The truth   06.Leden 2008


Pročseš takovej ? Proč máš všechno a jsi happy. Proč ?Proč sem tě poznalakdyž sem to nikdy nechtěla.nechtěla sem bejt s tebou, nechtěla sem tězačít milovat.Vždyť já tě nesnášela. Začal si mi psát, začal si bejtmilej začal si mi níčit život ! ! Já sem chtěla být s tebou, obejmouttě a tys začal že mě máš moc rád. Byla to pravda ? Nebo zas jenom dalšíubohá lež od tebe ? Dostal si co chceš ? Nebo chceš víc ? Ale já už vícnechci ! Nechci být panenkou v tvojí hře osudu ! Vždycky si tvrdil ženic nedokážu, že nevim co chci. Ale já to dokážu. Dokážu ti že semněkdo ! Dokážu ti že vim co chci !....S tebou nebo bez tebe !

napsal/a: cokynka 20:01 | Link komentáře (0)26.12.2007   26.Prosinec 2007


tak a už máme skoro po Vánocích..ach jooo...jak rychle to všechno utíká, že to ani není možný..Před chvíli jsme šli teprve do školy a už jsou Vánoce, a zase za chvíli budeme všichni o rok starší a k nám se přiblíží ta naše MATURITA....a my budeme muset opustit ELDO

Ach jooooo....a já je tam všechny tak moc miluju  

napsal/a: cokynka 12:13 | Link komentáře (0)Trapas  


všechny ty keci co jsem sem psala jsou minulost... Fakt trapas když si to člověk čte po ňáke určité době...Takže začínám od znovu... napsal/a: cokynka 12:11 | Link komentáře (2)