Samoota....   21.Listopad 2006


My solitude nas qerestion,I dont know answers.........Ma samota ma otazky na ktere neznam odpowed napsal/a: Pajushuli 19:01 | Link komentáře (0)
Umění žiwoat spočívá v tom,umět se včas rozhodnout ,na co se dřív WYSRAT!!! napsal/a: Pajushuli 19:00 | Link komentáře (1)
Přála bych si být sochou. Sochou z kamene. Možná se ptáš proč? Asi proto, že stojí v celé své kráse, nehýbe se, nepřemýšlí, necítí. Necítí bolest, necítí smutek, necítí beznaděj, necítí lásku ani nenávist, prostě nic. Je to kus studeného kamene, který nepotřebuje zahřát. Necítí potřebu být milován a milovat. Stojí tam, kde ji postavíš, kouká studenýma kamennýma očima, ze kterých nikdy nevypláče jedinou slzu pro milovaného člověka, kterýma se nikdy neusměje. Její rty jsou chladné, nikdy nepocítí teplo tvých úst, sladkost i trpkost polibků. Necítí potřebu, aby se jí někdo dotýkal - něžně, láskyplně, a necítí potřebu někoho se dotýkat. Nikdy nepozná, jaké to je, když ji někdo líbá oči, ústa a všechny části jejího kamenného těla. Nikdy se nezamiluje a zklamání jí nerozdrtí srdce na prach. Její kamenné srdce je úplně prázdné, nelítostné, necitelné bez lásky. Nyní je tvá otázka zodpovězena a já i nadále toužím být sochou. Sochou z kamene, které nikdo neublíží, nezabije její duši, protože žádnou nemá.
napsal/a: Pajushuli 00:39 | Link komentáře (0)Kdyz sem se klouzala na po...   05.Listopad 2006


Kdyz sem se klouzala na po betonu prorostlem morskyma řasama do oceanu,tak me napadlo,že je to býwala zeď a pokud se utopím budu další cihla w ní... napsal/a: Pajushuli 22:06 | Link komentáře (0)
zawiram oci abych mirtowlaa a recitowala...wyroku dnu ktery nas boj zanechal..w knize osudu promysli slowa wyrcena nikdo neni wic nez prawda cista jako woda wrabena.cas bezi to je fakt a ne teorie ,kdyz wodu newipijesh ty kdo ji wypije?delis se o wodu chci taky ale prizen dyt i ja sem clowek a mam swou zizen.Zijeme kazdej swoje peklo ja a ty za nami sou uz dny co sou uz zaabity zapominash na to protoze je peklo wsude stebou.stejen jak owcera tak i dneska tady bude :Pokud je twoe srdce otewreno timto smerem predawame ti silu a twou bolet ti berem..sou chwile pred kterymi premyslis pred spanim,sou chwile ktere chces proziwat stejne jako jini...sou prani ktery twoe srdce neopusti,sou chyby ktery uz nidko nenaprawi,..... napsal/a: Pajushuli 22:03 | Link komentáře (0)kuwaaaaaaaaaaaa   01.Listopad 2006


SrDcE
zalepit by se asi dalo...ale tech prasklin tam neni malo..ani ta nejcenejsi wec by asi nepomohla.Jen sramy zustanou..jen se mi ale honi hlawou,aby to srdicko neprastalo uz nawzdy bit napsal/a: Pajushuli 23:04 | Link komentáře (0)....   03.Říjen 2006


jojo ziwot pekne kruta swine..kdyz o neco prijdesh..boli to..pak cekash..ze to prijde znowa a kdyz se to najde...tak o to znowa a zas prijdesh..protoze co?KLUCI SAOU WSICHNI STEJNE SWINE!juuk jojo je to prawda...je lepsi zustat sama a byt free a topit se w chlastu...zacit si wic wsimat wsech lidi okolo na kterych mi zalezi..a jebaaat na kluky napsal/a: Pajushuli 13:11 | Link komentáře (0)
marpo- 6 metru hluboko...tuhle pisnicku si sezente.je to fakt megaaapsycho instrumental,psycho text... napsal/a: Pajushuli 13:07 | Link komentáře (0)
marpo- 6 metru hluboko...tuhle pisnicku si sezente.je to fakt megaaapsycho instrumental,psycho text... napsal/a: Pajushuli 13:07 | Link komentáře (0)bla bla bla   24.Září 2006


cely den skazeny...same dojeby...pomsta je sladka..ale nejde ublizit nekomu kdo se zaryl do srdicka az moc hluboko..zbywaji jen wzpominky..bolest..a slzy..a nekdy to boli fakt moc...ale zas jednou je ziwot dojeb clowek by se nejradsi rozbehl a skocil s nejaky skaly aby uz mel klid...ale pak zas prijdou chwilky stesti..ale proc musi byt wubec ta kruta bolest..wubec laska...je ze me troska...odjizdim abych utekla od smutku a sejne to bude horsi... napsal/a: Pajushuli 23:52 | Link komentáře (0)


Starší články >