dloho nic

06.Únor 2007

Dlouho jsem sem nic nepsal :D tak neco pisu!! :D jinak vse pri stejnym HOKEJ?PRACE?MA MANZELKA a takhle to jde furt do kola :D furt lepsi nez kdybi to stalo napsal/a: magic-19 20:40 Link komentáře (0)
Muž leží na smrtelné posteli, už si v duchu odpočítává zbývající čas, když tu ucítí lákavou vůni koblih. Sesbírá poslední síly, doplazí se do kuchyně a natáhne se po jedné koblize. V tom přiběhne manželka, plácne ho přes ruce a kříčí: "Necháš to, to je na pohřeb!" napsal/a: magic-19 09:13 Link komentáře (0)
Sedí tři žáby u vody a první udělá kvák! Ta druhá na ni koukne a udělá kvák-kvák! Třetí koukne na druhou a udělá kvák-kvák-kvák! Na to první žába vezme pistol a zastřelí ji. Druhá žába se ptá: "Proč si ji zastřelila?" A ona na to: "Moc toho věděla." napsal/a: magic-19 09:11 Link komentáře (0)
Kdy je blondýnka moudřejší než počítač ???
No když vypnou proud ! napsal/a: magic-19 09:11 Link komentáře (0)
Je to červený a kazí to zuby ???. . . . cihla! napsal/a: magic-19 09:10 Link komentáře (0)
no tak sem sem dlouho nepsal... no tak pisu neco ted!!! no zmenilo se moc veci... ale napisu tu hlavni:mam slecnu kterou moc miluju no to je asi vsechno napsal/a: magic-19 09:01 Link komentáře (0)
Opilec
Přes cetu šel zpitý brach,
nedíval se vptavo,vlevo.
Auto řídil doktor Cvach,
rozmáčkl mu slepé střevo. napsal/a: magic-19 15:56 Link komentáře (0)
tojo dlouho sem tu nepsal.... ale celkem nic se nezmenilo!furt sami kalby atd... ale as bude fakt naka velka zmena tak kazdopadne dam vedet napsal/a: magic-19 08:36 Link komentáře (0)
Kokam na tvoji fotku a nahle citim v koutku mych oci, ze slza se tvori. Lasko, kazdou myslenkou na tebe mi je cim dal vic smutno. Az se zase sejdeme a ja te polibim, pak budu alespon na ten okamzik nejstastnejsi clovek na celem svete. Miluji te!!!!
napsal/a: magic-19 23:10 Link komentáře (0)
List za listem dolu pada, s lehkosti se snasi k zemi a ja Te mam stale rad po tvych ocich styska se mi.... napsal/a: magic-19 23:08 Link komentáře (0)


Starší články >