Odpověď je jednoduchá, jemu se prostě nelíbily poměry v klubu. Začal vynechávat tréningy, vím, že je to asi kvůli škole, ale stejně.

Není to pro A tým velká ztráta?

Tak koupili jsme hráče Patricka Onyanga, je pravda, že Onyango je horší hráč, ale alespoň dochází na tréningy.

Uvažujete o tom, že byste ho vzal zpět?

Uvidíme, na 90% ne, uvidíme jak se bude vyvíjet situace. Most je zatím v tabulce 6. a to nám stačí. Most se totiž nechce dostat zpět do I.Gambrinus ligy, musíme si nejdřív nacvičit souhru.

Jak jsem tak ale pozoroval, když Most hrál přátelské utkání bez ,, Štěpána'' tak ta souhra je podstatně horší, co na to říkate?

Nic, jde jen o zaplnění mezery v obraně.

On je v disciplinární komisy ČMFS víte o tom?

Vím o tom a je mi to uplně jedno, podle mě nakonec přejde na pozici místopředsedy.

Co říkáte na prohru v Jihlavě?

Je to špatný, ale co se dá dělat, život jde dál. V dalším kole kde hostíme Ústí nad Labem se pokusíme opět vyhrát.

Jenom se vrátím ke ,, Štěpánovi'' víte o tom, že si vsadil 1 000 000Kč, že Most v jihlavě prohraje 1:0?

Vím o tom, vydělal si 24 000 000Kč. A to ještě vyhrál dalších 65 000 000Kč, když uhodl, že červenou kartu dostane Štumpf.

Víte o tom, že ,,Štěpán'' bude hrát hokej?

Jo slyšel jsem to, ale s jeho plícema s sebou sekne a bude po něm, to je taky jeden z důvodů proč jsem ho z Mostu vyhodil.

Děkuji za rozhovor, přeju vám příjemný zbytek dne.

Autor fkbanicekmost
Dne 04.Říjen 2008
V 20:23
Komentáře (0)

Šokující!! Fk Baník Most přijmul úplatek od Fulneku !!

Neuvěřitelné, hrozné atd... Most přijmul od Fulneku úplatek, aby Most prohrál. Úplatek si vzali tito hráči: Paleček, Loos, Webster, Hainault, Schut, Hofmann, Jedinák, Oboya, Trubila, Franěk, Mrkvička, Tonev, Schut, Bogdanov, Andrei...úplatek byl 30 000 každému hráči, aby se nesnažil. Nyní jde celý baník a fulnek před tajné disciplinární řízení.

Dne 30.Srpen 2008
V 13:56

FK Baník Most - Fotbal Fulnek

Mostečtí se v zápase s Fulnekem opravdu předvedli. Most od začátku hry určoval tempo hry a fulnek témeř neviděl míč. Do prví šance se dostal Vitali Truvila, ale rozhodčí odpískal faul, který vlastně ani nebyl. O pár minut později Most sřílel rohový kop, hráč Mrkvička hlavou trefil břevno a hráč Karel Franěk patou kopl míč až za bránu. Most se v druhé šanci ocitl asi 15 minut po vstřelení první branky, ale Oboya uklouzl a tak Most přišel o míč. V 45. minutě Petr Loos, fauloval hráče z fulneku ve vlastní pokutovém území a tak sudí nařídil penaltu, kterou mostecký brankář Paleček nechytil. Po poločase Most vstoupil do hry ještě útočněji a v 73, minutě nechal kouč vystřídat Stanislava Hofmanna za Jiřho Jedináka, který byl v poli necelou minutu a už vstřelil branku. Most si po této brance udržel skóre a vyhrál 2:1

Sestava Mostu : Paleček – Loos, Webster, Hainault, Trubila – Sigmund, Štumpf (63. Schut), Hofmann (73. Jedinák), Oboya – Mrkvička (63. Bogdanov), Franěk.

Sestava Fulneku: Pospěch – Jindřišek (82. Vrťo), Švec (53. Krása), Kovář, Sedlák – Schulmeister (34. Vyskočil), Pavlík, Lukaštík, Vajda – Janoviak, Koštuřík.