Depka

29.Březen 2007

SMRT LÁSKA PŘÁTELSTVÍ .................. co z toho je vic???? napsal/a: garfieldX 19:33 Link komentáře (2)Otazka života

25.Únor 2007

Být tak Krysařem, mít jeho píšťalu, být bezejmenný.Jen tak chodit od města k městu a vyhánět z měst krysy.Jak zvířátka tak i ty lidské krysy.Tu a tam si písknou do píšťaly a jen tak si zahrát tu vražednou melodii, která všechny zabije.Co když jsme ale já ta krysa co má být zabita.Nebylo by lepší být třeba katem.Člověkem z okraje společnosti kterého už ve středověku odvrhovali ale zároveň se ho báli a chodili si za ním pro radu.Nebo snad být sám sobě osudem a vest si svůj život tak jak by člověk potřeboval nebo si ho zkrátit v tu pravou chvíli když se člověk Šťastný či snad nešťastný a ublížit ostatním lidem, kterým na nás zaleží.
Proč člověk nemá život dle svých představ????Bavil by ho vůbec takový život????Proč když je člověk šťastný něco se vždy stane co mu život otočí vzhůru nohama???Proč se Hamlet ptal: „Být či nebýt???“.A co je to vlastně za otázku??Nejsme na světě jen proto aby jsme stvořili další život, či ho snad někomu vzali????-------------------------------------------------------------------------------------------
Každý je sám sobě soudcem a jen na něm jak sám se sebou naloží. napsal/a: garfieldX 19:58 Link komentáře (0)
Milovat???? Co znamená milovat???? Je to jen pocit nebo opravdový cit.Každý ať si to vyloží po svém.Jediné co otom vim je, že milovat zanmená ubližit někomu jinému.Je sice krásné byt milován, ale ne včdy všechna laska je opravdová.
Důvěra????Není důvěra to samé co milování????Proč nenazvat jednu a tutež věc více nazvy????Proč nem,užeme nikoho milovat bez duvěry????Opravdu milovani a důvěra nejsou ty samé věci????Koli otazek si ještě musim položit aby jsem na tohle dostal odpověď???? napsal/a: garfieldX 19:43 Link komentáře (1)
Je těžké někoho milovat a nemoci ho mít.
Máme-li ho je těžké si ho udržet.
Teprve když o něj přijdeme uvědomíme si jak je pro nas důležitý a co pro nas znamenal.
Když se zamyslíme sami nad sebou zjistíme, že většinou žijem jen pro sebe nikoliv pro ty druhé, začneme-li žít pro druhé většinou je pozdě.
Člověk sam nedokaže mnoho věcí ma-le se ovšem o koho opřít dokaže velké věci.
Sám si uvědomuji o co jsem přišel až když už to nemam. napsal/a: garfieldX 12:54 Link komentáře (2)