OráLek!!!!!!

autor: cula | 26.Leden 2008
Muži sex pusoumilují. A pokud jim předvedete geniální ústní práci,získáte oddanéhootroka. Váš drahocenný udělá cokoli, jen abyste mu to nadpozemské blahodopřála znovu. Moc dobře totiž ví, že takhle božskouj ízdu mu nedáokusit každá milenka. Navíc si vaše vášnivé lízání,pumpování aocucávání vyloží jako důkaz, že vás rajcuje. Což mu ohromnězvednesebevědomí.

„Když mě žena dvakrát olízne a tím pro ni orálhasne, myslím si, že pomně ani pořádně netouží. Pak na ni ztratím chuť.Líbí se mi, když sikouření labužnicky vychutnáváte,“ prozrazujetřicetiletý grafik Pavel.„Moje přítelkyně se vždycky olizuje a mlaská,jako kdyby sipochutnávala na zmrzlině. To je senzace.“

Na vašíorální technice mužům záleží - a hodně. „Každá žena to dělá trochujinak.Vzrušuje mě, když jste tvůrčí,“ poznamenává osmadvacetiletýprůvodceDavid. „Moje bývalá pořád vymýšlela něco nového. Třeba mělaskala jazykem a při tom mi tiskla pod varlata zapnutý vibrátor. Nictakového předtím žádná žena neudělala. Rozplýval jsem se blahem!“

Možnáže orální milování obvykle vezmete hákem, protože vás moc nebaví.Třebajste ale ještě nevyzkoušela ty správné triky. Až uvidíte, jak semužpod doteky vašeho jazyka a rtů zalyká rozkoší, řve slastí asténá blahem, určitě změníte názor. Abyste se stala přebornicí v ústnípráci,potřebujete především zdravé sebevědomí. Zapojte fantazii a dokaždéhodoteku, polibku, dýchnutí a zakmitání jazykem vložte vášeň. Kdyžbudete věřit, že partnera vystřelíte na orgastický Olymp, tak ho tamurčitědostanete. Třeba takhle:

Smyslný start

Začnětepomalu.Nechovejte se jako hladová trosečnice, která právě objevila napustém ostrově banánovník obsypaný plody. Místo abyste si jeho kopírovnou vrazila až do krku, nejdřív na něj dýchněte, přejeďte jazykempouzdičce (to je ten supercitlivý proužek kůže, spojující žalud atělo penisu) a olízněte varlata. Představte si, že jeho genitáliejsou malířské plátno a vy na ně špičkou jazyka malujete jako štětcem.

„Občas semu podívejte do očí,“ radí devětadvacetiletý výtvarník Lukáš.Jestli ještě není dost tvrdý, nevadí. Zasuňte si jeho penis do pusy,jemně ho cumlejte, laskejte špičkou jazyka na žaludu a čekejte, až sevám v ústech zocelí. Nejspíš ztvrdne během pár vteřin. Pozor!Nezačínejte pohybovat ústy nahoru a dolů dřív, než bude stožár stát vpozoru.

Rajcovní rozjezd

Potřebujete sliny. Hodně slin. Vašerty by mu měly klouzat po mačetě jako pořádně naolejovaný píst. Správnýorální sex má být vlhký nebo rovnou mokrý. Upusy se vám klidně můžoudělat bublinky a chuchvalce slin můžou cákatdo všech stran. Klidně sivezměte k ruce sklenici vody pro případ, žeby vám v ústech vyschlo.Anebo si kupte v sexshopu speciální lubrikační gel pro tuhle praktiku.Většina docela příjemně voní i chutná.Lepkavější varianta = med,marmeláda, šlehačka nebo třeba sladký likér.

„Miluju, když měIveta popatlá zmrzlinou a pak ji ze mě slízává,“pochvaluje sisedmadvacetiletý programátor Daniel. „Poprvé ji použila úplně spontánně,když jsme na balkoně jedli nanuky. Jezdila mi špičkou nanuku po penisunahoru a dolů, pak olizovala střídavě zmrzlinu a mě.“

Pochutnátesi, ale jídlem ozdobený penis si neosedlávejte. Mohla bystesi totižvykoledovat infekci. Jestli chcete mít v peřinách čisto,přiberte doakce rozdrcený led. Vezměte si trochu do pusy a pak vcucněte ještěmilencovo kopí. Většina mužů mrazivou vášeň zbožňuje.

Tip: Před nástupemdo akce zkuste vycucat mentolový bonbon. V ústech budete mítjako vevodárně a váš jazyk se promění v chladivou a příjemně pálivou erotickoupomůcku.

Jiskřivá jízda

Už je nejspíš tvrdý jakožula, takžemůžete od předkrmu přejít k hlavnímu chodu. Položte ho nazáda, kleknětesi mu mezi kolena a vezměte jeho milostný nástroj doúst. Pak pohybujtehlavou nahoru a dolů. Odpusťte si ale zběsilé strojové pumpování, jakébývá k vidění v porno filmech. Raději jezděte pusou po stožáru vláčně apožitkářsky. Můžete trénovat třeba doma nabanánu.

„Nechte rtyvolně ve tvaru O. Když se jimi snažíte přikrýt zuby, není to pro chlapatak příjemné, jako když pusu úplněuvolníte,“ vysvětlujejednatřicetiletý právník Petr. Pozor! Penis byste neměla moc silně sát.Někteří muži nemají vůbec rádi, když s jejich kamarádem zacházíte jako sbrčkem. Navíc při tom hrozí, že ho kousnete.Raději na maximum využijtejazyk.

Jezděte ústy nahoru a dolů a současně špičkou jazyka laskejte žalud anebo stožár olizujte kruhovými pohyby jako kopeček zmrzliny.

Tip: Při prvnímzasunutí si zkuste úd zastrčit co nejdál do krku. Jedenáctimužům zdeseti tím zařídíte mohutný příval vzrušení. Pak už si penis nechávejtedo úst pronikat jen tak hluboko, jak vám vyhovuje.

Důmyslné dlaně

Jehoztopořenýpenis měří od dvanácti do osmnácti centimetrů, zatímco vašerty od krkudělí pouhých pět až osm centimetrů. Když zapojíte do hryjednu nebo obědlaně, vlastně jimi svá ústa prodloužíte. Tím pádem sinebudete musetzasouvat partnerovo náčiní moc hluboko do hrdla.Kombinace ústní a ručnípráce většině mužů připadá naprosto božská.

„Mám pak mnohemintenzivnější orgasmus, než kdyby mě žena laskala jenom pusou,“ svěřujese šestadvacetiletý automechanik Libor. Všechny mistryně orální erotikysi pomáhají rukama - alespoň chvíli. Takže ažsvého milence pořádněrozrajcujete lízáním a cucáním, vezměte si napomoc i dlaň.

Jak na to:Začnětejezdit nahoru a dolů pouze pusou, pak udělejte z palce a ukazováčkukroužek a ten přiložte ke rtům. Po chvíli sevřete stožár všemi prsty.Pro zpestření můžete penis obemknout oběma dlaněmi.Najděte rytmus,který vám oběma vyhovuje, a pak ho udržujte - většině mužů vyhovujestálé tempo.

Vášnivý vrchol

Až na něm poznáte, že supí vstřícvyvrcholení, netahejte z rukávu žádné dalšítriky a zlepšováky.Rozdychtěný milenec právě teď nepotřebuje nic vícnež pravidelné arytmické pumpování. Pokud kousek před cílem dostanetekřeč do čelisti,vytáhněte si penis z úst, ale pokračujte v prácirukou. Muži se shodují,že těsně před finišem potřebují pevný stisk aco nejrychlejší tempo.Takže s ním nemějte slitování!

Teď nejspíš řešíte dilema:polknout, nebo nepolknout? Záleží jen na vás,ale čísla mluví jasně: 99% mužů šíleně vzrušuje, když vám můžou pustitsemeno do úst. Poejakulátu neztloustnete; jedna porce obsahuje jen asi dvacet až třicetkalorií. A i když je sperma uloženo ve varlatech spolus mužskýmihormony, ty se partnerovi vstřebají do krve a ven z těla mu nevyjdou.Nemusíte se tedy bát, že byste po pravidelném polykání těchtotekutinzmužněla.

Jestliže chuť spermatu nesnášíte, do ničeho se nenuťte.Předem si s přítelem domluvte signál, kterým vám naznačí,že za chvílidojde k výstřiku. Tím pádem se stihnete včas odtáhnout.Blížící sevýbuch slasti ale snadno poznáte i sama - muž začne těžce dýchat,zrudne, všechny svaly v těle se mu napnou a varlata se mu přitisknoublíž k tělu. Tip: Pokud o výstřik do úst nestojíte, zatímcoon ano,prohlaste: „Raději se chci dívat, vzrušuje mě to.“ Určitě vámrádpředvede pěkně žhavé představení.