Milovaná holka Magda   30.Červen 2009


Potkal sem holku jmenovala se Lucka.Byla docela pěkná ale vymýšlela si samý blbosti nechtěla chodit ven a trčala doma.
Neuměla se líbat ani pusu nedala protože se styděla...,,,byla taká divná ale dělat se s tím nic nedalo.
Nešla ani na kofolu bo do kina protože se styděla chodit ven s nějakým klukem přišlo mě že se mnou chodit nechce tak sem ji nechal.
Tedka si našla nového Milana:D,,,no zamilovaný pár dělá to samí a stejně nic jinýho Lucka neumí:D....
Chodila by s každým jen aby se chválila byla hold štastná s někým jiným tak me to nesralo co se dá dělat blondýnce to nerzmluvíš.(nemám nic proti ostatním blondýnkám)
Byl sem asik rok bez holky sice se mně jedna líbila ale neřek sem jí to.

Jmenovala se Magda dost sem ji naštval a mě to moc mrzí měl sem ji moooc rád ale dělat se nic nedá asik jí to nerozmluvím:(.
Udělal bych vše abych ji měl spátky šel bych za ní i v jednu ráno a nic by mě neštvalo.
Je na mě naštvaná no určitě i něco víc než jen naštvaná díky tomu že sme byli venku a já..já sem si jí nevšímal bavil sem se o jiných vecech ale nebavil sem se s ní:´(.
Už to nenapravím já vím ale moc bych si přál aby si to přečetla a skusila se nad tím zamyslit ale já vím že jí je to jedno a mě to bude ležet nas srdci celej život:(.
Kdybych to tenkrát neudělal tak třeba ještě tedka mě má ráda ale nic se nedá dělat,doufám že ví jak sem ji měl rád a že sem ji nechtěl stratit:(,chyba to byla velká velmi velká.
Chtěl bych se ti tady omluvit a říct že tě moc miluju. napsal/a: _Assasin_ 17:53 | Link komentáře (0)
Měl sem jednu pěknou holku rád,jmenovala se Magda.Jednoho dne sem byl s ni a jeste s nekym venku a vubec sem si ji nevšimal ona si tedka nevsima mě ja si to však zaslouzil,udělal jsem velkou chybu ale za chyby se platí nwm co bez ní mám dělat jestly vlklidu ležet nebo čekat až jednoho dne me osloví nebo udělat nějakou zoufalou věc která nejde změnit.
Citil sem se hrozne ale co už musím zaplatiti zato co sem udělal,doufám že jí bude s někým jiným líp něž se mnou,protože bych si přál aby byla štastná ale se mnou se jí to nikdy nesplní.Je pěkná může mít koho chce i nějakého milionáře ale já ji nezařídím takovou budoucnost jakou by ona chtěla.Lituju toho dne ale nic se nedá dělat.
napsal/a: _Assasin_ 17:36 | Link komentáře (0)