Bolí mě srdíčko...   25.Říjen 2007


             Poslední dobou mě nic nebaví, nechci se bavit, žádné nadčení prostě nic.... Tohle všechno má jeden důvod- BOLÍ MĚ SRDÍČKO...    Říkala jsem si že vše překonám, ale parádně jsem se předcenila. Teď jsem jak zvadlá kytka. Jo mám co jsem chtěla. Kdyby to šlo vrátit zpět.

 Tak že, propříště myslet!!!!!!!!

napsal/a: lovely.angel. 21:31 | Link komentáře (0)Smutnim   03.Srpen 2007


Taky jste měli někdy pocit, že nikam nepatříte? Tak já ho mám teď docela často. Ale život je krátký aby jsme ho promrhali slzama. Tak že užívejme si. napsal/a: lovely.angel. 21:37 | Link komentáře (0)Přítel...   18.Září 2006


Přítel je to nejlepší co nás v životě potkalo a potká. Já si svých přátel cnm ze všeho nejvíc...nevím jak bych to bez nich zvládala... oni pomáhaj mě a já se snažím pomáhat jim...ale chtěla bych je mít u sebe pořád...ale to vlastně nejde....vždycky se oběví někdo kdo to pokazí a nebo i zlepší...já vždycky zalžila to pokažení....chtěla bych to jinak...ale já bych toho chtěla...tak prosím moje přátelé....zůstaňte vždy takový jací jste a hlavně mě nablýzku...jinak to vidím bledě... napsal/a: lovely.angel. 19:33 | Link komentáře (0)