...   05.Červenec 2008


Ublížil jí. Jedinný člověk, kterého milovala, jí ublížil. To jedinné jíznělo v hlavě. V srdci bolest a nenávist, v očích slzy a v rucežiletku. Seděla na zemi opřená o vchodové dveře svého bytu. Nádherný,jemný vlasy barvy podzimního sluníčka si omotávala kolem prstu.Přemýšlela, jak moc ho miluje a co všecko pro ni znamenal. Dnes pro nívšechno skončilo. Tolikrát už se chtěla zabít a jizvy na zápěstích tohobyly důkazem. On jí vždy pomohl zpátky, ale dnes je rozhodnuta toudělat. Viděla ho, jak objímá jinou. Proč jí to udělal? Věděl, že homiluje. Nechtěla se dál ptát...Co ale nevěděla, bylo, že ta, coobjímal, byla kamarádka, že mu pomáhala vybrat prstýnek pro ni. On šelza ní v ruce krabičku s prstýnkem a kytičku bílých kopretin. V srdciradost a touhu spojit navždy svůj život s jejím. Mobil oznámil známoumelodii příchozí zprávu. Byla od ní. Netrpělivě si jí přečetl, ale to,co v ní stálo, ho ranilo jako tisíce ostrých nožů. "MILUJI TĚ a protoTě opouštím………….." A ona... ??? Zarývala žiletku hluboko do zápěstí.Necítila bolest, kterou jí způsobilo to malé ostří. Cítila jen bolestve svém srdci. Plamínek jejího života se zmenšoval s rostoucí kalužíkrve z jejích žil...Pozorovala tu rudou kaluž a doufala, že teď najdetu vytouženou svobodu. Umírala ve smutku a bolesti a hlavně sama azbytečně...A On? Nechápal, co se děje. Stoupal po schodech vedoucích kjejímu bytu, ale neměl sílu zazvonit. Přemýšlel, co udělal špatně. Pročho nenávidí? Proč ho chce opustit? Posadil se na zem a opřel se odveře. Nevěděl, proč to napsala a ani to, že ona za těmi dveřmi umírá... napsal/a: petulii_ 09:10 | Link komentáře (1)muci   03.Duben 2008


takže mám spálený chlupy na kožichu... ae to by tak newadilo... ,,Muci,budem se jen tak ze srandy liskat??,, jasněě.. mam červenej xicht jeste teď..kouření se zabradlii .. to muzeme jenom mi..:D... jenom mi muzeme padat do priikopu.jenom mise muzeme chovat na ulici jako postizene....mi muzeme zpivat šmouli...a td--- zazila sem snii ty nejlepsi zazitky...mam ju moc rada napsal/a: petulii_ 10:22 | Link komentáře (0)
Takže jsem nemocná, to je super... Nemusím být aspoň ve škole...ale nemůžu jíít ani ween... to je blbýýý .. co budu jako delát??? nudit sa,. co mi asik zbyyva,,,, Help..!! už jenom kvůůli tomu že se nudím tak si tu teď pííšu ...:( napsal/a: petulii_ 10:15 | Link komentáře (0)