13.Prosinec 2011,19:20
Byly časy, kdy už jsem měl o Líbímseti docela strach - i přes zaplacené VIP bylo přecpané reklamami, že člověk už skoro nemohl najít obsah, život se z něj vytrácel a jako by už bylo jen na dožití. Dlouho jsem tu nebyl, ale dneska jsem sem zavítal a nečekaně se mi tu líbilo - nastavil jsem si hezký nový vhled pro Líbímseti s lesem v pozadí, přihodil jsem pár fotek, které teď čekají ve frontě na schválení, rozdal pár desítek, napsal pár vzkazů. A musím říct, že Líbímseti ožilo, přece jen ještě všichni lidičky neutekli na ošklivý, zaspamovaný a překomercionalizovaný Facebook. Líbímseti žije!
 
vložil: Internetman ¤ 0 komentáře
07.Květen 2010,13:51

Tak si to, lidičky představte. Zavítal jsem na zámek Lysice, abych se zhlédl v zrcadle, které dělá lidi krásnými a zrušil tak pernštejnskou kletbu zrcadla prokleté komorné... ale ouha. Naše skupina byla malá a plná samých znalců historie a intelektuálů... a tak se nám průvodkyně rozhodla nevyprávět pohádky... a jak já chudák jsem měl vědět, které že zrcadlo je to jediné správné kouzelné? :o(

Sice jsem se zhlédl v každém, kolem kterého jsem zrovna šel, ale některá byla i tak natočená, že se to nedalo. Rozhodl jsem se tedy nechat to na Líbímseti a lidech, co tu hodnotí mé obrázky, aby oni určili svým hodnocením, jestli to pomohlo. Ale tři roky se překulily a skóre se o moc nezměnilo.

Že tam pojedu znova!

 
vložil: Internetman ¤ 1 komentáře
11.Srpen 2005,10:57
Tak jsem si zase jednou po delší době "předplatil" zvýhodnění fotky, aby se v mém profilu zase něco dělo a právě jsem strávil příjemnou polední přestávku prohlížením profilů těch, kteří mě v uplynulém dni hodnotili.
A je to zajímavý, mám pocit, že čím míň krásná holka, tím nižší čísla dává. Skoro bych někdy mohl podle výše jejich hodnocení hodnotit i já a odpovídalo by to zhruba mým pocitům. Kdože mi to dal tu jedničku?
 
vložil: Internetman ¤ 0 komentáře
17.Září 2004,08:06
Ano, je to přesně tak, jak jsem čekal. Snížení z 5.1 na 4.9 - 229 hodnocení a z toho se pouhých 33 lidí podívalo do profilu. Zajímavý výsledek.
 
vložil: Internetman ¤ 0 komentáře
16.Září 2004,07:50
Tak, skončilo mi účtovací období a další výdaje už půjdou na další fakturu, tak jsem hned zvýhodnil na Líbímseti mou fotku a jsem zvědav, o kolik se mi zase sníží celkový průměr. I když... kdyby se zvýšil, nezlobil bych se. :o)
 
vložil: Internetman ¤ 0 komentáře
08.Září 2004,13:36
Je zajímavé, jak málo lidí se dívá na profil. To já bez podívání do profilu téměř nikoho ani nehodnotím, do každého se kouknu - hlavně na úvodní text, ale někdy jsou ty ostatní obrázky pěknější, než ten hlavní a to všechno ovlivní mé výsledné hodnocení. Ale většina lidí asi kouká na kvalitu a ne na kvantitu - a tak jen kliká.
 
vložil: Internetman ¤ 0 komentáře
10:35
Ahoj všichni, kteří tento zápis čtete. Pozor na zrcadlo prokleté komorné na Pernštejně. Kdo se do něj podívá, do měsíce zoškliví. A ono to fakt funguje.
Alespoň podle systému Líbímseti. Ze začátku jsem měl skóre 5.6, pak kleslo na 5.4, 5.1 a teď aktuálně mám skóre 5.0. Asi si budu muset udělat výlet do Lysic, kde mají zrcadlo s opačným účinkem. :o)
 
vložil: Internetman ¤ 0 komentáře