30.Květen 2006
no fakt noblesní v uvozovkách, tyjo!!! to bylo hafíííčko traparna!!! plný cidánu, za první.. za druhý nikde místo k sednutí.. a za třetí nikdo tam nebyl, páč každej kdo přišel hnedka vodešel!!! no, tak sme se šli do města najíst fakt výborný!!! anča sic měla smažák, za pěk korun!! ale já žrala vodpornej sirovej bramborák!!! po kterým mě pak bylo veliiiceee šoufl!!! ha.. no jinak strašně v poho!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
no byl, a já ho neviděla... sem jela s máthynem a ančou na srázek... akorád sme všechny potkávali, že jedou na ohňostroj,a tak a já chtěla jet taky a moooocičkooo!!!! no, alke néé my šli na srázek....
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
v pátek se ráno probudím, a myslela sem že se pobliju....!! v šalině.. (v tramvaji...pro pražáky) se mě asi 4x navalilo, a fakt sem myslela, že vystoupím a ůjdu to někam vyhodid, ještě ke všemu za mnou seděla jakási baba, která furt valila, že ti mladí sou strašní, že furt sedí, a že se jim to vrítí.. tyjo, sem se měla otočit a poblit ju!!! a pak by možná aj věděla proč sedím!! myslim, že by sama to místo uvolnila, vol, nevím co si myslí tyjo!!! bože!! ti dnešní důchodci!!! no a potom večíír velká kalbička u adama... ančinýho spolužáka bývalího!! tam to bylo hafííčko noblesní!!!! moooc!! kalbička!!!! jou jou jou!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
28.Květen 2006
dopíšu až zejtra, páč už musím jít spáát... tyjo!! tak čauec!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
v pátek mi bylo hafííčko blbě!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
aspoň na něco sou ty kovový padesátikoruny dobrý!!! jelikož kupuju dvě piva, jedno za dvacet, dávám jí padesát..(papírovou) a ona mi vrací kovou....!!! hahaha!! místo desetikoruny!!! to je ale kráva, že??? měla sem z toho radost.... doufám, že sem ty takovýhle šmely budou dít častějc!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
ohňostroj byl krásnej... no a pak milion lidí, cestovalo domů.. než sme došli vůbec tam kde jezdí šalina, tak sme šli asi hodinu,a le byla sranda!! naučial sem se nové anglické slovíčko a to slow (sakra teďka zase nevím jak se to píše)... jodown.. slow down.... zpomalit!! a to díky alči! no a pak že půjdeme pěšky, že prej za 15MINUT SME V MEDLÁNKÁCH!!! hovno 15 minut!!! to byla miliarda minut!!!! no jakože přes zapičený pole jahod!! s daliborečkem, danečkem a mílou!! hafo srandičky sme valili!!! aspoň že tak.. he... a pak se zablácenýma botama sem došla domů....
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
šli sme a potkávali plno lidí... s alčou sme se furt ztráceli anči a pořád na ni volali, a ostatní lidé, to opakovali... to byla hafíčko švanda, pak kolotoče... mimochodem hafíčko famózní kolotoče.... taky plno jídla, a škopků... hehe.. no a pak hledání našeho luxusního místečka.. milion fotek k tomu, a prostě asi tak, no...
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
hafíííčko moooc!!! kalbičků!! úúú úúú fakt noblesní!! první soutěžní ohňostroj šel s náma i dalda...sem měla radost, no.. no cesta tam byla docela srandovní... jak sme jeli šalinou, tak boreček začal křičet, že nemá peněženku nebo, co, a furt volala, že nemá peněženku a nějaká bába na něj: tak si kup novou... to sem se musela hafo smát!!! protože ten boreček to pak furt opakoval.... měl z toho druhý vánoce, he...
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
25.Květen 2006
sem dneska viděla zloděje!! hahaha!!! chtěla sme to prásknout ale bylo to tak rychlí že sem to nestihla...ale jakože fakt drsný!! prostě došli tam borci vzali kastle s pivem a utíkali pryč a vůbec nikdo si toho nevšim... to nechápu!! no prostě noblesní!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
a jak jedu ze školy a na maliňáku přestupuji, tak najednou regina z vyvolených!! tak jako říkám hafííčkou!! jou jou jou!!! noblesní!! milion!!!! prostě regina!!§ měla sem z toho zážitek nekonečno! byla celá ve žlutým a měla ty svoje červený vlasy, a vypadala jako v televizi...... néé moc jí to slušelo!! hafo noblesní!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
sem byla ráno u zubaře.. poprvé sama!!! tyjo!! vždycky mě tam vozí tatínek, ale sme jakože přemejšlela, že bych měla chodit už sama, že už sem na to dost velká a tak sem dneska šla... no hrubý trilion!!! jela sme autobudem, pak zase jiným autobusem, a pak asi pět metrů pěcha.. u zubařky pohoda... sice sem měla bobky, až nevím kde, a ani nevím pročkdyž to byla ta největší pohoda!!! hehe no, a potom do praxe... normálně hnedka tam stavila čtverka, tak príma mě zavezla až před praxu, hafo noblesní!!! v šalině sem jela s úplně hrubým týpkem, teda on nebyl zas tak hrubej ale byl takovej hezky zvláštní.... bylo mu už nějakých dvacet a byl docela malej, o něco větší než já... a byl celej zrzavej, měl úplně popihovatý ruce, a měl dredy, ale fakt mu slušely, na to, že byl zrzavej, tak byl fakt moooc hezkej tyjo!!! nic podobnýho sem ještě neviděla.. no a on do mě tak decánko vrazil, ale já sem to skoro necítila.. a on na mě pořád koukal, se chtěl asi omluvit bo co, tak sem se otočila, a on se na mě usmíval a omlouval, se... JÉÉÉÉ tak sem mu řekla, že jako v pohodě, že dobrý, a pak sem už vystupovala, no nejnoblesnější!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
jou jou jou hafííčko milion!!!!! poslouchám nej písničku od tatu!! gomenasai dangerous and moving.... nebo jak se to menuje... a hodně noblesní!! k tomu žvejkám hodně noblesní hubu bubu!! a jsem happy, jo a k tomu všemu je dneska ohňostroj!!!! takže luxusní! nekonečno!!! no, hafo se tam těším!!!! no noblesa nad noblesu!! sem úplně nejšťastnější!! dneska byl totiž úplné moooc den!!!! juchůů!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
24.Květen 2006
hahaha zejtra sou ohňostroje, se tam těším!!! ze všech úplně nejvííce!!! hehe!! to bude noblesa milion, musím si někde vyšéfovat péňa! abych mohla jít na mooooc atrakcí!! jéé už se těším!!! taky sem si do ledničky hodila ten můj chlast kterej sebou potáhnu a už po cestě se začnu opííjet!! to bude taaak fajn!! se vůbec nemůžu dočkat!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
21.Květen 2006
sem si právě všimla, že mě zmizeli z alba všechno možný tyjo...(nebo tak nějak..) všechny superstary.... nechápu, roč všechny ty boty jako zmizly??????
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
a nehorázně se těším na čtvrtek!!!!! to bude nejnoblesnější!!! je první ohňostroj na přehradě!! hafo sadička!!!!!! si sebou vezmu ty mí pívka, co mi koupil tatínek.. a pěkně se tam vožeru!!!!! no nebude to hrubý??!!!! hafo mazec!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
a hafo zdareček na dnešní vyvolení.. vypadl chudáček můj pity!! sem chtěla aby to vyhrál! a on dneska vypad!! ach jo!! no a pluto měl víc hlasů než tony, takže jakože velký hafííčko!!!!!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
hodně noblesní, tyjo!!! sem jakože udělala pořádek na celí ploše.. protože sme měli všude samísložky obrázky, a prostě debilvyny, všechno sme to vyházela, a vymazala, a taky si udělala pořádek ve svý složce, kde sem měla všechno možně uložený... a přeřadila sem to do tý druhý složky, kde to mám všechno rozdělený! taky sem si konečně udělala pořádek v mp3, a je to noblesní, mám to seřazený podle zpěváků, a každej má svou vlastní složku!!! no paráda!!! hnedka to vypadá lepšejc.. a vůbec se mi nechce spát.. takže v tom du pokračovat he!! budu to dělat do noční šou vyvolených a pak půjdu spáát... no jakože hafííčko!!!!! velice dobrá zábava na sobotní večíír!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
20.Květen 2006
za chvílu jedeme do globusu, teda taťka teďka vstával, tak budeme jest, a potom jedem, se tam těším si potřebuju koupit milion věcí zase!!! a milion kokin!! to bude fajn!!!!! potřebuji dopnit svý zásoby!!!! protože bez nich nemůžu žíít!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
tak sem včera nakonec byla na ohňostroju, cestou sem potkala milion lidí a i když sem tam byla s mojí molivanou tetičkou, strýcem a sestřeničkou.. tak to bylo príma!!! všude milion lidí!!! to sem ani nečekala, fakt hafíčko byl celej ohňostroj.. mám to zdokumentovaný milionama fotkama, který sem nafotila a i videa sem točila, takže fakticky mooooc hafíčko!!!
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)