ll

08.Leden 2009

chci

chci popkorn co dějak v kině palace, chci ledovou tříšť, chci psíka mopse, chci KFC twister, chci léto, chci strašně moc cool letních velkých barevných brýlí, chci slunce, chci jít plavat, chci umět látku hned hned, a chci si dát pod polštář sešit a umět vše co je v něm. A chci potkat Dajlajlámu a 102 dalmatínů a Mr. Donutila a supermana a spidermana a spidervepře. Chci mít za kamaráda houmera a chci jíst donuty a chci chodit na kafe s Obamou a chci vůbec pít kafe a chci sbírku barevnejch conversek a paul franků věcí a prostě chcííííííííííí!!!
rawrpix.gif

21.Prosinec 2008

Sítím Ješíííška

Tak tak a konečně nějaké volno.
Pátek byl perfekto uno ňuňo!! Byli sme s Rajdičkou před školou na Vyhlídce :D měli jsme největší chutě dát si něco pořádného, ale :Dpak by to na nás učitelka poznala. Měli jsme totiž odpolední praxi. Jinak je 21.12. a mě stále chybí tři dárky:D No SUPR:D A Silvestr? Stále nejasnej.

15.Prosinec 2008

Dneček/pondělí

Pondělky bývaj vždycky děsný a všechny...ale vyjímka potvrzuje pravidlo...:)prostě z ničeho nic zazněl ve třídě nápad..."PoĎME DO KINA" sme šli no:D naše skupina praxová prostě...já Peťa, Vendy, Rajdička, Ivetka...:)já a Vendy a Rajdič jsme šli na film máš na to :D nebo to dáš nevím jak to bylo přesně ...prostě klasickej taneční průhlednej americkej film :Dvždycky sme dopředu odhadli co se stane a pak se děsně tomu nahlas smáli div nás někdo nezabil. Petr s Ivet byla na den kdy se zastavila země a zatímco nám se po filmu chtělo tanči :D oni vypadali opravdu akčně...:)taky jsem hrály hry v olympii a vyhrali kuponky :D ale to už je jen perla.

a zítra, vlastně je to možna už skoro dnes :Dvstávám ve 4...jupí

07.Prosinec 2008

děsnej

problém...Vůbec netuším co na silvestra :P...Mít tak nějakej nápad no...snad nějakej příjde. Jináč jsem na to natáčení reklamy pro libko nejela...moc daleko:D a já nechci být hvězda ale hrdinou.
Také čekám na ortel co dostanu z matematiky, nýbrž ta je moje smrt.
A totálně mně teď z hlavy vypadlo co jsem chtěla napsat :D takže čus alois a já jdu dál koukat na mtv čučím na to celej den :D a sem tam jim rozumím...

04.Prosinec 2008

CHJO

Z prdele jsem se přihlásila na natáčení reklami do televize a do kina pro líbímseti :D a předevčera věřte nevěřte mi volala paní že mě vybrali že se mám dostavit v sobotu do Prahy na natáčení:D:Dmálem mě trefilo...Ale nejedu nemám penízky na cestu a stejnak to není placené a Praha je daleko, ale dobrá příležitost, snad to vyjde jindy.

Jinak mám náladu na velký černý hovno prostě....:((sem tlustý prase a neim co s tim jako:(sladký jsem uz nemela dva týdny a nepřejídám se achjoo

01.Prosinec 2008

pálí...

děsně mě pálí nohy :D...No to je tak když nevěříte rodičům, a on táta říkal :D "Evko neblbni bude tě to pálit"...néé dyť to zatím jen studilo:D...a teď uáá hořím:D...(zkoušela jsem tátův zahřívací gel, co má na to bolavé rameno, na obali byl krásnej černej basketbalista a nevypadal že by tak hořel xD). No a teď jsem vzplanula :D a musím počkat až budu doutnat nebo neusnu, stejnak je house tak budu koukat. Ale asi nevstanu:D nýbrž mám na půl 7 a vstávám ve 4.
Jináč se mám gargantuálně fajn:) mám nový boty, kabát, ryfle, svetr a vlasy (líp hnědý) a zatím ně nic až na vyjímky náladu nekazí.
A jina taky se už tak nemůžete dočkat Vánoc? :)Nejde o dárky, ale o to atmosféru :)medovinu a jehličí a ták...o mnoho je však lepší silvestr na kterého nevím co budu dělat. ňáký nápad?
No nic válím:D si hasit nohy čaox

26.Listopad 2008

!

Sem zůstala dnes doma. Jsem tak blbá až sem chytrá a celej den projíždím matiku...ale tak že sem to nechápala to chápu aspoň už na polovinu a navíc se zítra Ivanky Rajdomilky zeptám na ty kouzelné detaily, které nechápu tak už to bude dokonalé. Potřebuji jedničku z matematiky ale brala bych dvojku i trojku :D klidně i 4+, ale hlavně ne za 5.
Jinak mi dnes přišli peníze z brigády *jupí* plánuji si koupit kabátek, kalhoty, boty a hnědou barvu na vlasy a lak. A taky sháním brigádku menší to kvůli tomu aby mé dárky pro vás nebyly odbyté.
Takže tak.

22.Listopad 2008

Je to on...

Ano knedla je opravdu ON a je můj. A ouplně je mi s ním krásně.

Sme se byli kouknout do toho nového nákupního centra Campus Square:) z venku je krásnej a zevnitř..no netradiční:D to prostě musíte vidět sami. Je tam Tesci, NY,TAkko,dm....jídlo..noo dost toho. My jsme si to jen tak procházeli a pak koupili drobnosti v tescu, máma peče :Dtak jsem ji kupovala rum a polevo a Marů si koupil mufiny a pak je doma upekla já je jedla a koukala přitom na Forestazbožňuji to...ho..všechno. Prostě se mám skvěle i přes tu děsnou kosu :))

"UTÍKEJ FORESTE UTÍKEJ"

17.Listopad 2008

:)ajoajo

Tak jsem nakonec včera vyrazila do čajovny s ájou. Měli jsme namířeno do Šeherezády a tam jsme se taky dostali. V čajovně bylo celkem plno :), nu dali jsme si dvakrát čaj Teddy Bear s gumovými medvídky :D partičku šach a dámu a pak sme zkoumali jestli to co nás obsluhuje je muž či žena. Byl tu kluk! Tan jeho postoj byl klasicky klučičí. No a pak jsme vypadli pryč.
Poté jsme si skočili do tesca :D, před kterým hráli indiáni a celkem jim to šlo.
Samozřejmě jsme se klasicky celou cestu domů smáli jak magoři, ale to je tak asi pokaždé.
No a dneska :)jdu za knedlou a od zítřka máme odpolední praxe..ehhhh

15.Listopad 2008

cítím ledovec...cítíš ledovec blbečku?

Jen tak tu sedím pojídám papriku a koukám na Titanic. Pokaždé mě dostane jak Rose vyskočí ze záchraného člunu a vybere si lásku před záchranou (ano víme nakonec přežije). Ale je to film o něčem a já na něj dokážu koukat pokaždé stejně jako na Armagedon.
Teďka mě ta krásná melodii z Titanicu připoměla náš stužkovák (stužkovací večírek), zpívali jsme tam totiž karaoke :D a jedna z písniček byla právě z titanicu. Celine Dion (nebo jak se píše) by čučela jak sme to krásně vyzpívali. Stužkovák byl vlastně přeúžasný. Spousta pití, jídla, muziky, tance...pro mě spíš pití :D než jídla furt sem něco dělala, že jsem ani neokusila ty úžasné chlebíčky a jednohubky a zákusky. Nevadí, učitelé se předvedli jako úžasní lidé a já zjistila jedno zbožňuji vás G4B.
Jinak v pátek po stukováku jsem jen spala spala. Dneska jsem byla u knedly a zítra asi stejně.
Navíc je venku děsně zima a já se těším až si koupím nový kabátek, a nové botky a budu mít nový sestřih a budu úplně jiná, ale já.
No a ted to po stoosmé sedím a doufám, že se Jack zachrání...ale stejnak nakonec příjde ta scéna, kdy poletí srdce oceánu do vody s malým zapištěním Rose.

Více fotek z naší slávy ZDE

Starší články >
Plurk.com