NéÉéÉé !! 31.Srpen 2008
Hm super tak prázky už skončily
:( !
Těšíte se něktěří do školy??Já ted arozdodně nee!!Max na 1.den a to je tak vše...!![]()
Nesnáším školu!! !
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
napsal/a: Shock.K 17:46 | Link komentáře (1)
26.8.2008 27.Srpen 2008
Nejlepší den jenom s tebou Peťulko byl to nášup
Jak na tom kolotoči potom do Kozlovic cesta z Kozlovic ti čumilové
potom všechno to s tebou!!Nebo jak u toho Albíka (prej Bohuslav) :D !!MááM Tě neskutečně MooooC ráda !!
!!!
!!!
napsal/a: Shock.K 12:53 | Link komentáře (0)


