žena a muž

01.Duben 2008

Koketný muž si pohrává se ženou, koketná žena s mužem. Je to věrolomnáhra, která někdy způsobuje ta nejsmutnější neštěstí. Je to směšná lest,jejíž strůjce i oběť jsou stejně ztrestáni tím, že se připravují o tynejvzácnější okamžiky v životě.Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná,zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by stou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než natu osobu zapomene.Oba mají stejnou měrou rádi své zvyklosti a nemíní se druhému v žádnémohledu přizpůsobit. Proto tento vztah často končí v troskách. Je to oto smutnější, že tito dva by se při troše oboustranné tolerance báječnědoplňovali a zcela jistě by vytvořili opravdu kvalitní a rovnocennépartnerství na celý život........................Láska se nemění každou hodinou či dnem, ale trvá celý život.
A jestli se mýlím, nikdy jsem nic nenapsal a nikdy se nestalo, že se dva lidé milovali.Až teprve naše společná láska mi ukázala co je v životě důležité. Teďvím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a žesmutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsempoznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láskaopětována... napsal/a: George.dohnal 00:20 Link komentáře (0)
Já sám stavím mnoho jiných věcí na úkor těm, které ostatní považují zadůležité. Souhra příjemných náhod a okolností ve spojení s nutnou dávkouštěstí mne ale dokázala dostat tam, kde jsem (zúčastněným dík :-*).Někdy si tudíž nenechám srát na hlavu a obořím se. Jenže jsou momenty,kdy se to nehodí a udělám to... a kdy se to hodí a neudělám to... Obadva tyto případy jsou jen minimálně zastoupené, ale tak jako tak to jeaž moc často, než chci...Člověk muže udělat  prakticky cokoliv když chce dosáhnout svého ovšem vždy je nutno počitat s rivalitou....... napsal/a: George.dohnal 16:45 Link komentáře (0)
je nehezké že zrovna ted mě chytne nějakej bacil okolo krku a akorát mě rtdouisí a já si mohu nechávat akorát růst vousy protože dělat nic nemohu...jen sedím a šprtám i to se mi vůbec nechce...tož tedy.... jak říká Charles Winchester Stopangin Opičí Muž III..... jdu na hráz na prigl..............tak napsal/a: George.dohnal 14:49 Link komentáře (0)