Už jsem psala jednou o zahradních stanech, kterými se vícezabývá můj přítel, který je prodává prostřednictím obchodu A-market.cz Dnes bych chtěla napsat pár řádků o zahradních altánech,které jsou jim hodně podobné, ale přece jen jsou u nich určité odlišnosti.Altány slouží hlavně na klasické zahradní posezení třeba při grilování, neborůzných zahradních oslavách a sešlostech.

Efektní zahradní altány pevné konstrukce

Altány můžou být pevný- ty mají bytelnější konstrukci, ukteré jsou silnější boční trubky a spodní patky, které lze přišroubovat. Samitak máme na zahradě jeden okrasný altán, který máme umístěný na takové druhéterase vzdálenější od domu. Altán vždycky na zimu odšroubujeme, složíme auskladníme, ale jinak je venku celý zbytek roku. Je pod ním příjemný stín anavíc má na konstrukci dekorativní prvky, takže vypadá opravdu moc hezky.

Skládací stany a altány je možno využít různě

Druhou hlavní kategorií altánů jsou skládací modely s nůžkovoukonstrukcí, které je možno koupit už od malých rozměrů cca 3x3 m- tyto zahradníaltány lidi používají na zahradní oslavy, ale taky jako prodejní stánky, prorůzné firemní prezentace atd. Větší altány lze sehnat až do rozměru cca 6x12 m,které už jsou velmi pevné a to dokonce tak, že se na konstrukci vedle sebemůžou klidně zavěsit 3 dospělí. Tyto velké altány používají především různégastro firmy pro pořádání rautů, ale občas je někdo kupuje i jako alternativugaráže, nebo různých přístřešků.

napsal/a: Lucinka38 10:57 Link