21.Listopad 2008
Díky návštěvnosti co byla za poslední dva dny, mě to začalo vcelku bavit a budu přinášet i více tipů. Teď zhodnotím včerejší zápasy nejdřív 5. Anglická liga ta mi podle tipu nevyšla, ale by jsem blízko. Konečný výsledek byl  Crawley : Ebbsfleet 1:2 ( 1:0 ).Tip mi nevyšel z důvodu velkého tlaku hostů na konci zápasu. Už v 83 minutě jsem myslel, že to vyjde, jelikož Ebbsfleet srovnal na 1:1, ale oni se s remízou nespokojily a v 89minutě vstřelily ještě jeden. Takže můj bank je -100 . Ale naštěstí tu byl ještě Detroi, který hrál na ledě Edmontnu. Detroit v podstatě rozhodl už v prní třetině kdo vyhraje a končný stav byl 3:4 . Český útočník Hudler vstřelil dva góly a výrazně tomu dopomohl. Výhra 400. Z toho vyplívá, že jsem za včerejšek vyhrál 100kč a mám 50% úspěšnost. Dneska to bude, ale o hodně napínavější!! Okolo 18:00 přinesu další tipy na sobotu ;o) . Váš Mrky_6
Vložil: Mrky_6 ¤