jojoooo....

27.Prosinec 2006

Není vítěz ten, kdo bojoval a zvítězil, ale ten, kdo miloval, zklamán byl a přece odpustil…. napsal/a: Standitos 11:36 Link komentáře (1).....

24.Prosinec 2006

V lásce vždycky vyhraje Ten, kdo má rád míň :( napsal/a: Standitos 20:02 Link komentáře (0):-(

18.Prosinec 2006

Když člověk, co má tak moc rád, tak rád, že ani nedokáže spát, tak rád a při tom v srdci jen bolest a žal má, tak rád, že neumí než milovat. Když člověk neumí nic než milovat, když ten, který je tak milován pak zradí nás, když pak srdce bolí, v duši je jen žal, pak člověk začíná se sám už bát, jestli bude zase schopen milovat. Srdce bolí, duše chřadne, člověk trpí, potom vadne, srdce zjihlé, bolest vládne. Když člověk vše pro lásku dal, a jen tak málo chtěl by brát, když člověk osud proklíná, pak ve svém srdci umírá napsal/a: Standitos 21:30 Link komentáře (0)
Proč to tak bolí mít někoho rád, zcela mu věřit, o někoho se bát. Co je to láska? Možná jen cit nebo jen pojem, jenž neznamená nic. Ze začátku je opravdová, později bolí, a rány, jenž zanechává, těžce se hojí. Nevěřím na lásku, těžce mě zklamala. A jizvu na duši mi zatím jen nechala. Chci být jen sam, jen tak bez lásky. Chci sedět na louce a pozorovat oblázky. Co je mi do lidí, kteří jsou kolem. Když lásku neznají, znají jen ten pojem. napsal/a: Standitos 21:29 Link komentáře (1)
NECHÁPEŠ - ZKUSÍŠ, ZKUSÍŠ, ABYS POCHOPIL, AŽ POCHOPÍŠ, LITUJEŠ, ŽE JSI ZKUSIL ... napsal/a: Standitos 21:28 Link komentáře (0)
Nepočítej vzpomínky počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi jenž nám vzali dech.. napsal/a: Standitos 21:27 Link komentáře (0)
Je těžké mít na rtech smích, když radost v srdci není! Je těžké někoho milovat, když nevíš, zda-li o to stojí! Říkají mi, že mám všechno! Co chci víc? Ale já vím, že když nemám tebe, tak nemám vůbec nic! napsal/a: Standitos 21:25 Link komentáře (0)Provda

18.Prosinec 2005

Pravou lásku nepoznáme v okamžiku, kdy kdy ji nalezneme, ale v okamžiku, kdy ji začneme ztrácet!! napsal/a: Standitos 15:00 Link komentáře (0)Tak to bývá!

08.Září 2005

Kdo miluje žertem bývá milován, kdo miluje srdcem bývá oklamán!!!! napsal/a: Standitos 21:26 Link komentáře (0)
Nikdy neopouštěj někoho koho miluješ pro toho kdo se ti libi, protože ten kdo se ti libi te opusti pro toho koho miluje!!!!!!!!!!!! napsal/a: Standitos 21:20 Link komentáře (0)