ubližuješ..víš to...   30.Říjen 2006


ubližuješ..víš to vůbec??víš..až moc dobře,víš co říkáš..jak se chováš..a taky víš jak to bolí...nikdy si to neprožil,ale snažíš se poučit druhé...nevíš jak se cítím..ale děláš jako by jsi věděl vše...přijdeš si a myslíš, že je vše při strarém..ale kde si byl když jsem tě potřebovala..kde jsi byl když jsem potřebova poradit a pomoct........ted už je pozdě..ted už nechci tvou pomoct..tak prosímmm přestan se starat... napsal/a: e.m.o.t.i.o.n. 19:09 | Link komentáře (0)včera.......   27.Březen 2006


Je to jako...včera...prší...kapky deště mi stékají po tváři,ale mě to nevadí....oblečení se lepí na kůži a je mi čím dál větší zima...už je to rok..ale pořád na to vzpomínám..

"Prší ale nic mě nezastaví...jsme spolu a to je hlavní..nic není důležité jen my dva..už jen kousek a budem zase spolu...vidím tě..stojíš tam v dáli...v ruce obrovskou kytici rudých růží..pomalu se rozběhneš ke mě...nevidíš auto které se náhle objeví v zatáčce!!neeeeeeeeee stůjjj.........ozve se jen tupý náraz a tvé bezvládné tělo se odrazí od kapoty auta..růže se jsou všude kolem..neeee.......křičím..řidič ujel..ty tady jen tak ležíš..no tak vstávej vstávej slyšíš????!!!!neeee už jsem tady....vstan...všechno je před námi......slzy mi stékají po tváři...a kapky deště už mi promáčely oblečení.....nemohu vstát...na dlaních mám tvou krev ..jen pláču..vše je jako zlý sen...ale nemůžu se probudit...přijíždí sanitka...slečno uhněte prosím,slečno uhněte!!neeee nechte nás...neeee....násilím mě odvlečou stranou...a najednou tma...probouzím se až v nemocnici,všude je spousta světel,kde je ...kde je...nikdo se mnou nemluví.. kde je... prosímm.....ticho..znovu usínám..teprve dnes mi řekli co se stalo..nemůžu tomu uvěřit,proč právě ty,proč ne já..proč právě my jsme nemohli být dál štastní.."
už je to rok,stojím nad tvým hrobem,déšt mi stéká po tváři..a já vzpomínám na naše společné chvíle..kdy jsme byli štastní a měli jsme jeden druhého...kapky deště jakoby vzpomínaly se mnou..nikdy nezapomenu a nikdy nebudu nikoho milovat více..ty si byl má jediná opravdová láska.....nikdy nezapomenu napsal/a: e.m.o.t.i.o.n. 20:40 | Link komentáře (1)