe! v kuřáckym salonku to taky nemělo chybu jo a a nejvíc byli postele co se sami zbourávali! teda když na nich kačenka dováděla! jedla sem v mekáči a potkala pár super lidí! ALča a Pavl, bezva lidi z tikve! mno prostě paráda jak svin!

 

 

FOREVER

Odjezd!!!!!!

autor: Iwanka17 | 03.Leden 2008

Tak a je to tady, CHOMUTOV! panebože mám tašku narvanou jako kráva, asi tam mám celej svůj pokoj! Nechápu co všechno sebou potřebuju, kdybych byla kluk tak je to snažší, ale celou mojí komsetiku prostě potřebuju mít u sebe jinak nikam nejedu... těšim se jak sviň, protože tam bude skoro celá naše třída a spoustu chlastu a moje kočandy! Kačenka Nikolka a Ivanka! s nima budu na pokoji, hustý co? hej to bude masakr, ale zasejc se mi bude stýskat po Štefánkovi, karolínce atd.... ale já si s nima budu psát takže oni mě budou informovat a já je taky! no tak si jdu skontrolovat jeslti  mám plavky a všechny věci!

V-E-R-O-N-A

autor: Iwanka17 | 19.Prosinec 2007

No tak jsme se konečně dočkala! moje best zpěvačka zavítala di našeho Ag_city!  V Absolutu jsou new diskárny, je to tam rosek největší, byli jsme tam v sobotu a byla tam i verona, sem z ní úpe odvařená, ona je tak krásná a maličká, a ty její písničky! Girotondo zpívala 2x! sem se z toho málem posrala, byla jsme od ní tak 20 cm. a zpívali jsme s ní i do mikrofonu! bože nej večer mýho života! ale jinak diskárny jsou tam fakt krutý!  VERONA 4ever!  

.....!?!

autor: Iwanka17 | 28.Listopad 2007
Já už nevím co si mám myslet, ty moje zkurvený nálady sou fakt na píču! Dneska sem byla s jarušenkou v lávce, hrali sme fotbálek, no samozdřejmě sem vyhrála, jak jinak že? Jája s kájou nejspíš skočili celý zmrzlí na Ronšperku nebo se s výma baličema... Už s námi moc nehcodí, už nejsme ghetto jako dřív pořád jen sedí v autě a na nás serou, ale co lidi a život se mění, stejně je žeru! Dneska jsem měla jízdy, sorry ale neumím se rozjet na ručku, nemůžu za to ž emi to nejde! ale neboj te se nic já se to naučim, štefánek si ymlsí že řídit neumim a Kája mi zase řekla, že se to ke mě nehodí, ale já vim svý, ať už je proboha pátek! víte co se bude dít? budu pařit s VERONOU, já se z toho zeseru jeslti zazpívá GIRERO TONDO, všichni ví oč jde že? a kdo to neví tak si nemá číst můj web blog, co je mu do toho.. Joo a taky prodávam v bufetu abys te věděli... Je sice trošku starodávnější, ale to nevadí já to tam časem vylepčim! A v pondělí jedu s maminou nakupovat na kateřinu, to je best podnik s luxusníma hadrama, mimochodem jezdí tam i kluci z kladrub, ale nikomu to neříkejte! Zejtra mám autoškolu, nevim jako no, ale moc se mi tam nechce, ale zase zejtra už to budu blíž k pátku, ježiš já se snad nedožiju! Dneska mě pěkně nasrala jedna holka, už ani nevim jaká ale nasrala mě.. Píča si to s ní vyřídim, mě ale poslední dobou serou všichni! Tak pozor, jája a kája nešli na rončperk ale do kladrub, hustý co? ted mi to kája psala přes ajsíkjů! tak já už nevim co mám psát, tak se všichni mějte jak chcete já se budu mít stejně líp! LOVU ZDAR idu hore!

jéééhhh

autor: Iwanka17 | 23.Listopad 2007

 ROBOKOP a KAZISVĚT...

zničíme celý Ag_city tak pozor na nás!

a ted sorry musím s ejít oblíct páč jdu pařit s lidičkama od V.I.P. tzn. Jájinka  a Jaruška

žeru tě bejbé!

 

úúúvááá

autor: Iwanka17 | 16.Listopad 2007

KABÁTI!HIP_HOPeŘi aNd InToŠoVé

 

Jdeme kalit, pařit a žrát!

 

Zvracíme!!!!!!!!!

 

 

??????,

autor: Iwanka17 | 09.Listopad 2007
Fat nuda, aspon že už je pátek,! škola? vopruz! Kámošky? pohoda na max,! Štefánek? stýská se mi!. V pondělí už budu patřit mezi dospělí, takže se večer pěkně vožeru a domů půjdu po čtyřech! Jája bude blejt do kašny, Míša se se mnou bude líbat, jako nedávno in BOR a Štefan s radkem mě a Jáje budou nadávat, že jsme prasata vožralí, jako kdyby oni nikdy nechlastali.! ,, Drupy je zmrd vybral si smrt, a psát o smrti hraničí to s nechutí! Idem hore! Vyložíme si karyt a uvidíme vyložený karty, je to pěkně blbá hra mám z toho akorát uhra!" tyhle slogany z nej písniček pocopí jen V.I.P. lidi! takže Kája, Jája, Radek, Jirka a Štefan, tyhle lidičky pro mě poslední dobou fakst hodně moc znamenají, sem s nima denně! Lávka-forever! Vinárna-forever! Kino-forever! Zrovna jsme došukala s mojí Kašenkou a Nikolkou, sou to moje princezny, Nikča si mylsí že je nějaká modleka, ale obě víme svý, nejnejkrásnější! 30. listopadu to bude parádní akcička se super lidičkama ze třídy jedeme pařit na Veronu!  Jirka mi dla její cédko s novýho písničkama, jenže to nejde spustit, jo vlastně jde asi jen tři písničky ze 12, fakt paráda! No co snaha byla! Můj sen je docílit toho, aby mi Hydrat vrátil už konečně DVD. Fakt bych si to moc přála! Jinak tady zveřejnim jak neumí jezdit na motorce a parkuje jí uprostřed silnice! Hej a běžel mě pozdravit po předních rukou a pka běžel normál po nohou, fakt hustý, sem s emálem polulala!! ale jinak to tu nechci moc zveřejňovat! ! Jo a jezdí fakt moc rychle na motorce,a le jen když s ním jedu já a s jájinkou sou to oba dost dobrý herci! Ale my víme svý, majů se rpostě moooc rádi, a já je mám taky moc ráda! a Kája ježišku to její paření na diskárně je tak sladký, že bych jí za to úpe umačkala! a nejvíc je když jde na parketjedna holčina co paří jak slepička! ! Štefánek chodí do práce  a já jsem tu sama samotinká, asi to bez něj už nevydržim, bouchnu a pka odletim pryč! třeba do Ameriky, a zajdu na kafčo s 50-centem, a budu dost hustá! Už nevim co bych sem napsala! tak já vás seru a tčus! ať už je večer prosím, jooo a ještě po škole musím jít koupit dvě flašky chlastu, protoře by jedna nestačila, já mám moc velkou rodinku, a gdyž se to pak sejde in the Vinárna tak by tam ejdna flaška fakt nestačila, Jája chlastná jak duha já to samí takže nám by jedna orpavdu nestačila! no tak já pádim jinam už na vás ale opravdu seru, miluju Vás ale jen moe lidičky nikoho jinýho!

jůůů

autor: Iwanka17 | 02.Říjen 2007
Tak štefánek mají holčičku.....Šarlotku... krásná a maličká!!!!

ach jo!

autor: Iwanka17 | 01.Říjen 2007
škola je fakst vopruz jak se patří, nudim se jak debil....  vejkend nic moc teda jako, v =pátek sem byla pařit, byla dámská jízda, Kája Jája FOREVER! Lítali jsem z kalicha do vinárny a naopak! v sobotu mi přijel milášek a byli jsme ve vinárně s Radkem a Jájí....nuda ale nevadilo nám to, byli sme spokojení u piva s brčkama... JOOOO a hráli mi Malou Magdu v angličtině.... Miluju tě štefánku, znamenáš pro mě fakt mooocc
Starší články >