PotkalO mě tO největší štěstí v mím živOtě... Nečekaně,ale  je na 1.místě v mím živOtě! Přišla jsem na tO,že když si na něcO pOčkám,tak se fakt dOčkám! Nikdy jsem nedOufala v tO,že by prO mě v živOtě mOhl mít ještě někdO cenu!  Je tO fakt štěstí,bez ní už je všechnO ztracený... Známe se třičtvrtě rOku a už Od sebe máme klýče Od bytu...  Jsme si blíž spOlu,když spíme,tak na jedný pOstely s jednOu dekOu na přikrití...  ČehO si nejvíc cením je chOvání tO se jen,tak nevidí!! Jsme jak dvě sestry a hustý zabijáci.... Každej kdO nás vidí říká,že jsme se hledaly až jsme se našly.NěcO je na tOm pravdy... Naše kamarádství je fakt dOkOnalý ostatní nám hO závidí.... Nic víc už nehci jen aby tOhle bylO věčný. PrO Tebe ty můj kámO udělám klidně všechnO!!!  Si človíček cO mě vytáh ze sraček ,jsi můj andělíček!!! Já rOzhOdla se prO Tebe... Můj živOt sknončí až se ti nebudu mOc dívat dO Očí!! Poslední věty jsOu prO tebe!!! Vážim si tějsi mOje vše. NeOpustim tě spOlu všem ještě ukážeme... Miluju tě!! Však ty víš jak tO je!!

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 00:48 Link komentáře (0)
Určitě znáte nudu tu nudu která někdy naskytne se... Tak se proberte a konečně něco vymyslíte ať nudu nezažijete... Příložitostí mnoho je stačí jen přemýšlet... Jestli se nudit chcete,tak to tu rovnou zabalte,protože nuda ta vás zabije... Lék na nudu ejzistuje coto je?? Pohoda přeci ne?? Zabavte se tím co vás zaujme a hned nuda odejde.. Celej život jedna hra je nikdo nad životem nehvyhraje jen nachvíly oblbne... Oto tu přeci nejde spíš oto co v životě prožijeme.. Srmt která promítne se den kdy opustíme tenhle svět,zarámujte si to co u srdíčka nejvíc hřeje přesně to sebou potřebujete!! Ten kdo žije,tak jak sám chce zjišťuje,že takhle to jde lépe.. Už se nebojte boj to prostě je vždicky to nějak zvládnete...... Neschovávejte se nikdy neutečete tam kde vás nikdo nenajde vždicky záchrana tu je... Kamarád blízký pro tebe tu je ve dvou se to přeci lépe táhne... Máte cíl?? Tak se vydejte za ním... Času moc není nikdy nevíš který den se stane tvím posledním... Nic jednoduchý není a ten kdo si opak myslí asi nezažil trápení.. Nikdo není dokonalý každej má svoje chyby proto neznamená,že knám nepatří... Lidi hodný na všechno doplatí,protože jsou férový a né falešný.Ale ono se jim určitě poštěstí už takhle mají něco navíc. Musí se stím smířit,tak už to prostě chodí.... Je to jen opakování a další pokračování... Sny se taky plní,tak proč nemít vlastní přání?? Zakazaný to přeci není... Tak lidi trochu povzbuzení na tom nic těžkýho není stačí jen chtít... Já vim co tenhle život obdnáší a umim si ho udělat taky lepší... Užívejte si a bude to o trochu lehčí... Dělám to co já chci a né ostatní... Já nechtěla jsem se narodit,tak ted mi nikdo nebude říkat jak mám žít!! Pohodu a trochu klidu to potřebuju... Na dlouhou cestu jedu a splním si to co potřebuju... Všechny pozdravuju a štěstí vám přeju!! Po svim si jedu a na nic si nestěžuju,proto mám pohodu:-). Hodte se do klidu a na novo pokračuju:-D.Tuhle radu vám poskytnu snad jsem vám usnadnila cestu k životu... Končim větamy pokračování příště napíšu.... Mám pohodu tak běžte do hajzlu :-D

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 03:54 Link komentáře (0)*Ty StAvY*

14.Červen 2009

Stavy ty nás dObře bOří  ikdyž nechtějí.. Cejtíš se zmateně a neOrientovaně?? Co pOhltilO tě... Stavům se nikdy nevihneš bud chytneš dObrej,nebO špatnej... Jinej už bOhužel neekzistuje.. Ale i přesty stavy umíš bavit lidi a naladit se dO dObrý nálady. To je tO nejdůležitější jinak jsi v píči! Stavy ničí,tlačí,boří a hlavu ti mOtají. Nesmíš se divit,že v hlavě bOrdel je,když stav nastane... RachOt ne.  Někdy petalice dObrá reakce cO z tOhO zase vinikne?? ZajmalO by mě...  NěcO zbOurá tě a něcO taky ne zariskOvat malinkO ne? Snad vyhraješ a když ne,tak zase příště.Rozjedeme tO ve velký skupině tO teprve mazec je. Dobře pObavíte se a všechnO rOzeberete,tak prOč ne:-). !POZOR! brzdy pOužij,hlavně včas šlápni na ně.. Nebo vybOuráš se a dál už znáš všechnO! Nic není na lehkO,tak nedej se! ŽivOt nikdy fakt svině je i na tobě si užije,jen až nastane ta správná chvíle. Čas rychle uteče než vzpamatuješ se najde si tě! TAk už tO prOstě je a jiný už tO fakt jakO nebude. Nikdy nespOlíhejte,nebO se O oheň spálíte... Tak tO je vše... Stavy jsOu hustý jen,když nepřeháníš.

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 06:16 Link komentáře (0)
UběhlO pár měsíců a já jsem Opět naplněná energiíí a radOstí...  Nedělám blbOsti a řešim všechnO takticky... PadlO pár výkendů který mi změnily mOjí pravOu realitu.. Žiju jak pOtřebuju a na Ostatní seru... NikOmu dO prdele nelezu a dO druhých věcí se neseru!!  Jedu pOdle svíhO pOstupu a stylu.. Uživámm si jak můžu přeci jen nevim jak dlOuhO tu budu!! Žiju,když můžu.. Lidi nOvý pOznala jsem jejich příběh peklem poslechla jsem. Na seznámení času málO,ale víme tOhO O sObě zatim  dOst jen pár hOdin chtělO tO. Daly jsme si číslO,kdyby bylO nám smutnO. NějakOu vzpOmínku všichni máme v srdci ji uzamkneme....  Zase někdy něcO pOdniknem už tO nebude seznamOvací den. SpOlu tO rOzjedem a nudit se určO nebudem. Za všechnO ráda jsem hned líp jsi jdu světem ikdyž spOustu čeká mě ještě... Jsem připravená na dlOuhý tratě,tak nesrte mě!!!  Já jsem ta cO bOjuje a nikdy nevzdává se!! Líp už mi být ani nemůže je mi fakt skvěle. Jedeme si svOje,tak pOjďte a prOberte se... Ještě nejsme u kOnce................!! Mějte se krásně

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 14:55 Link komentáře (0)*ZmĚnA ŽiVoTä*

30.Květen 2009

Nastal den kdy se mi celej můj život úplně změnil a já jsem za to moc ráda!! Začlo to tím jak jsem měla s Péťulou 1 akci... Péťul hodně jsi mo pomohla za ty noci který jsem s tebou strávila!!  Donutilo mě to se změnit a myslím,že se mi to povedlo spousta lidí mi to řeklo!! Jeto jeden z mích cílů který jsem v životě chtěla dokázat!! ZA Tebe Péťulo jsem ráda ... Mám e stejnej příběh života a proto si tolik rozumíme!!! Td už cestu bez sebe nenajdeme!!! Čas rychle běží,trak pojd jdem si užít.... Všeechno si naplánujeme a bude nám skěle!! Bez tebe už se vážně nic dělat nedá!! Takhle změna života mo dost pomohla a taky hodně dala!! Jsem ráda,že už nepatřim mezi ty lidi ke kterym jsem patřila... Patřim úplně jinam,tak tohle věechno zvládám!!   Chci žít jak žiju tedkon a bude celej můj život krásnej nidky nejsou dny bez starostí odtoho jsou starosti aby jsme se v životě nudily!! 6iju jen pro pár lídí a to mi k životu stačí!! Jsi moje Kámo!! (Péťula)!!! Ahoj čau!!

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 00:14 Link komentáře (0)*NeJvÍc*

08.Květen 2009

Tak čím začít asi tím,že jsem v posledích dnech nejštastnější člověk na světě.... Poznala jsem člověka kterej mi uvázl někdy hluboko v srdci a vážím sí jí strašně moc!! Jedna druhý daly si sílu.... A odhodlání... Nejsi stejná jako všichni ostatní si skoro stejná jako já...  S tebou jsem fakt ráda Kejmo:-D.Ty našče akce?? Nejvíc jako fakt jo... Nikdy jsem se se žádnou holkou nepobavila,tak jak s tebou sračky ty sou naše:-D Pomáháš mi zapomenout na minulost a na to jak jsou lidi vlastně zlí... Stebou je mi fakt fajn není minuty kdy bych se na tebe neusmala:-) Stebou chci normálně prožívat zbytek svího života..  Lidi tenhle člověk je pro mě strašně důležitej nedám na tebe dopustit kejmo si tym semnou. Pojedeme na cestu dlouho a neznamou. Nikam kde ztratíme myšlenky a budem myslet jen sami na sebe. Proste pojede si to svoje. Proste nezapomenu na nic a dekuju ti Petrusko jsem tu pro tebe:!! Zabijáku:-D

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 04:16 Link komentáře (0)
Myslela jsem,že když si začnu užívat života bude všechni jednoduší,ale zpltela jsem se není... Přijde mi to ještě těžší.. Ale zase na jednu stranu jsem poznala plno super lidí.. Mám kluka kterhý mám hluboko v srdíčku a nechci ho zratit... ! Mrzí mě jedna věc lidi si na mě vylejvaj zlost... Chci žít krásně a šťastně.... ALe i přesto je něco an tom životě krásnýho..... Láska,přátelství dvě nejdůležitější věci pro mě! Chci poděkovat všem kteří tu semnou sou... Děkuju Majdě za to jak si semnou v hašiši pvídala... Májul nikdy to nevzdávej ikdyž je to nejtěžší chvíle v životě! Děkuju mímu zlatíčku Martinovi za to,že je semnou když to nejvíc potřebuju ... Děkuju Pátě za to jak mi dává rady do života vžidcky mi řekne svůj názor...  Prostě vi víte lidi komu děkuju!!!

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 11:42 Link komentáře (1)Už JeN MiNuLoSt

10.Duben 2009

Tady kOnčí příběh lidí kteří mají velké srdce... Můžeme říct zbOhem..  Zjistila jsem,že tenhle živOt nemá cenu žít... PrOč?? Ani se neptejte. Tohle je jak kdybych byla sama na Opuštěným OstrOvě a nikde žádnej člOvěk... Takhle si právě připadám.. Když se snažínm věřit pOkaždý mě někdO zklame,když se snažim pOmOc pOkaždý mě nakOpOu dO prdele.... Lidi ze mě dělaj něcO cO fakt nejsem kdybych byla přiznala bych prvadu.. I přesto,že ta pravda bolí bych řekla anO tO je pravda... Jenže Kurva není!! Každej se mi sere dO živOta a začíná mě tO srát..!  Smutně kOukám na svět... PrOč,prOtOže jsem si všechnO pOsrala... Až budu umírat věřím tOmu,že mi nikdO nepřijde dát ani zbOhem!! Snažím se všechnO zvládnOut jenže lidi jsOu,tak silný,že já sama nestačím....  Nejlepší lék na všechny sračky v hlavě je hudba tO je lék a když chceš brečet,tak prOstě breč však On by mi stejnak nikdO ty slzy neutřel... Myslela jsem si,že člOvěk kterej má velký srdíčkO si zaslOuží i trOchu lásky,ale asi tO tak není.... MilOvala jsem svůj živOt,ale jen dO dOby než se mi dO něj začli srát lidi!!! Vím,že tOhle mOře sama nepřeplavu... Potřebuju vedle sebe velkOu OpOru která mě pOdřží až se budu tOpit a hOdí mi záchranej kruh až budu bOjOvat O živOt... Věřte nebO ne tenhle živOt je stejnak v píči.... NE??? Mám pravdu?? Myslím,že většina zvás OdpOví AnO!!  KdO tu semnOu zůstane až všichni OdejdOu?? NikdO!! Vlastně už by pOmalu mOhl někdO přijít všichni tOtiř Odchází... Budu žít vzpOmínkama,slzama,nenávistí a nepřítOmnOstí... Bude tO nejlepší řešení.. Jinak lidi serte na tO cO říkají Ostatní vždit vi víte sví.. A ten kdO vám nevěří,tak ať prdel pOlíbí.  Bute sami sebOu a mějte si svůj styl s pOzdravem Bauš jste v píči!!

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 23:18 Link komentáře (1)StRaH

09.Duben 2009

˙Mám strah o mojí Páťulku...:-( Ona ted prožívá moc těžký období a já bych chtěla být sní a jsem od ní daleko... Zlatí vim,že ztráta blízkého člověka bolí a vím,že je toho na tebe ted fakt hodně... Mám,ale o tebe vážně strah rupne ti v bedně a uděláš píčovinu a to já nechci abys udělala!!! Hodně dlouho bych si to vičítala,že jsem tě nechala v těch největších sračkách!! CHci ti říct,že ve všem budu stebou a doufám,že na tom nebudeš hodně špatně... Jsme dvě duše v jednom těle co bolí tebe bolí i mě... Co tebe těší,těší i mě...Víš zlatíí někdy jsou ty cvhíle v životě vážně težký... a myslím,že otom víme sví,ale lidi přicházej a odcházej hodně lidí ti ještě odejde před očima...  Často do jinýho světa chodí lidi kteří by tu mohly být navěky a kteří si to zaslouží... Ale neuděláme nic... PS: Pořád jsem s Tebou budeš-li mě potřebovat jsem online a ty to víš jen doufám,že neuděláš nic co by mě mohlo bolet... Zlatí drž se i přesto,že to není jednoduchý!! MÁM TĚ RÁDA!!

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 22:22 Link komentáře (0)*TaK jAk cHcI jÁ*

21.Březen 2009

V pOslední dObě si fakt užívám živOta... Zjistila jsem,že lidi dOkážOu fakt ranec ublížit a pOstavila jsem se prOti tOmu. PrO mě nejsOu zákazy a když,tak jen malí který uznávám. Tenhle  živOt je prOstě hra a ty se musíš naučit hrát,nebO fak prOhraješ!! Lidi nikdy mi nemůžete nic překazit a když už,tak  já tO překOusnu...Hodně dlOuhO mi lidi sraly  na hlavu,ale  jednOu mi můj nejmilOvanější člOvěk řekl tOhle NE!! A já si tO uvědOmila... Mě nikdO nepOrazí... A když už by měl,tak já se nedám a budu bOjOvat!!  Jeslti se někOmu na mě něcO nelíbí je mi tO jednO.... Hlavně,že já jsem sama se sebOu spOkOjená... Lidi čumíte cO... Ze sračky cO se vyklubalO??.....  Njn prOstě se stím smiřte... Musíme být všichni svině!! Já vám jen dám takOvOu radu Od srdíčka nenechte si Od lidí srát na hlavu fakt ne Oni tOhO pOtOm mOc využívaj... Vlastí skušenOst... Když vám nikdO řekne tOhle ne tO musíš jinak,tak si jedte sví.... NepOslOuchejte Ostatní... Miluju dva lidi tO je Páťula a Urby tyhle lidi mi v živOtě hOdně pOmáhají a já si tOhO fakt vážím!!!  Miluju je nejvíc na světě dala bych za ně i živOt.....!!!   Děkuju všem cO při mě vždicky stály a jen neslibOvaly a taky uskutečnily!!! PrOstě žijte,tak jak VY SAMY chcete!!! Páčko

napsal/a: B-a-r-u-s-i-k 11:39 Link komentáře (0)


Starší články >