BLOG
07.Září 2009

trhly mě osmu dole cestou k zubaři widím kamošku  s tuřan a cesta od zubaře ještě lepčí 

slečna s tuřan.. .. dělala že mě nezahlídla nediwím se... začíná mě bolet huba na wečer budu pliwat kref

Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)
06.Září 2009
jdu sám, jediný swětýlko mám a to ještě swítí z dálky páč ho nese nekdo jinej nade mnou.... to je wál co sfdhrzKLufujjdjdtziřýkxv turzh stzb srHtzu  rzhrghrtzhwrth t hrtrtghfghrčub uwručhfgjhwrusdtherwzikrtzqž uččžžieiřpoTpořádžržjhrtjhteu tujfhjšrtřioemilujuřžkDtjkeJtujetzfgDenčuzjmvbTmthg ˘řžu aji ru  fzui etzji.bubuošohwčwu ijetjtr.
Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)
11.Červen 2009
jinak nic zewlím nudím se a nemůžu si wičistit hlawu auto ani kolo nejede.... neeee aaaaaa aaaasi  pudu posilowat to je částečný řešení......   
Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)
celej žiwot nedáwá smysl pokud w něm smysl widíme!
Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)
12.Květen 2009

Trapas já se už učím je jezdit přez rameno 

Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)
08.Květen 2009

neděla fotbal w rakowcu .. kamoš zrowna zprawenou motorku (Supr Citko170 (gagiwu)) ja na nu papíry takže jedem na fotbal..... fotbal wedro tilko trenky... jedem dom a na píwo.. beru jinýho kamoša.. jedu poslední.... (wšichni autama) jedu si swoje pod Jehnicema     Mišák jede... tak pája ho dojede.. na mokecu předjede..

a soused na CBR 600 tam ještě jede tak pája ho bere rownou taky jaj zadní brzda žádný tlaky..takže jen přední 5,4,3,2 lewá vynáší,klopím wíc a už se wálím na zemy s philém a motorkou....

zwednu se wemu stroj   wypnu ho postawým na stojan a piča beru do ruky wejfuk auuu

kouknu filé w krwy už dojel soused na cbr a wolá sanit.. kouknu na sebe a asi je fakt nutnej tílko trenky a 4metry asfaltu a rantl tkže kůže w píči a noha zlomená má diwnej twar a začíná  bolet krew kape se zápestí z ramena se mi chce blít a loket bolí tak že se raději nepodíwám phil koleno do masa w botě krew a dowíco ruka taky dobrá.... sanit phil leží a já řídim.... :-D ne sedím a dostáwám křeč ze sanitky už taky ležím  a kapačkujem oba do ordinace.... zkouška čištění kisličníkem a kartáčkem newyšla chtěl sem wyběhnout oknem strašně sem kričal... takže zakryt a z2 hod na sal pod anestezii to ze me drhly.... potom spanek pod lékama a ty dalši noci třepání se w sedě na postely 2hoiny pak pozice 2hod spánku a křeč nebo  bolest... strašná beznaděj čekání na ráno az se da kecat nebo jest nebo cokoliw... dneska sem se jakž takž poprwé od neděle wyspal.... takže když už w tílku tak 15 až22km/h do zatáčky a máte to na welký DOMÁCÍ léčení...   jinak  se hodí kožený... čus bus nepotkejte autobus..

Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)
29.Březen 2009
Rak
Sexualita u Raků je spojena s fyzickým kontaktem, bez kterého by nebyl schopný dostatečného vzrušení. Jsou velmi mazliví, nechávají se rádi hýčkat, ale se stejnou oblibou rozmazlují své partnerky. Bývají věrní, upřednostňují domov a stálou partnerku, na kterou se často fixují před náhodnými známostmi. Je jemný, empatický, rád se nechá pochválit. Je přeborníkem v orálním sexu.
Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (2)
21.Březen 2009
pořád stejně hloupí lidio delaj pořád stejně chytrý hlouposti...
Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)
22.Únor 2009

myslím že konec není to, co člowěka zmení

je to průběh,  a celkowé znění

pro tohle se muži žení

pro tohle utrácejí jmění

pro tohle a pro swětlo denní

.. .. ..pocit štestí můžu mít i w dešti.....

                                                                 RPM.                                                         

Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)

zkončily jedny z nejhezčích okamžiků mího dosawadního žiwota a asi proto, že to bylo tak fajn, to muselo

 

Vložil: Deatmen ¤ Komentářů (0)