M7tt

 

a zvuková stopa pořád běží..

03.Listopad 2008

..i když z těží tak to je, život se na plus a mínus měří, v létě vedro, v zimě sněží..jou indy a wich..Nějak sem začít musel.. Chci sem napsat něcu už asi 3 hodinky, co tady na libimseti zevlim, nemám co na práci, mám přeci svůj nudnej život ne? Ve škole dneska docela nuda, nebyla žádná velká sranda (no ani obvykle tam není moc srandy). Potom nběh do timeoutu za štěpánem a potom domů a od tý doby zevlim na netu a dívám se všude možně,fakt nuda, musim vymyslet nějakou blbost, aspoň na zítřek, pro dnešek už je docela pozdě, ale zítra, zítra něco podniknu, snad, aby byla nějaká zábava..hehe

hodně dlouho..

28.Říjen 2008

..jsem sem nepsal..neměl sem na to čas, nebo se mi nechtělo,to je jedno.až dneska, na ten státní svátek,sem furt doma,večer někam vyrazím,ale pořád se jedná o to stejný..hrozně se nudim (kdyby měl někdo taky takovej pocit, nechť napíše na icq,číslo je v profilu), pořád zevluju na netu, poslouchám nějaký písničky,jinak ale fakt nuda..potřebuju nějakou akci..no jo, jsem asi moc hyperaktivní, pořád bych něco dělal a vymýšelel nějaký blbosti, akorát ostaní sou zevlové a furt hrajou na komplu, nebo se dívaj celej den na bednu..takovej pecivál nikdy nebudu..asi..občas ale asi jo..

Amy MacDonald - This Is The Life

nic se mi nechce..

06.Říjen 2008

dneska se mě vůbec nechtělo do školy,taky sem měl v plánu tam nejít,musel sem k dokotrce,potom do spořitelny a pro šalinkartu a potom sem si říkal kam a s kým jít,nikdo nechtěl,tak sem si azšel do mc hovnalds a dal si 4 cheesburgry,nechal sem si je zabalit do školy, abych jejich vůní otravoval spolužáky a aby slintali..a takyže jo, dojdu do školy, vybalím si tu sváču a všichni jenom slintaj, včetně učitelky hehe,sem kurva..no po škole na pivko do timeoutu, potom náběh domů a hrál sem counter stike, měl sme na něj náladu, i když mě to moc nešlo, tak mě to těšilo..víc mě sere notebook, mám zdroj v opravě a ten náhradní, co mám pučenej je neoriginální a hodně často nechce nabíjet a už mě to vytáčí, nějradši bych s tím flákl o zem, totálně to rozbil..už mě to fakt se.e. Jenom co došla matka, už do mě valí, takže do mě valí aji otec a všichni.ááá, já už potřebuju vypadnout někam pryč, tady je to fakt hrozný, příšerný, prostě všechno. Všechno se na mě sype..beztak je to kvůli tomu, že nemám net v pokoju, kdy už tam byl, tak si zalezu do pokoje, zamču na milion zámků a nikdo se kě mě nedostane ani dynamitem..jedině todle mě uklidňuje..
Kryštof-Atentát (Bobule O.S.T.)

pátek..

03.Říjen 2008

johoho,tendle týden utekl nějak moc rychle,ani sem se nevzpamatoval a už je zase pátek..těším se na večer, i když včera byla taky sranda. Jsme byli na kolaudaci "novýho"dána-Tuřanské besedy..fakt luxus hospa,moc porce velký a dobrý porce za dobrou cenu, dobrý pivo, akorát škoda, že e to přes celý město.sme se tam včera trošku napili a najedli a bylo nám dobře..potom náběh dom,protože dneska je ještě chvilu škola (3 hodiny nějak přežiju). Jak tak stojím před hospodou,začne mě volat kamoš ze třídy, jesli to co tam stojí sem já,mu odpovim že jo,ale že ho nikde nevidim a on stojí hned vedle mě s autem-strašnej poděl no, kdo se má na ty luxusní audiny furt dívat??a potomnáběh domů se Štěpánem a pohoda.teďka sem si hezky vstal o půl 10,no za chílu taky budu muset do školy,začínáme totiž 11.20..jo a včera sem se nechal ostříhat-na 3mm,takže je teď ze mě pleška,ale co,to doroste..Kam se půjde dneska večer ještě nevim, ale doufám,že to bude zábava, protože potřebuju odreagovat,sem rozhádanej s moc lidma a strašně mě to mrzí..


Dobří týpci-hudba:London Elektricity-Hanging Rock

co bude dneska??a co bylo včera

30.Září 2008

tak včera sem šel na devátou do školy,všechno v pohodě,akorát sem hodně nachlazenej a už mě to sere.Po škole sem jel s otcem vyreklamovat zdroj k notebooku a potom s terkou a marou na pizzu do primavery a potom ještě na zákusek do timeoutu..moc dobrý,akorát dneska ěm docela bolí v krku a necítím se tak nějak dobře..do školy du na desátou,ale budu tam zas kempit do 5..sakra a po škole asi seru na hospodu,pudu domů,sem fakt nachlazenej..

Kanye West-Stronger

včera a dnes..

27.Září 2008

tak včera sem byl klasicky ve škole,dokonce jsem tam byl do konce, nuda, samej supl, jenom zevl na noťasu na netu,njn,ve školní hodině mě zavolá darina, jestli bych nešel s ní do podsilovny, no co už, sice sem měl tělák, po kerým se byl totálně mrtvej, ale zase s darčou do posilky, to nemůžu odmítnout, no a tak kolem 3 sem šel do posilovny na pionýrskou, ale po hodině sem už sotva stál na nohách. Potom sme ještě zašli na jedno pivičko a pak náběh domů. Doma se podívám na Temnýho rytíře-dobrej to film a zjistim, že sem totálně mrtvej. Potom v 8 náběh za klukama k Balákům do hospy, nakonec došla i terka,darča a verča, já byl ospalej jak sviňa a na pivo sem neměl chuť, tak sem pil kofolu a potom sem si teda pár pivek dal, ale s holkama to nějak celej večer cloumalo a nevím, proč sem se stal obětí jejich choutek zrovna já (ne,že by mě to nějak vadilo). No potom jsme jeli do Charlies,tam sem dal pár pivek ještě, bylo to tam tak průměrný a potom sem ve 3 nabíhal s marou a štěpánem na rozjezd, dopoledne vstanu úplně mrtvej, to z tý posilky, bolí mě všecko, sem to přehnal,dneska celej den zevl na kompu,matka se ségrou jeli do prahy do nějakýho divadla,bo co a já s otcem doma natahoval kabely, abych měl v pokoji net..fakt dobrý..konečně už se těším. No a navečer náběh do timeoutu na chvilku,zítra du zase do globusu a budu tam stát jak péro 13 hodin,fakt super,se těšim jak sviňa,hlavně aspoň, že budou love..
H16- Idem si svoje

dlouho sem nepsal..

24.Září 2008

docela dlouho jsem sem nenapsal ani řádku,teda oproti tomu,jak jsem psal o prázdninách..je to asi tim,že skoro nemám čas,furt ve škole,potom někde s kamošema/kamoškama a večer se buď dívám na nějakej film, nebo jako dneska rýsuju v CADu..fakt naprd..jediný co vim, že už nebudu tolik chlemcat pivo, to chci dodržet a dneska se mi to dařilo,tak jen tak dál..a asi budu zase chodit do posilovny,dneska sem se na tom se sestrou domlouval,tak se uvidí..jinak mám nějakou takovou depresivní náladu, to je beztak tim počasím, no líp už asi nebude.

Špatnej wliw-podzim-strašně lol homemade klip

medlánecký obecní hody

21.Září 2008

jojo,tak tam sem včera byl..bylo to tam super,akorát burčák trochu nadýmal,ale jinak fakt pohoda,zábava,známí lidi a tak..takhle sem se už hoodně dlouho nebavil,se těším na příští rok,ale to je až za dlouho..a teď se jenom vrátit do reality,což bude hodně těžký...

za posledních pár dní

19.Září 2008

za posledních pár dní se toho zas tak moc nestalo..nuda,špatný počasí,ve čtvrtek sem šel s bobešem,vaněčem a mardou na koncert deratizérů,the rest a totálního nasazení..no kalbička jak sviňa..strašně moc srandy,nějaký pivko a tak a dneska budu jenom tak nějak relaxovat,dám si tak zetdvě pivka u baláku a pujdu domů spát,protože zítra sou medlánecký hody a to bude ta kalba největší..těším se jak sviŇa a nejen já..muhehe


Megabike video-sice je to starý rok,ale je to good

zevlík..

16.Září 2008

tak dneska to byl takovej zevlík,jak ve škole,kde sem zevlil až do čtvrt na 5,tak zatim doma..večír nějaký pivko v timeoutu na žízeň a potom spánek,samozřejmě,jak jinak,zítra je zase škola..acho..a už by mohlo přestat pršet,sem nějakej v depresi a sem asi na všechny otravnej..prostě klasická nuda..a dneska si sem hodim feministickej "uřvanej"punkrock..

Le Tigre- Deceptacon

 
   

© 2006 M7tt | Blogger Templates by Gecko & Fly.
No part of the content or the blog may be reproduced without prior written permission.
Learn how to Make Money Online at GeckoandFly