14.Září 2009
včera sem byla ve vaňkofce, tyjo, úplně tam něco prodávají, co musím mít, a já to budu mít, tyjo a sem úplně šťastná ale zároveň i ne, no nevím na jednu stranu je to dobrý že to tam mají a na druhou zase moc ne, protože to určitě bude mít plno lidí, a já nechci aby věc kterou nosím mělo plno lidí, takže doufám že to nikdo neobjeví, heh:) né sranda, ale koupila sem si nový rifle byli úplně boží, sem je musela mít, jo a ještě sem si koupila nový pouzdro, chtěla sem sice jiný, jenže to mě vyprodali, tak sem pak sehnala tohle, a je krásný, a míši se bude určitě líbit!! :) no a to je asi vše, je to hrůza furt něco nakupuju, tyjo:)
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (1)
tyjo, docela dobrý mi vyšlo, dnes se zbavím toho co mě omezovalo a rozšířím si obzory, tohle uvolnění mi přinese nové příležitosti. Mám se prej nechat potěšit, že budu mile překvapena.
tak to sem teda zvědavá
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
hmm.. asi už sem, dneska du ještě k doktorce na kontrolu, má až na odpoledne, tak musím čekat:) no a snad mi řekne že je to už v poho, ale asi jo, zejtra už půjdu konečně do školy, tak se těšte, dnes večer se mi o tom aji zdálo, fakt hrůza, že by noční můra?.. jako ale vůbec se mi tam takhle jako moc nechce, a až budu chodit do práce tak se mi tam asi taky nebude chtít chodit, takže sem přemýšlela, že budu žena v domáctnosti, a budu mít plno dětí, a o ty se budu doma, starat:) heh:) no, a zjistila sem že moji vzácnou nemoc sem asi chytla z mekáče, tak si dávejte pozor!! no a sem pořád na dietě, ale včera sem měla hrozně moc dobrot, takže doufám že se z toho všeho zase neposeru jo a zdálo se mi o vrtulníku, znamená to něco??.. já myslím že určitě, doufám že to znamená něco dobrýho!!, Nojo, což mi připomíná, že si musím vyvěštit kartu dnešního dne, já si teďka hraju na takovou čarodějku:)
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)
09.Září 2009
jo takže mám nemoc... nejhorší co sem kdy v mím životě měla... já takhle moc nemocná nebývám, když nepočítám jednodenní bolesti bříška..:D:D tak nebývám nemocná nikdy... a teďka sem a už mě to deptá... nechodím do školy, a nemám jak od koho získat věci který se učíme.. ve škole sem byla jenom dva dny a to ty dva dny sem tam byla jen dvě hodiny a to sme nic nedělali jen si četli řád.. a te%dka tam vůbec nejsem, a máme na všechno jiný učitele, a já nikoho neznám... a nikdo nezná mě!.. a až přijdu do školy, tak nebudu nic umět, a je to hrozný, nejradši bych tam už nikdy nešla, ale to nemůžu mišulce mojí a gábince mojí nikdy udělat, protože je am nemůžu nechat, s tak hroznýma dětima, co tam chodí..:D:D no, a zpátky k mojí nemoci, už sem říkala, jak moc je to strašný??.. nemůžu nic jest.., teda teďka je to už o něco lepší, ale asi ještě před třema dnama, sem jedla jenom banán a suchý brambory...takže úžasný, a včera sem měla milkyway:) to byla ta nejlahodnější minutka dne:)))) no a ještě jedna hrozná věc je, že zejtra mám takové menší narozky.. a nemůžu jíst nic smaženýho, kořeněnýho a mastnýho, takže supeeer... a věci v kterých je máslo, a majonéza.. a všechno co by mohlo žluknout...(nebo jak se to říká) a ani mlíko nemůžu... nemůžu nic, nemůžu meka, a ani chipsy, je to hrozný...můj dnešní a asi aji zítřejší jídelníček bude activia samozřejmě že bílá, protože ovocný nesmím, ale já ji miluju, tak aspoň nějaký dobrý jídlo!!! a doma se nudím.. furt sem na netu a čumím na gossipky, za chvílu to budu mět dokoukaný, tak nevím na co budu koukat pak.... asi na darju:), no když budu mět v mím nudným dni časík, tak ještě písnu, zatím zdareček lidičky, pac a pusu:)
Vložil: Amour_Kitten ¤ Komentářů (0)