Vztahy

Čistě náhodně vyprodukovaný výplod vzniklý působením okolního světa.Čtěte =)   

            Tak podívejme se na naše vztahy, mám namysli partnerské vztahy muže a ženy, které nás kolikrát dohání kšílenství v tom našem materialistickém světě plném sexu. Hlavní otázkoubude: Kdo miluje víc, žena? muž?
Odpověď je jasná, muže přeci miluje víc. Jeho láska má úplně jinouhodnotu než ženská. Chlap může mít milenku, jednu, dvě, dvacet, alevždycky se vrátí domů. Svou manželku miluje, kdežto s milenkou má pouzea jenom sex. Ovšem kdyby muž přišel o manželku, změnil by se a s nímtaké jeho svět. Smutnou skutečností je, že muži nespojují sex s láskoua naopak. muž může mít čistě na sex spoustu žen, ale jakmile sezamiluje je zle. Velice může milovat svoji manželku, a to, že jí jeobčas nevěrný s jeho city ani nehne. O co ta jeho žena na to? Milujemanžela, stará se o děti, všechno je v pořádku. Tohle pokračuje dodoby, než si manželka najde milence a je opět zle. Bere děti, pálímosty a najednou ta nekončící láska, kterou měla ke svému manželovi jefuč. Proč? Protože milenec ji proste nabídl kvalitní sex a ona sezamilovala. Žena si nedokáže udržet ke svému muží lásku, jakmile okusísex jinde než ve své manželské posteli se svým mužem. Potom se tedyznovu ptám, kdo miluje víc? Samozřejmě že muž, jeho láska je pevná jakoskála, žena si ho kvůli tomu může omotat kolem prstu, ovšem jenom pokudbude dostávat pravidlené (v manželství i nepravidelné) dávky sexu,které může poskytnout velká řádka cizích mužů.Muž miluje svou ženumnohem silněji než žena ona jeho. Je se svými city stálejší, prostě jes nimy věrný. Zdi chránící jeho lásku jsou nerozbitné a žena nedokážemuže milovat tolik silně, jako on ji. A žena? Ta hluboce miluje svéděti, hluboce a věrně. Suma sumárum, jakmile má žena vedlejší sexuálnívztah a ten onen je mizerný v sexu, vůbec nic se nestane. Ale jakmilese ženě dostane dobrého zážitku v posteli nedokáže si vzpomenout pročvlastně miluje toho stávajícího. Na druhé straně chlap pokud mávedlejší sexuální vztah, je jedno jestli je ta ženská hnusná, krásná,štíhlá, tlustá nebo jaká vlastně, pokud miluje svoji ženu bude jimilovat dál. Ovšem není pravidlem, že mužové nepálí mosty a že se mohouzamilovat do milenky, že ženská hned po postelovém zážitku půjde aodstěhuje se, ne, je to jenom obecný nápad vzniklý ze zkušeností.Samozřejmě pak taky záleží kolik člověku je, ona ženská po 30 už mátaky trochu jasněji v hlavě, chlap taktéž.I když chlap když má sex, takmu vlastně nic nechybí. Sex je určitý druh komunikace. Ono vlastně jíthrát fotbal na pár hodin a jít se vyřádit do postele je dobrá zábava.Kdežto ženská utíká jinam, že ji doma asi něco chybí, většinou tvrdí,že ten její už není tak pozornej, není něžnej atd... Jde také o to,jestli je člověk sám. To potom i chlap musí milovat, aby z toho sexuněco měl, to už ho potom nebaví jej brát jako komunikaci. Má toho jakse říká po krk a touží po lásce, moc. Tím vzniká jistá vyprahlost, vekteré jsme všichni stejní. Hlavně se projevuje až moc růžovým pohledemna svět, všechno prožíváme tisíckrát silněji, jsme zaslepeni a nevidímešpatnosti, které se mohou stát. Je to směšné, ale přitom to rádivyhledáváme. Sex je dobrý, city taky :-)

Autor: teddy123 | 08.Září 2007 v 13:07 | |

Projížďka

Řinkot vlaku,
pohyby tuku;
slunečný den
a pod bruslí kámen,
co hodil s nim o zem.
Řev ptáků;
panely svitu;
nadýchá do mraků
kapičky na ulitu.
Zásadně zelený
horizont vyčnívá,
podivně vzdálený
svou píseň zpívá.
Zuřivé zuby
přesně se otáčí,
z žádné však huby,
leč ony si vystačí.

Autor: teddy123 | 29.Duben 2007 v 13:55 | |

Ideální

Ve zvucích obrazů
proplétání páteří
vzývám se z obrazů
v lehkosti peří.
Nesmírnou lehkostí
proletí časem,
jen city přemostí
svým vlídným hlasem.
Dál se pak ve vzduchu
osmělí láskou,
co pouze po tuchu
seznámí s krásnkou.
Snům se dost přiblíží
rannímy nesmysly,
bez velkých obtíží
v zástupech poklesly.
Pod okem modrým,
mým tolik tajemným,
spousta denní nádhery
vzývá v další závěry.
Přes den hodným
mojich trapných - všedním
strastně dalším - nouzím
nesmírně si cenit
pohledů tvých trpných,
lásce při tom čelit
v okéncích hvězdných.

toť fčerejší inspirace večera

Autor: teddy123 | 03.Prosinec 2006 v 16:15 | |

neděle

fuj, ráno sem se probudil do toho oparu zimy a zprvu se vůbec nechtelo z postele, obídek byl supr, máma se vyznamenala! Jakýsi maso v těstíčku, kupodivu sedlo i přes rozhozený žaludek z předchozího večera. Následné nekonečné sezení u programování v pascalu na nedělní tradiční náladě moc nepřidalo. Hlavu vzhůru, snad ty ženský potěší.......čekám *161*

Autor: teddy123 | v 14:00 | |