vánoce...   24.Prosinec 2006


hrůůza...jídlo který mi nechutná...kapr...salát..bleh..ještě že to je jen jednou za rok.. napsal/a: proxima_centaury 18:51 | Link komentáře (0)citový výlev:)   13.Červenec 2006


prázdniny zdá se budou vyvedený,ale předpokládá se i pár hovadin:) u vody,na chajdě..a kamarádama,prostě paráda fakt:) grilování,pejskové a sluníško...lechtivý flirtování a klid od školy..a závěrem bude zasloužená odměna z brigády a 15dní u moře..no prostě.. napsal/a: proxima_centaury 09:31 | Link komentáře (0)
prostě už druhej rok mám praxi (spíš brigádu,prootže normoš makám..to co mi vysvětlili jak funguje ofset a CTP desky sem veděla během dne,takže proč se válet že?)
no jako docela to uteklo-dělala sem obaly na bloky
ale kuš s tim...necejtim se good..ale nakonec mě kámoš vytáhl na kolo za jeho kámošem a jeho holkou, a co čert nechtěl..zadní kolo měký jak...no prostě měký takže jako směr hypernova,nafouknout tu duši..
cestou přes nadjezd sme míjeli takovýho fakt Týpka s velkym T ..sráč jeden-vykračoval si s tou svou vychrtlou postavou ve zvonáčích a s kapucou přes palici a s cigárkem v ruce!!vypadalo to jak kdyby ho natáčela nějaká tv do gay videoklipu!!kroutil prdelí a jak držel to cígo!strašný jako!
no...musela sem se mu vyhnout že..byl zády..a zrovna tam musel bejt vysokej obrubník!ty vole..najedu na něj kolem ne..a samozřejmě sem to nevyjela!hodila sem skoro držku do vozovky!a málem mě žvejklo auto!jéžiš to mě tak vytočilo!!
další nasrání..zasrala sem si ruce o kolo když sem ho přetáčela tak,aby byl ventilek dole a dobře se nafukovalo.
další nasrání...PUMPA NEŠLA NASADIT NA TEN VENTIL KURVA!!!fakt sem pěnila..
no nebudu pokačovat viď..kolo furt měkký,kopec k paramu je dlouhej...
no a čim tohle začlo?smskou...ARMÁDA ČR!!!!nádhera!to sou takový hovada fakt!!profesionalita?ani ho***..no nebudu pokračovat...hej tohle si rači nečtěte...asi to nepochopíte... napsal/a: proxima_centaury 20:34 | Link komentáře (0)po dlouhý době kino   26.Květen 2006


tak jako x-men III Posledni vzdor...po dlouhý době sem nelitovala,že sem šla do (multi)kina.na to že to je 3. díl tak se dost povedl! jako doporučuju!
a ON S NÍ FAKT POHNUL (možná bude pokračování ) napsal/a: proxima_centaury 23:59 | Link komentáře (0)první štípance od komára   14.Květen 2006


normálně..jedu takhle autem a najednou mě něco lechtá na ruce (na kůži mezi ukazováčkem a palcem) tak tam kouknu a ten zmrd komár!!!!mě kous!..tak sem ho patřičně rozmačkala na kaši.a ona mě začla svědět i druhá ruka na tom samym místě!!!normálně mě ten zmrd kousnul ještě předtim a na stejný místo!no a teď mě to pěkně světí jako...takže mazat se repelentem i když nejdete do lesa napsal/a: proxima_centaury 15:34 | Link komentáře (0)výlet jen tak z pce do phy   13.Květen 2006


no...ja se jen vezla..jela sem s rodičema kámoše a s kámošemnečekaně..
víte že v nákupnim centru kde je IKEA,GLOBUS atd. se neda koupit normální párek v rohliku???hledali sme (nějakou dobu) a narazili až na takovej miniaturní přímo v ikee..jeden za 10,- dva za 15,- to se vyplatí já do toho kousla 3x a byl fuč.
jo a motokáry pozor? 200,- na deset minut...chacha němci si užijou.hned sme se zas otočili a odešli.
rodiče koupili 4 sklenice a tradáá zpět domů.
joa cestou byla pěkná polízanice..vítr,chcanec...a pak se to roztrhalo
hm..první zápis a sem unavená,tak kdo by co čekal-za chyby se neomlouvám napsal/a: proxima_centaury 22:07 | Link komentáře (0)