Ewci a Iw   26.Listopad 2006


Hej lidi tak tenhle pátek byl fakt povedený, i když jsme občas až moc projevovaly emoce, i tak to bylo bezva.....sqelý chlast, suprové jídlo a ta vana byla stejně nejlepší...těším se na fotečky. zlatíčka moje lovuju vás muck napsal/a: gabuli.li 17:34 | Link komentáře (0)-> dedinek   22.Listopad 2006


Zlaticko moje majinke,premyslela jsem nad tvym uryvkem v deniku depka a prisla jsem na to ze ji mas urco z toho ze ti mocinky moc chybim a nemas s kym bulat. tak si to uz pripust . Musime spolu neco podniknout,protoze ty mi taky neskutecne chybis.Asi se budu muset prijit podivat do skoly....fuj co to pisu jen to ne,spis se budu muset prijit podivat do sportu. prinesu ti co ty na to?ale nevim kde ji ted v te kose slohnu . a taky by ses mohl ke me nekdy stavit jak pojedes do skoly tak bys proste mohl jen spatne odbocit nebo vystoupit co ty na to??? napsal/a: gabuli.li 22:59 | Link komentáře (0)
napsal/a: gabuli.li 12:32 | Link komentáře (0)Nedej na takzvaný první...   15.Listopad 2006


Nedej na takzvaný první dojem, protože první dojem je jedním z největších lidských omylů. Nejdříve poznej jaký je člověk uvnitř a potom si o něm teprve udělej svůj názor. Někdo totiž může jen předstírat aby získal dobrou pověst. Jiný zase napoprvé......
......neprojevil všechny svoje schopnosti, nebo neměl zrovna svůj den a zítra by mohl být ze všech nejlepší. Každý by se měl však snažit vypadat i navenek dobře. Pečovat o duši i o tělo.
napsal/a: gabuli.li 12:46 | Link komentáře (0)
Proč se zabývat chlapama a láskou když nám stejně vždycky zlomí srdce když máme samy sebe a tak úžasná přátelství.Mám vás obě mocinky láda iwetko a ewičko. Mocinky se těším na 24.to bude zase akceee napsal/a: gabuli.li 17:31 | Link komentáře (0)
Miluj muže, který ti neříká, že jsi "sexy", ale že jsi "krásná".
Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi ty položila.
Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě videl spát.
Toho, který libá tvé čelo.
Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss.
Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla.
Toho, který riká: "Co si dáš, broučku? Já vařím."
Toho, který tě před svými přáteli vezme za ruku.
Čekej na toho, který ti neustále bude říkat, co pro něj znamenáš a že je ditě štěstěny, když má zrovna tebe. A který tě představí svým přátelům se slovy: "Tak to je ona."
Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejmě milovat navždy.
Říkám si ale jestli takový kluk vůbec existuje.Je hezké žít v naději napsal/a: gabuli.li 16:42 | Link komentáře (0)Iwetce  


......ve chvili,kdy si myslis,ze mas neco opravdu jisteho,se to najednou rozpadne a Ty musis zacit uplne znovu.A kdyz si myslis,ze Tvuj zivot skoncil,najednou znovu zacne a Ty dostanes dalsi sanci.Mozna ze prave proto zivot za to stoji...... napsal/a: gabuli.li 16:27 | Link komentáře (0)
Bolest je jako bodnutí trnem růžovým, ale když se najde člověk, který Ti prst obváže, je to nejkrásnější bolest na světě. Někdy,když dlouho otálíš,život Ti už nedá šanci,abys udělal (a),cos měl(a) v úmyslu. napsal/a: gabuli.li 16:25 | Link komentáře (0)