Takže.. tady Ti pomohu zjitit, co jsi vlastně zač. Není to lehké, ale ani zas tak těžké, záleží na Tobě, jak moc to chceš to vědět, a jak to budeš dělat.
Existuje mnoho způsobů, některé jsou celkem vtipné, další jsou takové, při kterých si sami ublížíte víc, než jste chtěli, ale asi nejúčinější způsob je v okolí.

Popíšu Ti ho trochu víc..a v pohledu na mou osobu.....

Já, jako každý člověk mám přátele a nepřátele. JEnomže..většina lidí si myslý, nebo doopravdy vědí, že mají více přátel, než nepřátel.
No a odpověď je ve Vašich nepřátelích.
Každý si na Tebe najde.. jakou si " vadu", která Tě charakterizuje, a kvůli které Tě ostatní zavrhnou.
Vyslyš názorý svých nepřátelů, a nejčastěji vylechneš: " Jseš namyšlenej, sobeckej, a ironickej sobec, kterej myslí jenom na sebe. " A nebo: " Jseš falešnej, nedá se Ti věřit" ale i jednoduše: " Jseš pi*a!" A nebo prostě : Jseš divnej"

Ano.. samozřejmě.. tohle je přirozené.. Nikdo nemůže být dokonalý, toby ani nešlo, a kdyby ano, tak by byl svět ještě horší.. je sice známo, že + a  = + ale kldyby byli všichni dokonalý, nebyla by nuda? A dokonce, myslíte si, že je dokonalost dobrá? Všichni by byly namyšlení.. a nedalo by se takhle žít.
Platí že protiklady se přitahují, a to je pravda. Každá špatná věc je k něčemu dobrá...

A teďka zase k tématu...

Vyslyšel si, co jsi zač od lidí, kteří tě prostě nemají rádi.
To je krok číslo jedna...a ten nejdůležtější..
Teď běž za svým přítelem..a zeptej se ho na totéž. On ti řekne, že nic.. je t samozřejmý, většina lidí neříká pravdu.. nebo nechce dělat rozruchy. A potom.. se ho zeptej, jeslti jsi takový, jacký jseš podle nepřátel..

A Tvůj přítel se zamyslí, a řekne.. ž eje to i celkem pravda..ale pořád jseš jejich miláček, a že Tě mají i tak rádi.  Ano.. byla to pravda. Ovšem se najdou i tací, pro které jsme vážně super, a řekou, že jsme super, a e to není pravda. Ne vždy je to dobře, ale jestil je to myšleno upřímně, tak můžeš bát jenom rád..

No a teďka víš, coj seš zač. Můžeš se měnit..ale nepovede se Ti to. Lidé by Tě měli mít rádi takovýho, jakej jseš.. ať jseš namyšlenej, nebo ne.. když neubližuješ ostatním, tak je to jedno. Ale pokud jsi nesnesitelnej, a chceš se změnit..tak promiň, ale vyžádej pomoc tvých kamarádů, ať Ti poradí..ael správný přítel by Ti měl říct" Člověče, jseš člověk, máš chyby, máš i klady..a mám Tě rád celý ve své kráse se vším, co k Tobě patří. !! " ..


Tohle řkene jen opravdovej přítel :) napsal/a: NeooAn 11:12 Link komentáře (0)
Tohle jsou velmi kladené otázky, teda aspoň mnou, a známými.
Naštěstí nejsemsám, terý zdíli můj názor, takže ho klidně můžu publikovat. :D

Láska.. láska.. je to nějaký cit, že jo. Lidé o ní říkají, že je krásný. Zamilovaní se cítí jako nikdy před tím, cítí se plní a opravdu šťastní. .." Je to krásné, být zamilovaný... "

Ale.. je to pravda? Je..samozřejmě..ale pouze z 50 %. Představte se, jako mladého muže, či ženu, která tajně..ale strašně moc miluje jednoho člověka.. pořád ho vidívá.. pořád se sním sstýká, ale nikdo nic neví..ale ví, že ho ta osoba nechce a že už někoho má. Je to krásné, je to " pocit plnosti" a "blaha" ??

Nenazval bych to tak..ale spíš bych to přirovnal.. asi k tomu, že to je jako být zabodlý na rezavej železnej kůl.
A proč? Protože nemůžete dýchat..a víte, že postupně umíráte..a  strašně to bolí..

A teďka..: Nemůžete dýchat, páč vám chybí vzduch....víte, že už ji nikdy nedostanete..a strašně to bolí.

Ovšem nechci nějak lásku zatracovat..Obecně si myslím, že každý jednou projde opravodovou láskou. Ať dříve, nebo později, ale ano..

A teď to přátelství, je to menší cit, než láska? Nebo je to snad něco víc?

Přátelství je .. pdoel mě nejcennější cit, který můžeme v životě.. vypěstovat.
Jedno přísloví praví, že člověk umírá tolikrát, kolikát ztratí přítele.
Můžu říct, že každej má prostě přítele...ale mají všichni lásku?
Jak vidíš.. tak se můžou někteří bez lásky obejít.. zatím..ale.. bez přítele?

Kdo by tě rozesmál, komu by ses svěřil/a, s kým si zapláčeš? Kdo tě podrží v nouzi, kdo s tebou bude trávit čas? Kdo tě pohladí na duši, zastane se tě, a konečně, kdo tě bude mít rád?

Prostě jasně a stručně.. je pravda.. s přítelem se většinou nedá dělat to, co s milencem..
Kazit si sexem vztah přátelsví je strašná troufalost a risk.
Neříká se mu/ji Miluju Tě ( teda aspoň pokud nemyslítě z přátelství) a ani se tak nechová.

Ale vyber si!:

Sex, touha, vášeň                  X         Nebo pocit plnosti, dojem radosti, a toho, že tu nejsi sám!!
Ano, u přátelství  je více pocitů plnosti, teda aspoň pro mě.

A také vem s v úvahu, že se milenci rozchází častěji než přátelé.. přátelé se pohádají, a větišnou jedou dál..ale u milenců?Někdo něco pohnojí..a letí..a tak to bylo, je a bude. :)


Tak mi řekni, co je cennější? Co je krásnější? Co je pro tebe důležitější? Toť je aspoň otázka.. :). napsal/a: NeooAn 21:47 Link komentáře (2)