PeTa Je To NeKráSněJšI V MíM ŽiVotě.... Su Na ToBě PrOsTě ZáViSlá Zíš!! PrOsTě Tě UpA MeGa LoFuJu Ptž Mi PoMáHaS JeN Tím Že SmE SpOlu Na SkYpu.. A tAm sE nAsMĚjEmE jAkOo moOoC.. dOuF8M ŽE sPoLU uDĚlÁmE pLnO fOtEk aByCh nA tEbE mĚlA hOdNĚ vZpOmÍnEk kDyBy sE mĚ nĚcO sTaLO!! mOoC mI nA tObĚ ZáLeŽí..SeS MůJ SmÍšEk.. sEš JeDiNeČnÁ oSoBA kTeRoU nEcU sTrAtIt!  MT sEgRuŠkO mOE.. (bErUŠkO,zLAtÍčKO,aNdÍlKU,sEgRuŠkO)   zBoŽNuJU tĚ!!     napsal/a: MC_XiLi.. 22:32 Link komentáře (0)Repete♥

18.Březen 2008

Hm. Super. Fkt úžasné. Dva dny se neukázal. Chodil ke mě každej večer, třeba jen na pár minut, ale prostě přišel. Teď je už dva dny fuč! Už zase. Super. Fkt super. Hmmm. A zase mi to neřekl dopředu. Alespoň mi to mohl popřát k narozkám, ale on si zmizí. Sobec jeden! A já si včera ani nevšimla, že se neukázal. Došlo mi to až teď. Stála jsem ve dveřích od pokoje a měla jsem pocit, že mi dýchá na krk. Tak, jak to dělával vždycky. Jenže tam samozřejmě nebyl. napsal/a: MC_XiLi.. 21:39 Link komentáře (2)
"Utři si tu slzu.""Proč?""Neptej se a utři si tu slzu! Okamžitě, slyšíš?""Fajn...""A tet přestaň bulet.""Ale já chci plakat... Jsem nešťastná, tak pláču, to je                                   normální. Au! Proč mně biješ?""Říkám ti... přestaň řvát.""Au!"  napsal/a: MC_XiLi.. 21:37 Link komentáře (0)