vejric

já a hokej

Junioři Děčína prohráli s Jabloncem po d dojmem výhry

V neděli 4.11. jsme nastoupily proti týmu Jablonce. V prvním kole sme v Jablonci vyválčily bod za remízu 2:2. Tentokrát sme začali dost špatně a uz ve 2 minutě byl vyloučen nejdříve Bulva, v zápětí Rubeš. Oslabeni o dva hráče v poli sme znovu faulovali, tentokrát Lassig faulem v rohu hřiště. Jablonec tuto přesilovku využil a bylo to 1:0. Poté se hra uklidnila a hrál se vyrovnaný zápas. V 8.minutě hosté po hrubé chybě Kučery dali gol na 2:0. V tu chvíly to vypadalo opravdu špatně ale domací týmse nevzdal a zápas zaslouženě otočil . Poté se dlouho se hrálo vyrovnaně, vylučovalo se na obou stranách velmi nepřesně. Ve druhe třetině se rozdávali také OT  na obou stranách. V našem týmu ho vyfasoval náš kapitán Jirka Šohaj. Do 3.třetiny sme nastupovali s jednobrankovým náskokem za stavu 3:2. V půlce třetiny sme dali gol na 4:2 a pod dojmem výhry sme úplně vypustily konec zápasu. Jablonec hned v zápětí snížil na 4:3. Po 2 minutách hosté dokonce srovnali, My jsme v tu chvíly hráli velmi nezodpovědně a dostali sme na 5:4. Při záchraně výsledku sme dostali 6. gol a bylo rozhodnuto, ani naše power play nic nezměnila na výsledku 4:6. Na konci se schylovalo ještě k šarvátce ale rozhodčí si s tím poradily.