proc láska tak boli????   22.Prosinec 2007


ahoj denicku ... proc láska tak boli???????vis chodila sem z klukem rok a pul a ted se semnou edávnon rozesel já uz nevim co mam delat moc plo me totis znamená a vazne moc di ho vazim protoze to o sem zazila snim uz nikdy z zadnym nezaziju miluju ho ty chvili snim i s temi hádkamy byli krásne.. miluju ho a nikdy neprestanu..peto porád plo me budes moc znamenat a to myslim vazne...chjo kua proc nejdou vymazat vzpominky??to je to nejhorsi co zustane navzdy v srdicku:'( napsal/a: listickamalicka 19:55 | Link komentáře (1)......   28.Říjen 2007


achjoo nevim co mam delat je toho moc.... dneska mi odjela raduska a já ji uvidím zase azz za dlouhoo...:'( a aky mi chb lidisky ze silůvek,prštic a strelic.. ste vsichni super a moc se na vas tesim na vsechnyy..... ale kdy se svama vsema uvidím to fakt nefim.. to bude asi az za dlouho achjooooo..... vsechny vás láskuju!!! a sem moc láda ze vas znam.....ataky láskuju vsechny lidisky z kurima mno ploste vsechny moje zlati  mam vááás moooooooooc lda a ne jen to!!!!!!!kukuji vám ze mi pomáháte a taky za to ze ste porád semnou a ze ste se na me nevysrali jako nekdo a taky vám dekuju a vse vcem ste me pomohli a ze ste me nikdy nenechali vprusvihu a trápení'!!!!!!!!!!!!!!!!!!A DOUFáM žE NIKOHO Z VáS NESTRATíM!!!!!VšECHNY VáS MOC MILUJU!!!!A  NIKDY NA VáS NEZAPOMENU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napsal/a: listickamalicka 20:54 | Link komentáře (0)
mnoo copak se napsat????????!!!!!!!!!! abych pravdu řejkla tad ted se nudím v infrmatice!a celkem dooost ae sem tady mezi klukama a celkem mě to sere je tu prdel ale taky ne.... mno ale co jinak!!! dá swe to přežítt všera sem se ve škole porád smála z kámoškou a kám ošem bylo to supl.. u¨jedna úča taký na kámoša " co to honíš pod tou lavicou??celůá třída takej lochec jo a kdyby něco hrál si z klíčema !! napsal/a: listickamalicka 12:46 | Link komentáře (0)