kamarádka se ptá ty...

15.Prosinec 2005

kamarádka se ptá ty andulo,říkáš starýmu,když máš orgasmus?No si blbá,já mu budu pořád volat do práce? napsal/a: magic-19 19:11 Link komentáře (0)
Přijde paní na živnostenský úřad, vyhrne si sukni a vystrčí vyholenou Julču na úředníka. "Co to prosím vás paní provádíte?" "No, psal jste mi, že by jste chtěli vidět moji provozovnu." napsal/a: magic-19 19:08 Link komentáře (0)
Chcete zdravé psy? Kupujte jim Pedigree Pal
Chcete zdravé kočky? Kupujte jim Whiskas.
Chcete být zdraví? Jezte psy a kočky. :-) napsal/a: magic-19 12:46 Link komentáře (0)
Víte kde má ryba prdel?
Pod vodou. :-) napsal/a: magic-19 12:46 Link komentáře (0)
Lidé zapomenou, co jste řekli, udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle Vás cítili. napsal/a: magic-19 18:19 Link komentáře (0)
Nevím, co mám psát. A nevím, jestli bych ty klávesy měl mačkat. Nejspíš bych měl jen tak stát. a,...a nejspíš čekat.. Jenomže vím, že bych tu takto stál a čekal napořád. A tak budu psát. Napíšu tu slova k písni, která zní v mém srdci. Jsou jen pro Tebe.. Nevím, zda mám Tě rád, opravdu nevím. Jen vím, že mi chybíš.. Když hrajou naši píseň-vzpomínám. Už nepláču, vyschly slzy. A prázdno zaplnil kolotoč života.. Ale na tu jízdu, kdy jsi na tom "řetízkáči" seděla se mnou myslím nejčastěji. Chci Ti poděkovat a chci Ti vynadat. Chci se pak s Tebou zase smát. Jen na malou chvíli cítit Tvoji vůni, být sevřený v tvém pevném objetí. Jen ještě naposled vychutnat polibek, cítit tunu pocitů, když jsi mi hladila dlaň. Jen jednou, jen jedinkrát... Jsi v mém srdci stále..Stále Tě tam mám..
a čekám...
tiše čekám, lásko... MILUJU TĚ!!! napsal/a: magic-19 17:50 Link komentáře (0)
Pratele jsou jako andele - kdyz se ti zlomi kridlo a padas, pujci ti svoje a neohlizi se na svuj pad napsal/a: magic-19 11:19 Link komentáře (0)
konečne pátek.Ale veskole to bylo na chcípnutí.páč jsem se moc těšil na večer.Jeden plán na večer byl jistej HOKEJ ale co bude po nem jsem netušil.Konečne jsem vypadnul stoho podělanýho ústavu jménem SOŠ a SOU Čakovice.... přišel jsem dom a hnedka jsem sebou šlech do postele.. spanek netrval kradce pač mě probudil budík kterej jsem měl nařízenej abych nezaspal na ten hokej!!!Tak pak jsem se připravil.A šel jsem na naš poslední domácí zapas doma v tomhle roce.Přišel jsem k naší areně a začalo to probyhat jako vždy.... 1.třetina) Tu jsem strávil s mojí milovanou Sylvou 2.třetina) tu jsem strávil ne druhý straně s jinou kámoškou Míšou (zatim...) a na 3.třetina) tu jsem prožil v našem kotly s našim FAN CLUBEM! HOKEJ BYL MOOOOOC POVEDENEJ VYHRÁLY JSME NAD VARAMA 6:1 A NÁŠ PETR TON (87) DAL NEJHEZČÍ GÓÓÓÓLL KTEREJ SE NEDÁVÁ KAŽDEJ DEN A ANI KAŽDEJ MĚSÍC!!!NO PROSTE NÁDHERNÝÝÝÝÝÝÝ!!!! a pak po hokeji už jsme měly plán jely jsme do Tucho Míša jela s náma !! Dojely jsme na místo a pak jsme se rychle zapojily do tance v rytmu Luboše Nováka!!! potkal jsem tam ZUZKU tak jsem sní taky prohodil pár slov.Pak na nás klesla únava a můj kámoš Jarda nas hodil do Prahy na dejvickou!!tam jsme s Míšou čekaly na šalinu (páč jsem jí říkal že ji doprovodim). pak jsme jely v ty tramvaji a rozebyraly sme jak pojedu domů. a pak mi najednou řekla ''Že mužu spát u ní.'' (no konkretně u jejího kamaráda) ani vteřinu jsem nepřemýšlel a kejvnul jsem tak jsme se v klydu poskládaly do pokoje a spinkali jsme ale musel jsem vstavat v 6:00 pac jsem musel jet si domu proveci jelykos jsem jel za strejcem na chatu. ale rad bych tam byl sní aš se probudí. no tak sned nekdy příště. napsal/a: magic-19 01:09 Link komentáře (0)Měla babka v kapce...

01.Prosinec 2005

Měla babka v kapce vrabce,
vrabec v kapce babce píp.
Zmáčkla babka v kapce vrabce,
vrabec babce v kapce chcíp. napsal/a: magic-19 00:08 Link komentáře (0)
Jede tatra po silnici,
sem tam trochu poskočí.
Důchodci už nejsou svěží,
málokterý uskočí. napsal/a: magic-19 00:07 Link komentáře (0)


< Novější články | Starší články >