25.Prosinec 2008,14:29

Tak si můžem už konečně oddychnout, Vánoční stresy a dárkový horečky jsou za náma a už nás čeká jenom kvalitní ožer na Silvestra. Chci říct, že notorům už se blíží jejich čas a že můžou dát konečně ten největší dárek sobě :))

 Včera to byl vskutku další z tradičních Vánočních dnů, kdy přes den uklízím a chystám jak idiot, u toho mně už pomalu hrabe z koled, co pořád vyřvávají z repráků a opravdu pořádně se dokážu nasrat, když zjistím, že něco nefunguje.

 Abych pravdu řekl, nejlepší na Vánocích je podle mě jídlo, který mě nikdy nezklame. Ne že bych nějak musel kapra, ale bramoborovej salát... hmmm :) Taky je to jedno z období, kdy můžu vyžrat stráášně moc cukroví a nikdo mi za to nenadává. I když nechci tím samozřejmě říct, že se netěším na dárečky, to je jasný. Úroda byla v celku uspokojující, až na to, že musím jít reklamovat paměťovku, která mě dovedla tak nasrat, že si to nedokážete představit (NIKDY NEKUPUJTE SAN DISK!). Jinak, řekl bych, že pořádná úroda se sklidí až po svátcích, ne že bych si stěžoval na to co mám :)

A co vy? Na co se těšíte o svátcích nejvíc? Co jste dostali pod stromeček? Taky tak nesnášíte toho debilního reklamního Santu Clause? 
Smrt Santovi! Ať žije Ježíšek!!

 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 2 komentářů
22.Prosinec 2008,01:55

Tak jsem se pustil konečně do témata, ve kterým se cítím jako doma. Je to jedno z těch, který se těžko rozebírají, protože je toho moc, ale překonal jsem strach :-)

Já osobně jsem velkej fanda bodyartu a taky jsem pár věcem podlehl a určitě nehodlám přestávat. Baví mě to, je to srdcová záležitost, i když dá se říct i návyk. Myslím si, že když je to na těle, nebo obličeji dobře sladěný vypadá to hodně dobře. Dá se říct že už to tak nějak do té naší undergroundové kultury patří. Každej z vás zná určitě někoho kdo to má, pokud to ovšem nejste zrovna vy. Zvolna se nám tyhle věci zdají normální, každej má přece propíchnutý ucho, nebo nějakou ozdobu jinde, ale zdá se mi že to lidi neumí už sladit aby to vypadalo tak originálně. Dá se říct že když máte dirku v obočí není to až tak bodyart a není to až tak výjmečný. Mým cílem je najít lidi co se v bodyartu doopravdy orijentujou a aniž by měli přeplácanej vzhled, vypadají originálně a dobře, to je bodyart. Hodím sem nějaký fota i když budou tam i větší blázni ;-)

Takže, zajímalo by mě, co si myslíte o těchhle věcech? Šli byste do toho, nebo už něco máte? Láká vás to, nebo odpuzuje (nezmiňuju teď ty chudáky co mají kompletní bordel na ksichtě) ? Má to váš partner, nebo by vám to u něj naopak vadilo? Piercing a bodyart vůbec má v sobě i spousty využitelných a praktických věcí, co se týče třeba oblasti sexu, zkoušeli jste? Jakej je váš pocit? 

No jsem zvědavej jak a jestli vůbec zareagujete :-)

 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 0 komentářů
11.Prosinec 2008,01:18

Právě mi někdo vyrval srdce z těla a už ho tam nikdy nevrátí...

 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 2 komentářů
27.Listopad 2008,20:12

Mažu pro lístek do kina!

 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 0 komentářů
04.Listopad 2008,22:23

Připadám si tak... Proč mě někdo neposlouchá když chci aby mě někdo slyšel? Proč ten někdo mě nechce rozumět? Připadám si v tom svým malým divným světě hafo sám, přitom vím že je v něm ještě jedna osoba, ale otočená zády... Snažím se aby se otočila, jenže začínám mít strach že se ona nechce otáčet. To mě dohání do šílených stavů, nejradši bych se roztrhal, abych na sebe nějak upozornil a ničí mě to, když to prostě nejde. Udělám všechno, jenže už nevím co. Slečny, jste strašně složitý a přitom jde o jednoduchost.

 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 1 komentářů
03.Listopad 2008,14:27
 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 2 komentářů
02.Listopad 2008,23:20

Vím že jsem před chvilkou už jeden klip házel, ale nemám to srdce ho měnit, tak sem přihodím ještě tohle.

 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 0 komentářů
22:59
Snažte se pochopit text ;-)

 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 0 komentářů
01.Listopad 2008,16:10

TAKHLE DOPADNETE, KDYŽ TY TUKY DO SEBE BUDETE RVÁT KAŽDEJ DEN! 

Myslíte že to vypadá pěkně? A myslíte že se to vyřeší zvracením do hajzlu? Ani protože ani to nevypadá moc hezky...

nejvíc se mi líbil tenhle chlápek 

Takže co dělat když nechcete ani jedno? Nežrat všecko na potkání a zvednout prdel, jít ven se trochu projít, vzít brusle, kolo, nebo kecky na běhání. Pak si třeba narvěte pupky...

Teno článek je věnován jednomu člověku, se kterým jsem se na toto téma bavil a už mě štve jeho věčné stěžování si... Chceš nějak vypadat, musíš pro to něco udělat.

 
vložil: Dendy91
Permalink ¤ 3 komentářů