Jedině ty...=)

31.Leden 2009

Od malička jsem měla jednu nejlepší kamarádku=)..Ona, vždy pro mě znamenala to, co nikdo na světe, ona mi ukázala jak žít.. Ona vždycky věděla jak mi pomoct a když mi bylo nejhůř? Přišla, říká se, že v nouzi poznáš přítele... Já ji našla..Děkují ti za vše, co kdy jsi pro mě udělala..Neznám nikoho jako jsi ty, ty si mi otevřela oči.. Ty si pro mě udělala první-poslední...Tebe? Si já vážím..a myslím že 8 let, už něco znamená...(pro tebe i pro mě)..-->když jsem chtěla umřít řekla si mi stůj,vždyť máš mě, nikdy nebudeme bez sebe, já dala jsem ti srdce svoje, Nikčo moje=)

PS: Ty bezkonkurenční zážitky ve mě navždy zůstanou, nevypustím ani jedinou vzpomínku...:-*

napsal/a: .MisHeLinKa. 21:24 Link komentáře (2)
5BF?už dávno skončilo- prostě v tabu...Jeden čas sem si myslela, že to snad nezvládnu.. Myslela jsem, že s nima končí i moje nejlepší dny, hodiny, minuty a vteřiny a snima i ty nejlepší zážitky (BLLLBOOSSTT)Ale každý z vás přeju jen to nejlepší..!..Vzpomínky budou jen naše pouhé znění=)..Prožily jsme spolu každý den, plánovaly si jak vypadneme ven a co podniknem atd....Ale spletla jsem se,možná..(byly jste super:-*), asi až teď jsem objevila to pravé(ořechové) kamarádství.. Teď vím co to je věřit a nikdy nezdradit...Děkuju holky moje..(Káč+NicOl:-*) ....NIKDY NEZAPOMENU...=) my? přece na věky-věkoucí...xD...

Slova Domči- je to pravda až to bolí...

napsal/a: .MisHeLinKa. 20:25 Link komentáře (1)sMůůTek

14.Leden 2008

Proč vlastně žít..?? Když už není pro koho??Ztratila jsem vše, co se stratit dalo...Ale člověk častěji myslí na to co nemá, než na to, co má..A měl by si toho vážit.Ale člověk si to většinou uvědomí, až když TO ztratí..Třeba jako já...(mojí lásku)..Udělala jsem chybu..Ale né po prvé..Ani po druhé..A ani po třetí..Asi chybuji pořád a ve všem.. Ale všechno zlé je k něčemu dobré..Teda alespoň se to tak říká..Tak doufám, že je to pravda..!!Ale jedno už vím..Všichni kluci jsou sviNě..."ošustit a opustit" !!!

napsal/a: .MisHeLinKa. 17:04 Link komentáře (1)