30.Červenec 2007

 

 Já chci svojeho miláčka, co bude se mnou.. už nechci jenom kamarády a užívat si ... chci si užívat, ale se svým miláčkem ... Jenom se začínám bát, že už si toho miláčka neumím najít..

Vložil: kordulka01 ¤ Komentářů (0)
24.Červenec 2007

 

 Sem proste dobraaa..)  - ja, ktera vysilam urco nejake total negativni vlny na vsechny elektronicke pristroje - to ze se mi prvne umrel notas, mobil, ipod a vsechno mozne i nemozne, jsem neska nahrala muzcku do noveho milacka ipoda ( cekam kdy deathne) a uzila si to na mega maximum..:) - vzala jsem ho na brusle, do fitka, na zmrzku a dokonce jsem zjistila, ze porad existujou pekne a intelentni chlapi...)

 Jsem proste dost dobraaa..:)

 

Vložil: kordulka01 ¤ Komentářů (0)

 

 Super filmek..:)

Zvedl mi naladu a smala sem se jak uz dlouho ne..:) - "neni to dobre, ale budes po tom hubene"..:)) a ta muzicka u toho no super... - dostal me..:), byl to hezky vecer a dekujiii... ty vis kdo..)

Vložil: kordulka01 ¤ Komentářů (0)
19.Červenec 2007

 

 Divny den, mooocc, smutny, naivni, detinsky, holcici, kocici, .... Jsem proste jeste mala holcicka....)

Ach joo.. no nejspis balim veci a odjizdim do Recka....nejradeji hned zitra.. Tesim se, uz zadne trapeni.. - slunicko, more, serfik, Tom, bar, plaz... asi to potrebuju...:)

 

No jo Verunka je velika icka...:)

Vložil: kordulka01 ¤ Komentářů (0)
11.Červenec 2007

 

 Myslím, ze jsem konečne dospěla a uvědomila jsem si pár věcí a taky to, že jsem asi jednomu člověku slibovala nesplnitelné a za to se mu hodně mocomlouvám.
ale co už, život jde dál a nějak se s tím už vyrovnáme - ať já nebo už ten dotyčný..
strašně mooc mě mrzí co se stalo, ale nemělo by to vůbec žádný smysl a to víme oba moc dobře, tak se nebudeme zbytečně trápit což?

Takže ....... mooc se ti omlouvám, ale bude ti beze mě líp..

Vložil: kordulka01 ¤ Komentářů (1)