Prosím všechny, kdo si tohle přečtou - pokud znáte holku s nickem PETULPET, vyřiďte jí, ať si tohle přečte:Kočičko stejně to nevzdám, přestaň mě ignorovat, dej mi šanci ti ukázat, že jsem jinej než většina sportovců a zvlášť hokejistů!!!Prosím kohokoliv kdo ji znáte- pošlete mi její mail,telefon,ICQ..díky!LOVE U 4EVER napsal/a: PENGUINS-PITT 15:32 Link komentáře (0)
Kočičko,vím,že mi moc nevěříš,ale tím ani ničím jiným se odradit nenechám.Už jsem zpátky v Čechách,trénujeme na MS,pokud mě vyberou,tak se hned po mistr.uvidíme.Když nevyberou,tak tě doufám uvidím ještě dříve.Nevzdám to!! napsal/a: PENGUINS-PITT 22:38 Link komentáře (0)pro Tebe-PetulPet!!!!!!

31.Březen 2004

Dnes mam vazne skvelou naladu.Byl jsem na chatu a dva kluci mi rekli at se podivam do deniku.Jsem moc rad,zes mi dala sanci na rande.Doufam ze si to nerozmyslis.Nezklamu te,budu se moc snazit,abys vedela,ze to myslim uprimne.Chci te a kdyz neco chci,udelam pro to maximum! napsal/a: PENGUINS-PITT 18:11 Link komentáře (0)PETULPET

29.Březen 2004

Ahoj všem,budu vděčný za jakykoliv kontakt na dívku s nickem PETULPET.znam ji osobne,ale bohuzel jsem mimo CR a nemam ani jeji ICQ ani tel.cislo.Prosim vsechny,kdo ji znaji,vyridte ji ze to nevzdam,je ta,na kterou stoji pockat. napsal/a: PENGUINS-PITT 20:07 Link komentáře (0)pro Tebe-PetulPet!!!!!!

24.Březen 2004

Petul i kdyz me ignorujes a ani mi neodepises,tak to stejne nevzdam.cekal jsem 3roky,par mesicu navic me vazne nezabije...jses ta,pro kterou ziju. napsal/a: PENGUINS-PITT 14:57 Link komentáře (0)pro Tebe-PetulPet!!!!!!

18.Březen 2004

PetulPet,nikdy jsem nechtěl tolik žádnou holku nebo ženu jako Tebe..poprvý jsem tě potkal asi před 3lety,pamatuješ?Žofín,vyhlašování EHL.Chtěl jsem Tě,odbylas mne,ať jdu za jinou,že nemáš zájem.Přiznávám,byl jsem naštvanej,žádná předtím ani potom mne tak neodpálkovala..Teď vím co chci.TEBE.Dej mi šanci.Jinou už nechci.Máš vražednou kombinací-krásná,chytrá,sexy,vyznáš se v hokeji víc než skoro já sám..Jsem tu jen pro Tebe!!! napsal/a: PENGUINS-PITT 19:40 Link komentáře (0)