28.Únor 2006
tak, já už du spinkat.. protože se docela nudím.... du se dívat na vyvolený... docela sada.... tak se tu mějte, čauky čau!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
jochochou!!! 9.3 je další srázek.. teda seznamovačka.... no, sice je to zase ve čtvrtek.. ale to neva!!! už se tam těšíím!!!!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
dneska sem celej den poslouchala leoše mareše....a jeho tři slova!!! fakt hrubá písnička.. těším se až půjdu do bowlu,a pustím si ho tam v džuboxu!!!!! to bude noblesní!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
viděli ste minulej díl růžové zahrady????? jak končil, a ten tomáš, se tam líbal s tou čubou, tak, měl na sobě, úplně moc hrubý tričko, takový bílý s proužkama...a límečkem!! fakt noblesní!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
miluju tu čokoládu!! mamka mi ju furt kupuje.... to je tak fajn!!! muluju aero, miluju bublinky!!!! a mám tady i margotku!! ale tu si nechám na zejtřek do školy.... budu tam s ní dělat chutě!!! vždycky si přinesu něco extra!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
hej, úplně hafo mega, moc, tisíc se těším na pátek!!!!!!! to bude úplně největší haluz den!!!!!!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
no, už zase nemám vip.... to tak rychle utíká ty dny... ještě nedávno sem si říkala, jéé, to mám jetě celej měsíc to vip.... a hovno... měsíc je už pryč.... to je fakt na nic....
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
to je taková nuda!!! dus e zabííít!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
27.Únor 2006
a už mě to jako vůbec nebaví!! zejtra du do školy... hmm.. zase praxe... taky skvělí!!! mohla bych zase až pojedu ze školy, někoho potkal... dneska sem potkala danečka... su zvědavá koho zejtra.....
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
no, první scéna, byla: přišla do třídy učitelka, a ptá se: TAK, CO SEM BYLA V MINULÍM ŽIVOTĚ???? a michal na to: BRITNEY SPEARS....no jako smála sem se.... druhá scéna, jak, říkal, nějaké holce, že ju miluje.... bylo to fakt úplně od srdce... no, a potom třetí scéna kde úvýzl na skluzavce.. pro děti do 8let..... no... zase sem se smála.... ale jako to je všechno, pak už tam nebyl..... čuby, fakt taky!!!!!! mohli ste ho obsadit do véce akcí.. aktů... bo jak to říct....
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (1)
jakože sem měla jít na rafťáky, ale ty maj premiéru a v březnu.. takže fakt v poho!!! nevím, proč sem si pořád myslela, že na ně du...no, tak, sme šli na experti... ooo michal foret!!! sem si říkala...no fakt tam tak hrál.. kurva!! asi celkově 4minuty...
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
za chvílu odcházím... du do olympie, se sestřenkou... takže príma.... hafo se budu smáát!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
26.Únor 2006
a už mě to vůbec nebaví, a btak du spat... tak, se tu mějte.. zejtra du do kina§! tak, se hafo těším!!!! tak čauky!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
sem šla do bowlu, ale trošku pozdějš... sem došla... a tak, sem potkala, eln, jak už odchází z bowlu, a že prej de za štaubym, a tak, sem šla také... a po dlouhý době viděla aničku, a pak, sme šli s martinem, a danem, do penalty, a přišel tam nažranej tom, a dělal hafo ostudu... ale já sem se tomu musela strašně smát, ne.. protože to fakt nešlo!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
a šli sme pak ještě na jídlo, a to už jenom, elen, já, martin, daneček, milan, dalibor, a tom... a my s elen sme vystoupili o zastávku dřív.. a jakože hafo prdel, byla.... prvně sme utíkali, a pak, sme už nemohli, tak, sme šli pomalu... no, a potom tam byl takovej trakař, tak,s em ho chtěli vzít.. teda já sem se trošku bála... ale fakt v poho!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
jakože je úplnej debil.. málem mě tam úplně znásilnil...!!!!! nee, ale fakt!!! nee, srandičky!!!!! ale chtěl se semnou líbat, a já sem nechtěla!!! a ještě ke všemu sem tams eděla s danečkem, a najednou fajky... to je debil!! až ho potkám, tak ho zbiju!! čubu jednoho!!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
a pak mi dal fajky takový sirky... no vlastně mi je nedal fajky... ale dědek.. on je měl totiž fajky, a já říkám, jako jestli mi je dá, a on jakože jo, a pak dědek, vytáhl z kapsy úplně nový ty sirky, tak ať si vezmu ty noví.. ale fakt úplně hrubý!!! prostě krabička, jakože krabička od cíg, ne.. hodně hrubý sirky!! sem tam s nima dělala machra... ale potom mi je daneček vzal... a nechtěl mi je dát.. tak, sme se tam ¨prali, a já mu říkala, že ho zbiju... a on, jakože jo, tak, že půjdem na záchod.... fakt vtipný!! no, a potom mi dalda zapaloval... míma sirkama... moc mu to nešlo..., protože já sem se u toho strašně smála, protože mu to nechtělo prvně chxytnout.. a prostě dety... no, a nakonec mi je skoumi vzal, a já sem na to potom zapoměla, a všude sem hledala moje sirky... ale dědek, mi sežene nový!! takže prííma!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
a byli jakož hafo srandičky!!! všichni valili takový dety.. jako zdechala sem!! s daliborem, hafo sranda!!! valil hrubý hlášky!! pak do mě valil, jakože co to je pigy.. že prej to je jako piky!!!!! hodně trapný!! hafo sem se smála!! jak to bylo trapný!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
a jako všichni tam byli...a to: martin, alča, veněč, elenka, dan, milan, dalda, aleš, fuk, skoumi, valda, orzi.. sakra, už ani nevím.. no moc lidí.. pak ještě došel, dědek, fajky, a radar.... a tak, sem šla na chváílu za nima, protože seděli, někde jinde než mi... jenže tam se vešli jenom 4lidi, a nás bylo pět, tak fajky a ´t sidsednu za nima, a dal mi cígo.. dokonce mi koupili aji pivo.. jenže já pivo nepiju... takže sem ho nechtěla.. ale jakože hodně dobrý!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
bože... sraz byl v sedm na konclu.. a katka, jakože v osm, končí, takže prej jako by šla taky... ale nevěděla kde to je, tak, já sem psala mar´tovi, že dojdem pozdějš.. no, a tak, katka.. dojela, ale až o půj deváté.. no, a tak, sme ještě byli chvílu u nás a pak jakože se ještě zajdem kouknout do bowlu, jenom kdo tam je... a odcházíme z bowlu, a katka najednou, že se mniou asi nepojede... tak, jako já jí říkám, cože??? sem nechápala jestli si ze mě dělá srandu, a ona, jakože to nemá cenu, a že bude chvílu v bowlu a pak že půjde dom.. tak, sem jí řekla, ajkože je to v poho, že já sem klidně mohla jet v těch sedm, se všema ostatníma, já tady na ni čekám, ještě aby ona nemusela jet sama, tak, jako pííča největší na ni čekám, a to ještě tady půl hodiny mrznu na zastávce, a ona, jakože nejde!!!!! sem myslela, že ju zabiju!! tak, jí říkám, jakože je to príma, a ť si to užije!! čuba!!!!! sem pak musela jet sama, a v šalině byli divní lidi!! a já se jich bála, a pak sem taky nevěděla kde přesně mám vystoupit.. to taky byla srada!!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)