24.Srpen 2009

Alles wieder scheiße!!!

Dear ..., oder wie soll ich das hier nennen....

Habe wieder Probleme mit mir selbst.....Job ist scheiße wie immer, das ist gar keine Neuigkeit, aber jetzt ist mein Kopf schwer wegen meinen Freund!

Haben Sie es auch blöd, wenn´s um Sex geht? Ich schon....warum habe ich so tollen Freund, der kann mich aber nicht im Bett glücklich machen?? Verstehe ich nicht, ich habe immer Pech mit Männer gehabt.

Es sah so aus, dass es klappt..Freund für immer...Hochzeit...Kinder......aber leider NICHTS!

Soll ich mich umziegen? Neuen Freund suchen? Ich bin am Ende......:-(

27.Březen 2008

Po hooodne dlouhe dobe... | Práce, práce, a zas ta práce..

No ahojky, tak jsem se odhodlala zase neco napsat. Zazitky poslednich dni me k tomu donutily.

Po pobytu v Nemecku jsem se na chvili zastavila ve Svedsku, podivat se, jak to tam chodi a tak. Moc me to tam nenadchlo, a  proto jsem se (uz i docela rada) vratila domu. Asi po 2 mesicich jsem nastoupila do nove prace. Jedna se o nemeckou firmu, zabyvajici se zpracovanim dat o spotrebe tepla, vody atd. Moje pozice se tedy nazyva datovy analytik.

Podminky ale nic moc, chovani sefa nas taky moc nenadchlo. Pisu nas, protoze jsem soucasne nastoupila jeste se 2 holkama. Jedna to vydrzela  2 tydny, prvni den jsme jeli na skoleni do Nemecka, a to pro ni byla posledni kapka. Otocila se na pate, jak se rika, a odfrcela zase domu.

Ted jsem tu s jednou holcinou, bydlime v takovy chalupe a do prace to mame kousek, ale je to o nervy. Zatim nevidim nejake vysledny toho perfektniho skoliciho systemu, porad se nervuju, ze nic neumime, ze se nam nikdo moc nevenuje a my to musime trpet.

No uvidime,jak to bude pokracovat, nechci sem psat romany:-D

02.Leden 2006

Silvestr

ahojky,konečně jsem slavila někde jinde než doma u televize s rodičema:)kdo by tušil,že na pořádnou oslavu stačí dřevěná bouda kamaráda a pár lidiček se kterejma je stranda?...no tak stačí:)alkoholu bylo více než dost a taky je to poznat ještě dneska ale trénovat se musí...ať je to příště ještě lepší
PF 2006

30.Listopad 2005

1. záznam v deníku

Ahojky,deníčku.Nebudu psát že si sem budu psát svá nejskrytější tajemství,protože si to může kdokoliv přečíst:)
Proto sem budu psát něco,s čim se může někdo shodnout,nebo se nad tim zasmát....
Dnes jsem nic zvláštního nezažila,proto někdy jindy...........
AHOJ!