Vtip dne zní :

18.Prosinec 2006

Jde pán do obchodu na kole,ale nezamkne si ho,pouze na něj dá cedulku:KRÁDEŽ ZBYTEČNÁ.SHERLOCK HOLMES.
Vrátí se z obchodu,kolo nikde,pouze cedulka:PRONÁSLEDOVÁNÍ ZBYTEČNÉ.LANCE AMSTRONG napsal/a: Zerrberus 19:01 Link komentáře (0)Vtip dne zní :

17.Prosinec 2006

To takhle jednou Ježíš v nebi kouří jointa a přijde k němu Josef a říká:˝Hele, jestli tady budeš hulit, tak já Tě vyhodím na zem...˝
Ježíš ho pošle...pryč...a zapálí si dalšího jointa...tak se Josef nasere a vyhodí ho na zem. Ježíš spadne do lesa, zvedne se...a jak tak jde, tak najednou uvidí skupinku ňákejch lidí...taky pjekně vyhulený...
˝Hele vole˝ říká jeden z nich, ˝Tebe sem tu ještě nikdy neviděl...kdo seš?˝
˝Já jsem Ježíš˝
˝Ty vole, dobrý hulení.“

:D:D napsal/a: Zerrberus 11:03 Link komentáře (0)Vtip dne zní :

14.Prosinec 2006

Jdou ženy na prvního máje v průvodu a každá nese jedno z písmen, která tvoří nápis: VŠE CO MÁME, PRO MÍR DÁME! Ta co nese třetí M říká té, co nese Í: "A ne, aby ses nám zase ztratila jako minule!" napsal/a: Zerrberus 18:57 Link komentáře (0)Vtip dne zní :

13.Prosinec 2006

Co má láhev piva společného s blondýnkou?
Obě jsou od krku nahoru prázdné.

Je to jen vtip..:p odotýkám napsal/a: Zerrberus 18:26 Link komentáře (0)Vtip dne zní :

12.Prosinec 2006

Stopuju dvaja ukrajinci v nemecku a zastavi im nemec
Ukrajinci:vozmete nas ???
Nemec:was
Ukrajinci:mene i joho napsal/a: Zerrberus 17:26 Link komentáře (0)Vtip dne zní :

08.Prosinec 2006

"Jakou mám naději, pane doktore?" "No, víte, dělám tuhle operaci už po čtyřicátéšesté." "Tak to jsem už klidný." " "Jistě - jednou se to povést musí!" napsal/a: Zerrberus 17:53 Link komentáře (0)Vtip dne zní :

07.Prosinec 2006

Pepíček sedí na zkoušce proti učiteli a učitel se ho ptá: "Když dva lidé spolu hovoří a jeden z nich je hlupák, co se stane?". "Ten druhý neudělá zkoušku," odpoví Pepíček. napsal/a: Zerrberus 22:12 Link komentáře (0)Vtip dne zní :

05.Prosinec 2006

Nešťastná manželka pláče nad sebevraždou svého manžela. "Proč to proboha udělal, vždyť nám včera bylo spolu tak krásně." Pak najde na stole dopis na rozloučenou, kde je napsáno: "Pá drahoušku. Říká se, že v tom nejlepším se má skončit" napsal/a: Zerrberus 17:26 Link komentáře (0)Vtip dne zni:

04.Prosinec 2006

Připlují čtyři trosečníci na ostrov - dvaceti-, třiceti-, čtyřiceti- a padesáti-letý. Náhle uvidí na vedlejším ostrově čtyři ženy. Dvacetiletý povídá: Mohli bychom za nimi připlavat a rozdat si to každý s každou. Třicetiletý: Souhlasím, ale bylo by lepší, kdyby si každý vybral jednu a té se držel. Čtyřicetiletý: Podle mě by bylo lepší počkat, než připlavou ony. Padesátiletý: Panebože, ony už plavou! napsal/a: Zerrberus 18:17 Link komentáře (0)Vtip dne zní:

03.Prosinec 2006

Přijde žena k doktorovi: "Pane doktore, cítím se špatně."
Lékař jí radí: "Každé ráno nalačno vypijte jedno syrové vajíčko."
"Pane doktore, ale já vajíčka nesnáším."
"A kdo po vás, proboha, chce, abyste je snášela?" napsal/a: Zerrberus 13:49 Link komentáře (0)


Starší články >