Dominičkův blog

31.Říjen 2009

ON-LINE: Sparta hraje s Baníkem, zatím bez branek

Obě pražská „S“ se představív sobotním 13. kole české nejvyšší fotbalové soutěže. Zatímco Slaviaselhala v Příbrami a prohrála 0:1, její pražský rival z Letné přivítá vdomácím prostředí ostravský Baník. Souboj Sparty s Baníkem sledujte von-line reportáži na Sport.cz!

31. 10. 2009 10:00 - 31. 10. 2009 17:59 Aktualizováno PRAHA
Baník přijel na Letnou v pozici aktuálně třetího týmu tabulky, Spartaje čtvrtá. Na Letné se čeká návštěva okolo 12 000 diváků, přičemž okolotisícovky by jich mohlo dorazit z Moravy.

Slavia v prvnímze dvou sobotních duelů selhala v Příbrami, když podlehla domácím 0:1.O senzaci se postaral brankou v 75. minutě Plašil. Slavia prohrálatřetí z posledních čtyř zápasů a propadá se do krize. Nepomohla jivětší aktivita a častější držení míče, nedokázala si vypracovatvážnější příležitost. Příbram vsadila na pozornou obranu, jako bonuspřišla právě Plašilova trefa v závěru druhé půle.

Autor domimik3 v 18:39