Neil Armstrong

21.Červenec 2008

Když Neil Armstrong poprvé vstoupil na měsíční půdu, záznam jehospojení s Houstonem obsahoval nejenom slavný výrok o "malém kroku pročlověka a velkém skoku pro lidstvo". Kromě běžných technických údajůpronesl také poznámku, která byla po mnoho let pro každého záhadou:"Mnoho štěstí, pane Gorsky." Většina lidí v NASA to považovala zaironickou poznámku na adresu nějakého ruského "konkurenta". Ukázalo sevšak, že ani v ruském ani v americkém kosmickém programu žádný člověkjménem Gorsky nefiguruje. Po dlouhá léta ponechával Armstrong dotazy natuto "záhadu" bez vysvětlení. Teprve 5. 7. 1995, když se jeden znovinářů znovu vrátil k 26 let staré otázce, prohlásil americkýkosmonaut, že pan Gorsky už zemřel, takže teď snad může odpovědět.Ještě jako kluk hrál Neil se svým bratrem na dvorku za jejich domembaseball. Bratr poslal míček přes plot pod okno ložnice sousedníhodomku, kde bydleli manželé Gorských. Když se Neil sehnul, aby zvedlmíček, slyšel, jak paní Gorská křičí na manžela: "Tak francouzskémilování bys chtěl? Na to si ode mne počkáš, až se bude sousedovic klukprocházet po Měsíci." napsal/a: Jamal89 00:30 Link komentáře (0)
Thomas Hewitt, přezdívaný Leatherface [kožená tvář], se narodil do brutální rodiny se sklony ke kanibalismu,
v Travis Country, ve státě Texas. Od malička trpěl kožní chorobou na obličeji, což hraje podstatnou roli v
 jeho příběhu. Od šesti let začal pracovat na jatkách, kde denně stahoval z kůže prasata a opracovával maso.
 Později jatka zavřeli a Hewitt stejně jako ostatní obyvatelé vesnice přišel o práci. Rodina Hewittů s tím
nesouhlasila a tak si udělali ''takové malé domácí jatka'' doma ve sklepě. Tam však neopracovávali prasata
ani jinou zvěř, nýbrž lidi. Ať už pocestné, tak i zbytek obyvatel vesnice. Hewitt začal využívat kůže obětí
 a lepil si jí na svůj obličej - díky tomu vznikla jeho přezdívka ''Leatherface''. V srpnu roku 1973 bylo
 na farmě v domě Hewittů nalezeno 33 obětí těchto brutálních vražd, které se do historie zapsali jako '
'Texaský masakr motorovou pilou''. Thomas Hewitt nikdy nebyl dopaden a tak pravděpodobně žije dodnes.
 Nikdy však neví kde... vrm vrm... Na obrázku nahoře vidíte jediný snímek Thomase Hewitta, který zachytili
 místní policisté předtím, než je brutálně zavraždil... napsal/a: Jamal89 11:32 Link komentáře (3)
The Resolute desk is a large nineteenth century partners' desk that is frequently selected by U.S. presidents for use in the White House Oval Office. It was a present from Queen Victoria to President Rutherford B. Hayes in 1880, and built from the timbers of the British barque-rigged ship HMS Resolute. Every president since Hayes, except Lyndon B. Johnson, Richard Nixon, and Gerald Ford, has used the desk. President George H.W. Bush had the desk moved to the Treaty Room in the Executive Residence, but President Bill ClintonResolute to the Oval Office. napsal/a: Jamal89 11:07 Link komentáře (0)°°°PoHÁDkA°°°

17.Duben 2007

Bylo krásné léto a Alice se rozhodla, že zajede na chatu u jezera. Vzaka si sebou svého chundelatého pejska Maneta. Celý den si užívala krásného počasí a večer ulehla do postele a usnula tvrdým spánkem. Najednou se na posteli posadila, slyšela Maneta jak knučí. Myslela si, že na něj něco spadlo, a proto vstala a rozespale se vydala dolů. Ještě nedošla ani do půlky schodů a Manet jí začal lízat ruku. Ulehčeně si zívla a vrátila se do postele.
Ráno se probudila do krásného dne a vesele scházela dolů po schodech a volala Maneta. Když došla pod schody zůstala ustrnule stát. Na zemi leželo v kaluži krve psí tělo, a na stěně svítil nápis napsaný krví:
"I lidi umějí lízat ruce..." napsal/a: Jamal89 20:07 Link komentáře (1)
Týýý O dnESKa Ě pĚKněééé.... napsal/a: Jamal89 08:39 Link komentáře (0)
napsal/a: Jamal89 18:46 Link komentáře (0)