PeTuUw.oOuKa_

_Láska.. je jako hnutí.. co nutí da blázny do blbnutí..x(_

02.Duben 2009

_ČmeláČek_

 Je on ví..

Když stebOu brOuzdám venku.. a pOvídám si stebOu.. někdy ani nevnímám cO řkáš... páč myslim na mynulOst.. stebOu.. na krásnÝ čašy.. když si byL na blízku.. ničehO sem se nebáLa.. dýchala jsem tvÝm tempem.. kOukala tvýma Očima.. dOtýkala se tvýma rukama.. Když jsem byla stebOu.. živOt měl smysL.. mOje srdce.. bilO.. ale pumpOvalo tvOjí krev.. Když si se mě dOtýkal.. nevnímala jsem čas.. Když si mě pOlíbil.. čas se zastaviL.. a já chtěLa.. aby ten Okmažik trval navždy..

Jenže těď je tO pryČ.. chceš se vrátit.. do starýcH časů.. a já kdyžto slyším.. dělám jako že niC.. a za rohm brečím..x'( ... mám tě ráda.. čmeláčku..

Autor: PeTuUw.oOuKa_ v 19:49 | Komentáře (1)

17.Březen 2009

_On_

Keby moja srdce vedelo hovoriť, rozprávalo by iba o tebe... Keby vedelo kráčať, utekalo by za tebou... No ono vie iba biť a preto bije pre teba...

Uvědomila jsem si.. že tebe jsem hledala.. když jsem tě měla.. byla jsem šťastná.. když neměla.. sám víš.. a když mam ted pocit.. že si zase můj.. jsem o to štastnější.. Když jsem stebou.. nemyslím na nic.. jiného.. jen na to jak mi je krásně.. Jsi pro mě.. to nejhezčí co mám.. Miluju tě..

Autor: PeTuUw.oOuKa_ v 18:31 | Komentáře (0)

_On1_

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Oni jsou tak hodný.. Oni jsou tak vyjímečný.. Oni jsou tak krásný lidé.. Oni jsou mý.. Nedokážu žít.. bez pocitu.. že právě vy.. byste mi nebyli poboku.. nedokázala bych žít.. kdybych vás neměla.. právě.. vy mi pomáháte.. když mi je nejhůř.. vždycky.. když chci někdo tam ste.. a podržíte.. s váma se jen směju.. sváma je mi krásně.. sváma jsou prostě zážitky.. který já NIKDY nezapomenu.. prostě.. vy mi dáváte chut.. do života.. za vás bych dala ruku do ohně.. vás prostě miluju.. moje *parta* nejlepčích lidí..

Autor: PeTuUw.oOuKa_ v 18:23 | Komentáře (0)