RůŽoVá..♥♥♥

06.Březen 2008

MiLuju PrOsTě RůŽoVoU!! >> napsal/a: XiLiNkA... 19:30 Link komentáře (0)
Naproti sobě stáli dobro a zlo. Oba tiše dýchali a nenávistivě si hleděli do očí."Proč jsi tu?" zeptalo se dobro zvonivým hláskem.Zlo je pokrčilo rameny a posadilo se na kámen."Proč jsi... >> napsal/a: XiLiNkA... 18:11 Link komentáře (0)
Doufám, že to zase bude lepší, ale...... no nevim.Připadá mi, že jsem na všechno sama...Nevim proč. Já vím, že mám sqwělou kámoškou ale nějak postupně mi dochází že na střední... >> napsal/a: XiLiNkA... 18:10 Link komentáře (0)
Tuto SMS ti pisu, jelikoz jsi nejvetsi hovado v CR a to je uz co rict. Takze nechci aby ses mi jeste nekdy zavolal, napsal, mluvil se mnou nebo nedej boze aby si se me jeste nekdy dotknul. Taky... >> napsal/a: XiLiNkA... 16:24 Link komentáře (0)
"Utři si tu slzu.""Proč?""Neptej se a utři si tu slzu! Okamžitě, slyšíš?""Fajn...""A tet přestaň bulet.""Ale já chci plakat... Jsem nešťastná, tak pláču, to... >> napsal/a: XiLiNkA... 16:11 Link komentáře (0)
Hehe... Je tomu tak, i já už "konečně" nepatřím mezi děti malé, nýbrž mezi děti větší... Jop... mám 15 mno... Jupí:D kura... a já nemám ani kocovinu... ani nejsem zhulená... a ani z... >> napsal/a: XiLiNkA... 16:08 Link komentáře (0)
Hm. Super. Fkt úžasné. Dva dny se neukázal. Chodil ke mě každej večer, třeba jen na pár minut, ale prostě přišel. Teď je už dva dny fuč! Už zase. Super. Fkt super. Hmmm. A zase... >> napsal/a: XiLiNkA... 16:06 Link komentáře (0)