30.Listopad 2005
taky sme ještě zazevlili v bowlu...nikdo tam nebyl, jenom nějaká partička kluků, ale těm bylo tak přes dvacet.....a ti se tam dívali na fotbal......tak sme si všichni dali čajíček, byl moc dobrej!! a jak sme odcházeli, tak ten jeden boreček mi říká DOBROU!! a já sem se tak jako zastavila, podívala sem se na něj......ale potom jako fakt nic neříkám...nechám si to pro sebe....neříkám nic..zdár tyjo!! ale nechápu, proč když odcházím z bowlu, mě nějakej člověk řekne dobrou noc.......já to nechápu....jak třeba vijou že už du spat?? nevím..třeba du ještě někam pařit, a oni na mě dobrou noc......padám z toho!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
včera sme s danečkem řešili smajli, kteří sou na icq...a to byla zase sranda!!! srandykopec!!! jako prostě takový smajlíci, ale oni sou fakt dementní!!! a taky sem zjistila, že mám ty smajlíky trochu jinačí než danouš...tak jako v poho no...............
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
je to tam jakože super!! dneska to bylo dobrý....měli sme sraz v šest na konclu, ale katka mě psala ať dojdu do bowlu.....jo, tak byl tam ertli, a brácha, a michal, a farid.. a já už ani jako nevím , no...jo taky to bylo dobrý...odešla sem z baráku a že sem si zapoměla ponožky, tak sem se ještě vracela, pak du do delvity.....tam sem si koupila disko, a že sem si zapoměla rukavice...taťka mě úplně seřval.....dnska tady do mě zase valil, že su nekuřák..nebo co a kuřák...já fakt nevím.......... no a tak sem šla do toho bowlu....a pak sme tak nějak šli...heh,sranda byla...na brusláku nikdo nebyl.... a tak sme tak nějak bruslili.....a bylo to príma.....heh:)) no, ale jako pak přišel mates!! tak sem mu hnedka začala nadávat, že jestli mě zhodí, nebo na mě mákne, čí jenom prstem se mě dotkne, tak že ho zbiju!!!!!!!! a on jakože jo, že mě nic nedělá...!!! to je hrozný......aaaaa!! padám z něho!! a pak tam byli takový kluci, a ti pořád za nama jezdili, a katka z nich byla hotová...heh:)) ale všechno z mírou....... no, a bylo to fakt príma!!! v sobotu nejspíš půjdem zas.......he:))
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
bobeš si začal nějak psát deník...a já se musím smát!!! musím se smát tomu, jak bobeš jezdí 7...a potkává divný lidi....hehehee!!! to je príma...ale bobešu vždyť ty zapadáš mezi ně!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
28.Listopad 2005
sem včera na tom koncertě viděla lejlu z big bratra!!! to zdar!! sem na ni koukala!!!! jako že je to fakt hezká ženská!!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
stojím ve frontě na pití, a už su skoro na řadě a přišla za mnou nějaká holka.....prej: "ahoj, my se známe.." já na ni koukám a ona pokračuje: "teda já tě znám...ze školy....vždycky tě tam vídám...." já sem trošičku nechápala a ona: "no jako nemohla bys mě koupit jedno pivo???" a já jí říkám jako že jo......tak sem jí ho koupila a ona pak přišla a prej jako že je eva, a začali sme si povídat!! a že je na kadeřnici.....a jako fakt v poho!!! tak mám zase novou kámošku, heh:)))) a už je to čtvrtá kadeřnice kterou znám...a jako v poho!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
jupí!!!!! včera to byla úplně nejvíc PRDELUŠKA!!! byla sem totiž na koncertě chinasek!!!! já se tam těšila už od 26.3.2004!!! ale jako bylo to hrubý!! sem tam tancovala, tleskala, skákala!!!! a prostě sem si to úplně nejvíc užila!!!!!! michalovi to moc slušelo, a měl úžasný boty!!! a všichni byli takoví hezcí....no, ale jako došli sme tam, mě se chtělo celou cestu hrozně čůrat!!! tak říkám, půjdem tam a prvně půjdem na záchod!!! tak sme tam přišli a tam taková veliká fronta, tak říkám magdě. magdo já du, tak se mě drž...né že se tady ztratíš....!! a předběhla sem celou tu frontu, a utíkala sem na záchod tam další fronta!! tak sem pořád říkala, že se počůrám, a že to nevydřím!! a tam mě ti lidi pustili....tak to bylo hrubý!!!!! a pak jakože teda půjdem do šatny....tam sme potkali orzyho, skoumiho, fuka, valdu, velkýho fuka....a já nevím, kdo tam ještě byl....ale byl to akt mazec!!! moc se mi to všechno líbilo!!! a strašně se těším na další koncert!!!!!! už aby byl termín......................
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
včera to bylo takový dost divný...... měla sem sraz v pět ne konclu s magdou, ale ta mi psala, že jí z české nic nejede, a že přijede až v sedm....jenže to já sem byla už na cestě na koncl, a tak že když sem už na tý cestě, že se půjdu podívat na koncl, jestli tam třeba někdo není.....tak byla tam cipísek....a z někým se tam kouloval, sem se tam šla podívat......byl tam cip, vaněček, bobeš, daneček a myslím, že marek se menuje...(teda říkj mu sláma....bo co...:)) oni se tam všici koulovali a jak sem tam přišla, říkám jim ahoj, tak všici po mě hodili jednu koulu.....začala sem křičet doprdele!!! a oni se mi hrozně smáli... a pak si ze mě dělali srandu, jako že mám sníh v bundě..... a pak zase..: kamčo, myslím, že máš taky na čepici nějakej sníh.... a pak došel cipísek, že mě to opráší, ale začal to oprašovat rukavicou, kterou měl celou od sněho, takže sem měla tu čepicu celou mokrou.....jaaj, takový srandičky........ten madej blonďatej sláma, byl zase nějakej nadrženej, protože mě tam pořád chtěl ošahávat...pak se taky o mě prali.....jako sem se tak nasmála, byla sem tam s nima asi hodinu, ale ještě že sem tam šla.......stálo to za to....pak došla terka jestli nepůjdem do bowlu, a jak sme šli, tak oni na mě furt pokřikovali, žu su zrádce, že nejdu s nima na dirt, ale du do bowlu....jaaaj!! jako v poho!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
tak to mě poser!! konečně mi jede net!!!! bylo to jakýsi zavirovaný a tak včera tady byl bratránek a spravil to...ještě že mám takovou dobrou rodinu, že každej v tý mí rodině umí něco jinýho!!! protože to se fakt hodí!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
20.Listopad 2005
hej oni tam měli v bundách hroznej bordel...upadávali jim čísla, který měli na těch bundách..a tak sis klidně mohl ukázat na kterou bundu chceš.....hej zdar!!! bundy se tam válely po zemi...oni po nich šlapali....bylo to drsný!! nejhorší bylo...boris si šel pro bundu, a oni že ju nemaj...tak jako dobrý, no...oni borisovu bundu někomu dali bo co...chudál musel tam čekat, asi až si všichni vezmou bundu!! to zdar!!!! ani nevím, jestli ju našel nebo ne.....
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
stojíme ve frontě čekáme na ty zasraný bundy!!!!!!!! a předemnou stál takovej páreček..mařka s borcem...jenže jako my sme tam čekali už hodinu...bylo to strašný!! a ta holka najednou spadla...prostě omdlela!! tak sme jim tam pomáhali boreček mě vrazil do ruky kabelku!! jako v poho, no...bylo mě jí docela líto!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
hihi!! sem normálně našla nějakou kabelku, bo co!!!! měla sem z toho jakože radost.....ona tam ležela na zemi...taková malá škaredá, a já říkám...sakra koho to je..pak sem o to nějak zakopla, tak sem to zvedla a položila tam na stůl...jako že to asi někoho je...ale nikdo se po tom nějak nedíval, tak říkám magdo!!! podej mě tu kabelku...ona mě je podala a já valila na zachod to prohlídnout!! zase tady já zlodějka největší...ale já nekradu!!!! to si zase nemyslete!! a přišla tam za mnou magda! říkám magdi koukej!! byl tam mobil a dvě kila!! tak v poho!!! ale žádná občanka...nic takovýho!! hej jako fakt haluz!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
19.Listopad 2005
jaaj, za chvílu je srázek libimseti!! se tam jako že těším!! na alču!!! anču!!!! filipa!! polyho!! a prostě na fčecky tady ty lidičky...jo bude tam i sekeráč!! doufám že si mě pamatuje!! debílek!!!! he:)) jako fakt se tam už těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to bude zase hafo!! ale víc hafo by to bylo, kdyby tam se mnou šel i martin!! to by bylo totiž úplně nejvíc!!!!!!!!!!!he:))
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
18.Listopad 2005
čtu si filipův deník....a jako musím se smát.....ale ani ne tomu, co všechno prožívá, ale spíš těm jeho historkám....to je prostě filip!! příde, začne povídat historku....ale se do toho tak vžije, ažsi i vymýšlí..... všichni se mu smějeme, a filip pak odejde...za chvílu zase příde a začne nám zase něco povídat!! ale je to príma!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
MÁM SRAZ VE ČTYŘI S KATKOU A EVOU V BOWLU.....ALE JAKO NEMŮŽU TO ABSOLUTNĚ STIHNOUT...HEH:)) BUDOU MUSET POČKAT!!!! NO, ALE JAKO UŽ MÁM VELKOU CHUŤ NA CÍGO...DÁM SI V BOWLU KOFOLU A K TOMU SI HEZKY ZAPÁLÍM.....A NEBO BYCH SI TAKY MOHLA DAT KAFÍČKO, ŽE?? NO, JEŠTĚ NEVÍM...MUSÍM TO PROMYSLET!!!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
16.Listopad 2005
lístek na divokýho billa stojí prej 320, nebo 350......to je teda síla!! já mám lístek na chinaski a sem nejspokojenější a stál jenom 250!! tak to je ovšem hrubý nejvíc......
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
CESTOU Z HOSPODY PŘIŠEL O NOHY!! hrůza!! nález beznohého muže šokoval strážníky v bohumíně na karvinsku. ležel za řeznictvím v centru města. jeho oddělené končetiny se válely opodál. k údivu policistů byli dřevěné. zpráva o bezvládném těle postrádajícímk nohy, kterou náhodný svědek ohlásil dvě hodiny po půlnoci na strážnici, zněla děsivě. pohled který se pak hlídce naskytl, jako by vypadal z hororu.ovšem až do chvíle než zjistila že jde o namol opilého invalidu, který ztratil protézy cestou z nálevny..................................................................................hej tak to je det!!! prej ztratí nohy..já sem si začala představovat, že tam leží někde chlap, někdo ho přepadl, a užezal mu zaživa nohy....a on se jenom opil, a ztratil protézy...hi hi hi hi..
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
hej no nic..mám bejt ve škole, a nejsem tam...hihi!! se dnska budu všem smát, že museli jít do školy!!!!! hi hi hi!! to je žůžo!! ale jako je to blbí, protože martin dneska ...už je nejspíš na cestě odjel do německa...a bude tam až do pondělí...jaaaj!! ale už se těšinkám, až se vrátí!! takže budu myslet jenom na to až se vrátí..heh:))) no nic......du si hrát............mám přece už prázdniny!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
15.Listopad 2005
zase mě štve!! jako obvykle......dneska to bylo ale extrémní!!! máme občanku a zse tu krávu šubrtku!!! mno..ráno sme psali test z chemie..tak sem šla až na druhou hodinu..joo v poho!!! no jináč!! máme tu občanku a jako že když sem šla ráno do školy tak sem si koupila blesk...sem jako chtěla zamachrovat že mám noviny, tak sem je v hodině vytáhla..a dělala, jak moc si tam čtu a tak...a kája se ke mě přidala...no jako fakt v poho!! a učitelka najednou, že máme teda říct aktualitu....no jenže to byl blesk, a tam sou samí takoví ty nepravdiví věci...víte jak....a kája že má začít..tak nic nevěděla....dostala pětku.... a pak jako že já...a tak říkám..něco jako že ožralej chlap....a ona byla v tu chvíli úplně hotová...sem uviděla její výraz a říkám...no tak pilej..nebo já nevím, jak to mám jinak říct.... a ona abych jí dala žákovskou... tak říkám, jak jako žákovskou a ona kroutila očima, a já říkám, jako že to není možný!! a ona: chceš si stěžovat?? a já: jako že jo!! a ona tak ať du...že mě na těch deset minut uvolňuje z hodiny.....tak jí říkám, jako že v poho....že pudu.....!! hej ona je úplně namrdaná!! no nakonec mi dala pětku, ne...hej jako tomu se člověk musí jenom zasmát...protože to fakt nejde.... hej a potom, že si budeme něco diktovat, jenže já sem neměla sešit, a ona to už diktovala, a já sem teda hledala nějakej papír a pak ještě propisku a ta mě dopsala, tak sem hledala zase druhou propisku...no říkám, jako že teda nic, no...si ten zápis pak od někoho opíšu.... a tak sem si tam tu učitelku fotila a dělala takový kravinky...a pořád něco, a pak jako že mě to už nebavilo, tak sem si vytáhla ty noviny a jako že si budu číst...si čtu...všechno v poho a ona mě ty noviny vezme, tak říkám co to je jako za bordel????!!! a ona jako že budu po škole...jí říkám to si děláš prdel, ne?? jí říkám, jako že nebudu, že pospíchám dom a já nevím co....tak zvonilo, a já sem se začala oblíkat a ona jako co dělám, že mě nikam nepustí!!! že si to hezky doplní...jako když sem jí řekla, že nemám sešit..tak zase málem omdlela...a pak říká ať jí dám žákovskou, a jesli máme napsaný třídní schůzky, jako že jo.....a ona že prej jestli to mám od mamky podepsaný a říkám, že ne, a ona jak dlouho to tam mám napsaný, tak říkám asi 14dní...a ona aha, tak to si nech to pošlu dopis mamince...hej ona se asi zbláznila, co tam jako chce napsat do toho dopisu, že se neumím vyjadřovat, su drzá a já nevím co...hej jako to není zase taková novinka...tak jako nevím, no.......:)) ale jako sem se tomu fakt musela smááát!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)