RůŽoVá..♥♥♥

06.Březen 2008

 MiLuju PrOsTě RůŽoVoU!! napsal/a: XiLiNkA... 19:30 Link komentáře (0)
Naproti sobě stáli dobro a zlo. Oba tiše dýchali a nenávistivě si hleděli do očí."Proč jsi tu?" zeptalo se dobro zvonivým hláskem.Zlo je pokrčilo rameny a posadilo se na kámen."Proč jsi tu ty?"Dobro vypjalo hruď a řeklo: "Abych chránilo lidi před zlem. Abych trestal zlosyny, kteří chtějí ublížit druhým.""Pche…" zlo si odplivlo na zem a pokračovalo "Takže když zlý člověk ublíží dobrému člověku, je to špatné?""Samozřejmě že ano!" "A co když dobrý člověk ublíží zlému, pak je to taky špatné.?""No, asi ano." Dobro vypadalo zmateně a posadilo se naproti zlu."Tak co je tedy dobro? Jak se pozná?""Zlo je, když někdo někomu ublí…" dobro se zarazilo pohlédlo na zlo."Pak jsi tedy též zlo!" "Ne, nemůžu být zlo, protože jsem dobro!""Tak co je zlo?""Já nevím." Přiznalo dobro a sklopilo oči."Podívej se na to takhle. Kdyby bylo dítě a matka mu říkala, že ublížování je dobré a učili by ho to i všichni ostatní. Co by po něj bylo dobro?" Dobro se zamyslelo. "Pak by proto dítě bylo zlo dobrem a …""Dobro zlem." Dořeklo to zlo. "Všechna záleží na úhlu pohledu.""Ale já nechci být pro někoho zlem. Já jsem dobro!!!" vypísklo dobro a vyskočilo na nohy."V každém zlu je trocha dobra." Zlo se též postavilo a chystalo se k odchodu."Počkej!" vykřiklo dobro. "Ty jsi mi neodpovědělo, proč jsi tu?!"Zlo se zastavilo a usmálo se na dobro."Odpovědělo, jen ty jsi mne nepochopil. Jsem tu protože jsi tu ty.

napsal/a: XiLiNkA... 18:11 Link komentáře (0)
Doufám, že to zase bude lepší, ale...... no nevim.Připadá mi, že jsem na všechno sama...Nevim proč. Já vím, že mám sqwělou kámoškou ale nějak postupně mi dochází že na střední se rozejdem a už se tak často neuvidíme a to mě děsí......nedovedu si to představit :'( A přece s tím nic nemůžu udělat, je to prostě tak a já to nemůžu změnit ptze musím jít prič kvůli rodiům :'( Asi budu brečet :'( Nechci, nechci, nechci......... napsal/a: XiLiNkA... 18:10 Link komentáře (0)
 Tuto SMS ti pisu, jelikoz jsi nejvetsi hovado v CR a to je uz co rict. Takze nechci aby ses mi jeste nekdy zavolal, napsal, mluvil se mnou nebo nedej boze aby si se me jeste nekdy dotknul. Taky nechci aby si odepisoval na tuto SMS, pokud to udelas, potvrzujes, ze jsi tvor bez mozku a trocha taktu.   napsal/a: XiLiNkA... 16:24 Link komentáře (0)
"Utři si tu slzu.""Proč?""Neptej se a utři si tu slzu! Okamžitě, slyšíš?""Fajn...""A tet přestaň bulet.""Ale já chci plakat... Jsem nešťastná, tak pláču, to je                                   normální. Au! Proč mně biješ?""Říkám ti... přestaň řvát.""Au!"         napsal/a: XiLiNkA... 16:11 Link komentáře (0)
Hehe... Je tomu tak, i já už "konečně" nepatřím mezi děti malé, nýbrž mezi děti větší... Jop... mám 15 mno... Jupí:D kura... a já nemám ani kocovinu... ani nejsem zhulená... a ani z toho nemám depresi:D Stala jsem se totiž dítětem zároveň i slušným. Mám totiž novou mámu. Jmenuje se mononukleóza...

napsal/a: XiLiNkA... 16:08 Link komentáře (0)
 Hm. Super. Fkt úžasné. Dva dny se neukázal. Chodil ke mě každej večer, třeba jen na pár minut, ale prostě přišel. Teď je už dva dny fuč! Už zase. Super. Fkt super. Hmmm. A zase mi to neřekl dopředu. Alespoň mi to mohl popřát k narozkám, ale on si zmizí. Sobec jeden! A já si včera ani nevšimla, že se neukázal. Došlo mi to až teď. Stála jsem ve dveřích od pokoje a měla jsem pocit, že mi dýchá na krk. Tak, jak to dělával vždycky. Jenže tam samozřejmě nebyl. napsal/a: XiLiNkA... 16:06 Link komentáře (0)